Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - robinhoo10 - 24.09.2007

mmm w kolorach wyglada bosko =) Bardzo sie ciesze ze mamy juz kolor, przydaloby sie jeszcze pokolorowac pierwszy nr i moze znajdzie sie jakis sponsor, i za jakies 2 lata bedziemy miec polski dobry komiks, a Pickador zdobedzie slawe i pieniadze =)

Komiks Online - Wookie - 24.09.2007

Pickador,Sep 23 2007, 06:35 PM napisał(a):Taak, byloby super, ale oprócz komiksu mam inne zadania do robienia, a za "Pajaka" nie otrzymuje zadnego wynagrodzenia:/
Dlatego tez napisalem, ze czas wypuszczenia kolejnych 5 stron bylby okreslany wylacznie przez ciebie. Czyli dluzsza przerwa, ale za to wiecej stron na raz. Poza tym wystarczyloby zeby Dawidos wrzucal je po piec, a ty mozesz pracowac tak samo jak dotychczas. Nie wymaga to od ciebie zadnego dodatkowego wysilku. Oczywiscie decyzja nalezy do ciebie bo to twój komiks, ja tylko rzucilem pomysl.

Komiks Online - Gokufan - 25.09.2007

Hmmm... szczerze mówiac bardziej mi sie spodobala wersja bez kolorów, miala taki... "urok" ;/ Ale i tak komiks swietny :)

Komiks Online - Wookie - 25.09.2007

Pytanie do Picadora i Spideya. Czy pierwszy numer tez bedzie okraszony kolorem? Bylbym wniebowziety gdyby tak sie stalo. ;)

Komiks Online - Spidey - 25.09.2007

Chyba raczej nie. Po pierwsze zajeloby to co najmniej z miesiac (jesli codziennie robilibysmy jedna strone). Po drugie, pierwszy numer jest ladnie pocieniowany przez Pickadora i nie potrzebuje koloru.

Komiks Online - Chmielek - 28.09.2007

Dawac nowa strone LOSTa !!! :P

Komiks Online - Dawidos - 29.09.2007

Nieladnie prosisz, ale i tak dam. Jest juz spózniona strona Losta, a w ramach rekompensaty nowa strona Pajaka #2. Dostepna juz od niedzieli. Nie trzeba czekac do poniedzialku. Cieszta sie ;) ;) Oczywiscie to narazie wyjatek. Normalnie dalej wychodzi w poniedzialek.

Komiks Online - Chmielek - 05.10.2007

Hej Dawidos, dodasz dzisiaj nowa strone lost'a ??

Komiks Online - Dawidos - 05.10.2007

Zostala juz dodana. To ostatnia strona, która mam na komputerze. Autor nie dostarczyl kolejnej, a wiec w razie jej braku w nastepny piatek apelujcie do niego i namawiajcie go na skonczenie tego komiksu, bo zostalo gdzies okolo 5-6 stron.

Pozdrawiam

Komiks Online - M.PETER - 05.10.2007

Hehe. No bede staral sie dokonczyc komiks :). No ale z czasem u mnie cienko teraz, wiecie - szkola... a poza tym ciagne jeszcze inne projekty. Moja wizualizacja muzyczna ygrala ostatnio konkurs PEPSI i spotkalem sie i uczestniczylem w koncercie Black Eyed Peas w Warszawie ( tsza sie pochwalic :D), wiec teraz skupiam sie glównie na wizualizacjach... ale "LOSTA" tez postaram sie dokonczyc, tylko nie wiadomo jeszcze dokladnie kiedy. Pozdroofka ;)

Komiks Online - Spidey - 08.10.2007

Strona Pajaka bedzie troche pózniej, bo nie mialem czasu pokolorowac, ale za to bedzie to splash page, czyli dwie strony polaczone w jedna duza.

Komiks Online - blackcat - 08.10.2007

Komiks wypas ale chce w nim zobaczyc kotke :D

Komiks Online - Chmielek - 11.10.2007

Spidey,Oct 8 2007, 06:56 PM napisał(a):Strona Pajaka bedzie troche pózniej
Czyli kiedy ??

Komiks Online - Pawcio - 12.10.2007

Brak zaleglej strony Pajaka, brak nowej strony LOSTa... ech <_<

Komiks Online - Dawidos - 12.10.2007

A co ci na to poradze. Ja nie jestem autorem tych komiksów, ja te strony tylko wrzucam. Póki twórcy ich nie skoncza, ja ich nie wrzuce.

Pozdrawiam

Komiks Online - Spidey - 12.10.2007

Chmielek napisał(a):Czyli kiedy ??

Najwczesniej w niedziele, ale prawdopodobnie dopiero w poniedzialek. Pisalem juz, ze to dwie polaczone strony wiec wymagaja troche wiecej pracy (no dobra, jedna strona zabiera mi jakies 3-4 godziny, wiec moglem to pokolorowac w ciagu dwóch dni, ale ostatnio nie mialem za bardzo czasu sie tym zajac).

Komiks Online - Chmielek - 17.10.2007

Pajak mial byc w pon. a nie ma go nawet teraz... Co sie dzieje ??? Nie ma takze Lost'a =/

Komiks Online - Dawidos - 17.10.2007

Zalegla "dwustronicowa strona" Pajaka bedzie w poniedzialek, natomiast co do Losta, nie dostalem od autora nowych stron. Prosze mailowac do niego i pytac go o termin.

Pozdrawiam

Komiks Online - Kierek - 22.10.2007

Nie jestem pewien, ale z posta @up wynika, ze dzisiaj powinna pojawic sie nowa strona Pajakaś

Komiks Online - Pawcio - 23.10.2007

Dawidos,Oct 17 2007, 06:20 PM napisał(a):Zalegla "dwustronicowa strona" Pajaka bedzie w poniedzialek
Aha.