Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - Gokufan - 08.08.2007

Nie tylko mangopodobne :P Napisali ze wydadza kazdy komiks, lub nawet powiesc:P Co do stron... hmm... nie wiem moze by sie jakos dogadali ;P

Komiks Online - Pawcio - 10.08.2007

Tradycyjnie brak nowej strony ;) Co jest chlopaki?

Komiks Online - Dawidos - 10.08.2007

Pawcio,Aug 11 2007, 12:01 AM napisał(a):Tradycyjnie brak nowej strony ;) Co jest chlopaki?
Tradycyjnie zapominam. W natloku tak wielu obowiazków na SMO jak dodawanie komiksów i newsów dodanie nowej strony komiksu wylatuje z glowy. Kolejna strona juz jest na serwerze.

Komiks Online - QbaS - 10.08.2007

Dawidos,Aug 11 2007, 12:51 AM napisał(a):
Pawcio,Aug 11 2007, 12:01 AM napisał(a):Tradycyjnie brak nowej strony ;) Co jest chlopaki?
Tradycyjnie zapominam. W natloku tak wielu obowiazków na SMO jak dodawanie komiksów i newsów dodanie nowej strony komiksu wylatuje z glowy. Kolejna strona juz jest na serwerze.
W takim razie, bedziemy musieli Ci o tym regularnie przypominac :]

Komiks Online - Oti - 11.08.2007

mam pytanie a ktos jeszcze robi ten drugi komiks - SM Lost ??

Komiks Online - Pawcio - 11.08.2007

Tak, M. Peter. Przeciez teraz mielismy... pretensje do Dawidosa o ten wlasnie komiks :P

Komiks Online - Oti - 11.08.2007

aha dzieki za odpowiedz, w takim razie ide poczytac ;)

Komiks Online - >>MaD<< - 13.08.2007

Gdzie jest nowa strona? Jesli tak ciezko, to moze przesuniecie dzien pojawiania sie nowej strony na wtorek:/

Komiks Online - Dawidos - 13.08.2007

Pytanie do Pickadora. Nie otrzymalem narazie nowej strony.

Komiks Online - Pickador - 13.08.2007

Jak to? Wyslalem wczoraj.

Komiks Online - Pickador - 15.08.2007

Nowa strona weszla z opóznieniem, bo maile sie spózniaja:/ Juz wkrótce zwrot akcji...

Komiks Online - Pawcio - 17.08.2007

Ler is nju pejdz?

Komiks Online - Dawidos - 17.08.2007

Dobry Boze, znowu zapomnialem :D :D. Mówilem sobie z rana - wrzuc nowa strone, po 18.00 tez sobie mówilem - wrzuc nowa strone. Jednak jestes zajety masa spraw na SMO i znów zostalo na ostatnia chwile. :D Nowa strona Losta juz jest :)

Komiks Online - Korges - 19.08.2007

Fajny komiks tylko niektóre imiona troche smiesznie podobierales :lol: Np Harry -> Karol

Ale zrobienie z Octopusa Niemca bardzo wpadlo mi do gustu B) a ten jego akcent

Komiks Online - Pawcio - 20.08.2007

Musze mówic o co chodziś ;)

Komiks Online - Dawidos - 20.08.2007

Nope, bo juz jest. Cholera, a moze lepiej bedzie, jak Pickador zrobi caly numer, bo wówczas bede dodawal je newsami, a nie po stronie, o czym zapominam. Lost SM ma byc one-shotem, zatem jego mozna pododawac dalej stronami, zreszta niewiele stron zostalo do jego ukonczenia.

Pozdrawiam

Komiks Online - Pickador - 20.08.2007

Ciekawa propozycja, ale moze po piec stron na miesiac? Na jednej stronie malo sie dzieje, lepiej wieksza iloscia ukazywac jednoczesnie. Z kolei trwaloby pól roku, nim pojawilby sie nowy, 24-stronicowy numer:/ Gdyby jednak mial pozostac co poniedzialek, to moze sam bym wrzucal na strone, a nie poprzez maila dla Dawida.

Najlepiej by bylo zrobic sonde;]

Komiks Online - Spider-Nik - 20.08.2007

Cytat:Nope, bo juz jest. Cholera, a moze lepiej bedzie, jak Pickador zrobi caly numer, bo wówczas bede dodawal je newsami, a nie po stronie, o czym zapominam. Lost SM ma byc one-shotem, zatem jego mozna pododawac dalej stronami, zreszta niewiele stron zostalo do jego ukonczenia.

Nie. Sadze, ze nie bedzie lepiej. Dluzej wszyscy beda czekali za kolejnym updatem Komiksu Online. Tak wiec ja jestem za obecna forma.

Komiks Online - Wookie - 20.08.2007

Ja jestem za tym zeby Picador wrzucal po 5 stron na raz w troche dluzszym odstepie czasu. Pytanie tylko o jak dlugim czasie mówimy.

Komiks Online - Oti - 21.08.2007

eee moze po prostu Pickador bedzie wrzucal zamiast Dawidosa co wszystko ulatwi i bedzie to prowadzone takim systemem jak teraz ? Dejfid jest zajety wystarczaja a Pikus :D skoro rysuje komiks to na pewno nie zapomni sie nim pochwalic :P