Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Komiks Online - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Komiks Online (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komiks Online - spaniel - 25.10.2007

A ja mam pytanko.Czemu NIE MA juz dalszych stron komiksów? :(

Komiks Online - Chmielek - 25.10.2007

spaniel,Oct 25 2007, 03:51 PM napisał(a):A ja mam pytanko.Czemu NIE MA juz dalszych stron komiksów? :(
Nie trudno sie domyslic ze, nie ma ich dlatego bo autorzy komkisów nie wysylaja nowych stron do Dawidosa i ten nie moze ich wstawic na stronke.

Komiks Online - Pickador - 25.10.2007

Heh, to niezupelnie tak. Dawidos gdzies z tydzien temu dostal podwójna strone Pajaka, a dwie kolejne dalem Spidey'owi do kolorowania jakos ze dwa tygi temu, wiec powinienem byc na biezaco ze stronami...

Komiks Online - Dawidos - 26.10.2007

Dodalem na witryne Pajaka #2 ta podwójna strone, o której wspomnial Spidey. Pickador ma czesciowo racje. Podwójna strone dostalem od nich juz dobre kilka dni temu, tylko mialem problem z jej wrzuceniem (rozbila szkielet strony, ale teraz powinno dobrze sie wszystko wyswietlac). Co do kolejnych stron komiksów. Zadnych nowych stron Pajaka #2 od Spidey'a jeszcze nie dostalem, tak samo jak nie dostalem kolejnych stron Losta od Mr. Petera. Ten drugi jest jakos niedostepny :( :(

Pickador, kiedy wyslales te nowe strony Spidey'emu? Ile tych stron jest i jakie maja one numery?

Komiks Online - Spidey - 26.10.2007

Ja w soboty/niedziele wysylam nastepna strone Pajaka do Pickadora, zeby mial jeszcze czas dodac dialogi.

Komiks Online - spaniel - 26.10.2007

Fajna ta podwójna strona :) Tak w ogóle to fajny jest ten znak "Pajak" na okladce drugiego numeru.Taki bardziej juz filmowy :P Jak go Pickador ze Spidey'em zrobiliscie? :huh:

P.S.Pickador jak mozesz to daj mi na private swoje gg bo mi sie numery pokasowaly

Komiks Online - spaniel - 03.11.2007

Znowu brak nowej strony <_< Why??????

Komiks Online - Dawidos - 03.11.2007

Nowa strona Pajaka laduje w poniedzialek. Jesli chodzi o Losta, nie dostalem od autora komiksu nowych stron. Mailujcie, naciskajcie na niego. Ja nie mam na to wplywu, czy ktos robi komiks czy nie.

Komiks Online - Kierek - 18.11.2007

Jutro pojawia sie dwie strony? Bo tydzien temu w pon. nie pojawila sie strona :/

Komiks Online - Chmielek - 18.11.2007

Kierek,Nov 18 2007, 09:42 AM napisał(a):Jutro pojawia sie dwie strony? Bo tydzien temu w pon. nie pojawila sie strona :/
Jasne ze nie, zaniedbuja komiks online.

Komiks Online - Dawidos - 18.11.2007

Chmielek, mialbym ochote zaklnac sierczyscie, ale regulamin tego zabrania. Nikt nie zaniedbuje komiksu online z redakcji - jak nie ma materialu, to nie mozemy nic dodawac. Koniec, kropka.

Dla waszej wiadomosci wlasnie dwie strony Pajaka #2 pojawily sie! Tyle, ze bez koloru. Czemu? Pytania do Spidey'a - nie do mnie. W kazdym razie Pickador zobowiazal sie, ze bedzie tworzyl, nawet bez kolorystyki.

Pozdro

Komiks Online - Chmielek - 19.11.2007

Dawidos,Nov 18 2007, 09:55 PM napisał(a):Chmielek, mialbym ochote zaklnac sierczyscie, ale regulamin tego zabrania. Nikt nie zaniedbuje komiksu online z redakcji - jak nie ma materialu, to nie mozemy nic dodawac. Koniec, kropka.

Dla waszej wiadomosci wlasnie dwie strony Pajaka #2 pojawily sie! Tyle, ze bez koloru. Czemu? Pytania do Spidey'a - nie do mnie. W kazdym razie Pickador zobowiazal sie, ze bedzie tworzyl, nawet bez kolorystyki.

Pozdro
A czy ja napisalem ze redakcja zaniedbuje ??? Nie. Chodzilo mi o autorów.

Komiks Online - Spidey - 19.11.2007

Sory to moja wina, nie mialem czasu zrobic tych dwóch stron. Naprawde sory.

Komiks Online - Harry Osborn - 22.11.2007

Komiks Pajak: ocena: 100/6, osadzenie akcji w polskich realiach wymiata!
Komiks The Lost Spider-Man: 5/6, nie podoba mi sie styl rysowania.
Wrogowie w Pajaku: Dr. Octopus "podczas eksperymentu zaloze mechaniczne ramiona"
i Green Goblin - Norbert Ossowski = Norman Osborn

Komiks Online - Pickador - 22.11.2007

Harry Osborn,Nov 22 2007, 06:30 PM napisał(a):Wrogowie w Pajaku: Dr. Octopus "podczas eksperymentu zaloze mechaniczne ramiona"
i Green Goblin - Norbert Ossowski = Norman Osborn
Heh. Blisko, ale nie w 100%:P

Powtarzam po raz kolejny: u mnie nic nie jest takie samo jak w amerykanskiej wersji, wiec sie nie zdziwcieD

PS Dzieki za pochlebne opinie.

Komiks Online - Kuba S - 26.11.2007

Moim zdaniem ten caly komiks jest naprawde super.Gratulacje Pickador :D
Ja tez tworzylem komiksy ze Spidera a jest ich na pólkach wiele :) Ale wstydze sie pokazac kazdemu ten komiks ze wzgledu na to ze fabula troche wymieka :rolleyes: :lol: W kazym razie jeszcze raz gratulacje Pickador B)

Komiks Online - Harry Osborn - 26.11.2007

Dr. Octopus na bank, a co do drugiego - czyzby Kasia - pomocnica Dr. Offenbacha - byla Carolyn Trainer?

Komiks Online - Pawcio - 26.11.2007

Ciekawa hipoteza, ale chyba zbyt daleko idaca. Ja tam stawiam na Octopusa i Goblina.

Komiks Online - Menelozo - 26.11.2007

A ja Octopus i Venom- Pawel- Eddie Brock.

Komiks Online - _SetH_ - 27.11.2007

Harry Osborn,Nov 26 2007, 05:21 PM napisał(a):Dr. Octopus na bank, a co do drugiego - czyzby Kasia - pomocnica Dr. Offenbacha - byla Carolyn Trainer?
To by sie raczej nazywala Karolina, a nie Kasia.