Spider-Man Online Forum
Naklejki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Naklejki (/showthread.php?tid=349)

Naklejki - sylwek - 11.06.2007

W paczkach mr. snaki mozna zebrac 30 naklejek na plakat i (o ile sie nie myle) 30 kart do grania.

Co sadzicie o tych naklejkach i kartach?

Naklejki - Pickador - 11.06.2007

Taaak...
Dla osmiolatków to bedzie wielka frajda...

Zwykly chwyt marketingowy, zapewniajacy lepsza sprzedaz chipsów i promocje filmu. Nagonka na najmlodsza widownie.

Osobiscie, nie bede sie obzeral czipsami, by zdobyc karte Spidera:P

Naklejki - sylwek - 11.06.2007

Ja od kolegów dostaje, albo brat kupi ;)

Przynajmniej bede mial plakat (czarnego Spider-man'a) :)

Naklejki - Green - 11.06.2007

Mam pare tych bajerków, pisalem o tym w temacie o gratisach z platków NESTLE. Te karty sa bardzo dobre, ostatnio zaneichalem kupna ich, lecz FromTimeToTime cos tam od kogos dostane, ale plakatu na te naklejki nie mam :angry:

Naklejki - Rafcios - 11.06.2007

:D W moim skepiku szkolny mozna dostac taki plakat obecn ie ma 23 naklejki nie liczac powtórek.

Naklejki - sylwek - 12.06.2007

U mnie zabraklo plakatów :( Ale sprzedawczyni w sklepiku szkolnym mówi ze przy odbiorze towaru bedzie znów miala plakaty ;)

Naklejki - Rafcios - 12.06.2007

NIestety watpie, ze w tym roku beda jeszcze dostawy bo w moim sklepiku juz nie ma. <_<

Naklejki - Dawidos - 12.06.2007

Z kolei inne naklejki dodawane sa do czekoladowego rogala ChipiCao. W zestawach z 3 rogalami dodawany jest album, gdzie wklejamy te naklejki. Narazie mam trzy. A Chipicao nawet mi smakuje :) :) taki zestaw w Biedronce kosztuje z 3 zl.

Naklejki - Green - 12.06.2007

Z chipicao to mam 3 karty. Album jest do pobrania ze strony producenta :D

Naklejki - Rafcios - 12.06.2007

Tak ale trzeba miec kolorowy tusz. <_<

Naklejki - Spider-Nik - 12.06.2007

Ja mam kolo 20 naklejek i kolo 20 powtórzonych z Chipicao. 6 albo 7 albumów. Nie zembym jadl tonami te rogale, ale naklejki dostaje od kuzyna, brata i siory (sam prawie wogóle ich nie jem ;) ).

Z chipsów mam 11 naklejek i kolo 10 powtórzonych. 3 plakaty. Zbieranie odbywa sie w podobny sposób jak w przypadku Chipicao.

Naklejki - QbaS - 12.06.2007

Rafcios,Jun 12 2007, 05:39 PM napisał(a):Tak ale trzeba miec kolorowy tusz.  <_<
No... Malo kto ma...

A co do naklejek - nie zbieram, bo nikt u mnie w rodzinie Chipicao nie je, a ja sam na to kasy nie mam ;) Znaczy zbieram teraz na znacznie wazniejsze przedmioty np. nowa komórke (bo moja NOKIA 6510 to juz taki weteran ze ho ho!)

Naklejki - Symbioth - 12.06.2007

Ja kupuje Chipicao bo u mnie w POLO market'cie sa po 0.90 groszy i sie oplaca :)

W sumie jem je teraz dosc czesto bo sa smaczne, tanie i sa naklejki (których i tak nie zbieram). :)

Naklejki - Scarlet Spider - 12.06.2007

Jak dla mnie te cale naklejki w chipsach to wyciaganie kasy od dzieciaków , ja sie na takie zeczy nie lapie bo juz dzieckiem nie jestem porpstu :P

Naklejki - sylwek - 13.06.2007

QbaS,Jun 12 2007, 06:31 PM napisał(a):
Rafcios,Jun 12 2007, 05:39 PM napisał(a):Tak ale trzeba miec kolorowy tusz.  <_<
No... Malo kto ma...

A co do naklejek - nie zbieram, bo nikt u mnie w rodzinie Chipicao nie je, a ja sam na to kasy nie mam ;) Znaczy zbieram teraz na znacznie wazniejsze przedmioty np. nowa komórke (bo moja NOKIA 6510 to juz taki weteran ze ho ho!)
Tez nie mam pieniedzy :angry: Moze zarobie w wakacje ;)

Naklejki - Rafcios - 13.06.2007

Ja mam 100zl do stane jeszcze 10 i bede mia Essa SM i DVD Ostateczni Msciciele.

Naklejki - mati - 13.06.2007

Ja mam -200 to dostane jeszcze 10 i bede mial -190

Naklejki - sylwek - 17.06.2007

Ja mam 50. A w wakacje bede miec 1000.

PS. Mam plakat (beznadzieja) :angry: . Naklejki nie przyklejaja sie zbytnio dobrze. Radze wam tego szajsu nie kupowac <_<

Naklejki - Filcio - 06.09.2007

Widzialem te naklejki, a plakat mam w domu no i uwazam, ze to jest lipa masowa lipa naklejki male, plakat glupi, dobrze, ze w kinie mozna kupic sobie orginalne plakaty ze Spider-mana 3 <_<

Naklejki - Green - 07.09.2007

Ja z kina plakat mam gratis :D