Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - Pawcio - 27.08.2007

Dawid, do diabla!

Komiks Online - Dawidos - 27.08.2007

Pawcio,Aug 27 2007, 09:22 PM napisał(a):Dawid, do diabla!
Hehe, juz jest :D :D Pickador kiedy konczy sie pierwszy numer?

Komiks Online - Pickador - 27.08.2007

Po 24 stronach:)

Nie dziala mi ta strona...

Komiks Online - Dawidos - 27.08.2007

Powinno juz dzialac. ;)

I juz dziala ;)

Komiks Online - Kierek - 15.09.2007

Obydwa komiksy sa super, ale wczoraj nie pojawila sie strona losta ;(

Komiks Online - Dawidos - 15.09.2007

Niedopatrzenie. 23 strona zostala juz dodana do tego komiksu.

Komiks Online - Kierek - 17.09.2007

Dzisiaj historyczny dzien, powinna pojawic sie nowa strona drugiego numeru pajaka.

Komiks Online - Dawidos - 19.09.2007

Pajak 2 - Nowy Dzien: 1 strona

Przepraszam za opóznienie. Nie wchodzilem na strone, bo mialem nauke do poprawek na studia.

Komiks Online - Kierek - 19.09.2007

Nie gniewamy sie(przynajmniej ja), nauka przede wszystkim. Na razie nowej strony nie ma co komentowac, bo nic sie nie dzieje. Niech zgadne, czy to Piotrek tam idzień

*****EDIT*****
Wczesniej tego nie zauwazylem, ale Pickador znacznie poprawil sie w rysowaniu(albo ja mam zwidy :P )

Komiks Online - Wookie - 20.09.2007

Ja mam takie samo spostrzezenie jak ty. Picador wyraznie rysuje teraz ten komiks lepiej niz na poczatku. Bardzo mnie to cieszy. Bardzo podoba mi sie pomysl na Ultimate Spider-Mana w Polskim srodowisku a lepsze rysunki sprawiaja ze czyta sie Pajaka coraz lepiej. Oby tak dalej.

Komiks Online - Chmielek - 20.09.2007

Ja z niecierpliwoscia czekam zawsze na kolejne strony Pajaka, juz nie moge sie doczekac kiedy Piotrek :D posiadzie kostium i zacznie swoja dzialalnosc jako Spider-Man.

Komiks Online - Darth Destruktor - 20.09.2007

Chmielek,Sep 20 2007, 03:02 PM napisał(a):Ja z niecierpliwoscia czekam zawsze na kolejne strony Pajaka, juz nie moge sie doczekac kiedy Piotrek :D posiadzie kostium i zacznie swoja dzialalnosc jako Spider-Man.
Spider man? Toc to polskie realia! Moze sie nazywac:
Czlowiek pajak
pajak man
"sieciarz" XD

A ogólem komiks jest swietny!

Komiks Online - Wookie - 20.09.2007

Ja jednak caly czas jestem za tym aby Picador raz na jakis (okreslony przez niego) czas wrzucal zalózmy po 5 stron. Wtedy czytaloby sie to duzo plynniej niz tak jak teraz po jednej stronie.

Komiks Online - Pawcio - 22.09.2007

No i gdzie nowa strona Lostał

A i Piotrek móglby miec ksywe "Pajak" po prostu :P

Komiks Online - Dawidos - 22.09.2007

24 strona Lost Spider-Man

Mówilem, ze sa poprawki na studiach, to prace nad strona znalazla sie w cieniu.

Komiks Online - Darth Destruktor - 23.09.2007

Fajny odcinek. Ciekawi mnie jak wycieto tak ladnie te kadry z Benem, i mlodym Peterem...

Komiks Online - Pickador - 23.09.2007

Wookie,Sep 20 2007, 07:25 PM napisał(a):Ja jednak caly czas jestem za tym aby Picador raz na jakis (okreslony przez niego) czas wrzucal zalózmy po 5 stron. Wtedy czytaloby sie to duzo plynniej niz tak jak teraz po jednej stronie.
Taak, byloby super, ale oprócz komiksu mam inne zadania do robienia, a za "Pajaka" nie otrzymuje zadnego wynagrodzenia:/

Komiks Online - Kierek - 24.09.2007

Chyba sie jeszcze nie obudzilem, ale czy ja widze kolorowe rysunki?!?!? Zarabiscie to wyglada!!! Bardzo fajnie, ze strona jest tak szybko :) Za ojczyzne!