Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Błędy - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Błędy (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Błędy - Dawidos - 28.08.2005

W tym temacie prosze o zamieszczanie wszelkich bledów programowychnkowych/merytorycznych, jakie znaleźliscie na stronie. Podawajcie konkretnie jakie informacje sie nie zgadzaja, czego brakuje, co Äźle sie wyswietla itp.

Bledy - Pawcio - 19.09.2005

W biografi Mysteria II zamiast "Wzrost" jest napisane "Wlosy"

Bledy - timgrayson - 22.09.2005

W Spider-man Online Magazine klikam np. na steszczenie USM# 80 czy cokolwiek innego i caly czas wyswietla mi sie strona glówna??

Bledy - jaruto - 22.09.2005

timgrayson,Sep 22 2005, 14:52 napisał(a):W Spider-man Online Magazine klikam np. na steszczenie USM# 80 czy cokolwiek innego i caly czas wyswietla mi sie strona glówna??
W dziale Spider Man>> Partnerki, tez to samo sie dzieje :unsure:

Bledy - zygmoont - 22.09.2005

A nie pomysleliscie, ze to nie jest jeszcze gotowe? <_<

P.

Bledy - timgrayson - 22.09.2005

A to sorry ale myslalem ze jak jest i w samym magazynie nie ma wzmianki ze nie gotowe to myslalem ze juz dziala:]

Bledy - jaruto - 22.09.2005

zygmoont,Sep 22 2005, 15:40 napisał(a):A nie pomysleliscie, ze to nie jest jeszcze gotowe? <_<

P.
ok ok :P na starej stronie tez nie byl dostepny ten dzial, a mozna wiedziec kiedy zostanie naprawione badz zrobione??

Bledy - Ares_Real - 01.10.2005

Opis Ultimate Venoma ma blad :

Cytat:Moce: Kostium Venoma potrafi dostosowac sie do DNA nosiciela. Dzieki temu jest w stanie przejac kontrole nad dzialalnościa calego organizmu. Podnosi równiez fizyczne i psychiczne zdolnosci nosiciela.
Poprawcie ogonki :P

Bledy - Dawidos - 05.10.2005

Dzieki wielkie, juz poprawilem biosy. Prosze o podawanie kolejnych bledów.

Bledy - Phil - 23.10.2005

Cytat:ONZ, gdzie maja wziasc  udzial w konferencji

Streszczenie Marvel Team-up special, powino byc wziac .

Bledy - paul095 - 24.10.2005

W opisie Vultura;
Cytat:Gdy nie udalo sie Toomesowi przejac kontroli nad podziemiem Nowego Yorku, Vulture zmierzyl sie z Vulturios, trójka kryminalistów, którzy ukradli jego projekty podczas jego nieobecnosci.

Vulturios bylo czterech nie trzech-(Honcho, Gripes, Sugar Face, Pigeon).

Bledy - QbaS - 04.11.2005

Jak wlaczam "Mój Asystent" jest napisane: · 10 najwiekszych gadul dzis

EDIT:
Jeszcze zaówazylem takze w "Mój Asystent": · Zespól moderujacy

Bledy - Majk - 03.02.2006

QbaS,Nov 4 2005, 16:08 napisał(a):Jak wlaczam "Mój Asystent" jest napisane: · 10 najwiekszych gadul dzi¶

EDIT:
Jeszcze zaówazylem takze w "Mój Asystent":  · Zespól moderuj±cy
No wlasnie probowalem to poprawic... ale niewiem czemu, nie moge <_<

Bledy - LukeSpidey - 15.02.2006

Jak wchodze w "Chronologie" i klikam na lata od 1973 to zamiast odsylac do komiksów to przerzuca mnie do ostatnich newsów. Do 1973 jest w porzo.

Bledy - paul095 - 15.02.2006

To nie jest blad poprostu chronologia jest uzupelniana wraz ze streszczeniami kolejnych roczników ze Spider-manem. Jesli cie odsyla to znaczy ze lista pozycji w tym roczniku nie jest gotowa. Poza tym nad lista roczników sa podane dostepne lata, a obecnie dostepne roczniki sa od 1962 do 1972.

Bledy - LukeSpidey - 16.02.2006

Aha, :huh: rozumiem. I wszystko jasne :D

Bledy - paul095 - 02.12.2006

Mala uwaga:
W dziale ostatnio dodane nad pozycja Civil War #5, widnieje okladka Civil War #4. Ten blad troche razi. :huh:

Bledy - Dawidos - 02.12.2006

Nie wiem jakim cudem wykryles ten blad. Od poczatku widnieje tam okladka CW #5. Byc moze odswiezenie strony sie nie powiodlo ;). Teraz ponownie byc OK.

Dzieki za czujnosc. :)

Bledy - Jarek_K - 11.12.2006

Tak z czystej ciekawosci czytalem info o Peterze i nantknalem sie blad: Oto cytat ''Jako Spider-Man, Peter przezyl bolesnie smierc dobrego przyjaciela, kapitana policji, Jean DeWolffa'' o ile mi wiadomo z kasiazki na temat filmu Spider-Man2 Jean to kobieta

Bledy - River - 11.12.2006

a czy kobieta nie moze byc przyjacielem i kapitanem policji ??