Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Błędy - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Błędy (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Bledy - Pawcio - 01.06.2008

To nie blad, po prostu jeszcze ich nie ma.

Bledy - paul095 - 02.06.2008

Cytat:
02.06.08 : Cartoon Project: The SSM: 1x11
Streszczenie i recenzja Persona plus aktualizacja galerii The SSM Animated Series.

Powinno byc Group Therapy.

Bledy - Dawidos - 02.06.2008

Dzieki, poprawione.

Bledy - Gadziu - 05.06.2008

W grach,w kategori pc jest gra: "The Amazing Spider-Man Lethal Foes"

Bledy - Altair_Fan - 21.06.2008

W tym artykule jest napisane o bledach montazowych w 1 czesci filmu. Jest jeden blad.

16. Gdy Spider kopie zabójce swojego wuja wyraznie widac, ze ma on na glowie czapke i nic nie ma w prawej rece (przed chwila Peter wytracil mu z niej nóz), ale gdy dolatuje do okna jest juz bez nakrycia glowy i nie wiadomo skad w jego rece pojawia sie bron :)

Jest tu blad. Jest scena w magazynie. Widac jak reflektor swieci na Spideyego. Zabojca ma w reku bron. Pozniej strzela on w Spideyego. Spidey robi tak zwane "Web Yoyo" i zabojca ma jeszcze bron. Pozniej, gdy spidey walnol go twarza o te male okienka w drzwiach wyciaga on noz i atakuje petera, a pistolet prawdopodobnie schowal. Gdy Peter wytraca mu noz z rak zabojca wyciaga schowana wczesniej bron. Teraz wiadomo skad pojawila mu sie pozniej bron ;).

Bledy - wojto16 - 14.07.2008

Jest maly blad w recenzji ostatniego numeru The Amazing Spider-man. Kilka ostatnich zdan recenzji ma hiperlacze odsylajace do streszczenia The Amazing Spider-man #561.

Bledy - Dawidos - 14.07.2008

Przed sekunda to dodalem, ale juz poprawilem.

Pozdrawiam

Bledy - bat - 15.07.2008

W streszczeniu MAA #2 jest napisane, ze "Leader przekonuje Hulka, ze ma maszyne, która sprawi, ze bedzie na zawsze Doktorem Bannerem". Tak naprawde przekonywal, ze ma maszyne która sprawi ze JUZ NIGDY nie bedzie Doktorem Bannerem.

Bledy - Ultimates - 24.09.2008

Ej, ludziska nie wiem gdzie to napisac, wiec pisze tu. Co jest z dzialem Spider-man/Gry? Bo juz od bardzo dlugiego czasu nie dziala. Rozumiem, ze przebudowa, ale po co go wylaczyliscie?? :huh:

Bledy - Spider-Nik - 24.09.2008

Wylaczony zostal poniewaz jest w przebudowie i jeszcze przez jakis (blizej nieokreslony) czas taki pozostanie.
Jednym z powodów dla których zostal wylaczony jest to, ze zawieral kilka bledów. Informacji tez duzo tam nie bylo, tak wiec nie jest to duza strata. Jedno co moge obiecac, to, ze dzial GRY wróci.

Bledy - daniello32 - 11.10.2008

Cytat:Spider-Man
Zloczyncy i Przyjaciele
- Kolekcja

Powinno byc Spider-Man Bohaterowie i Zloczyncy- Kolekcja.

Bledy - Ultimates - 11.10.2008

Moze zaczniemy sie tu dopatrywac jakis powaznych bledów a nie "blenduf" literówek. ;)

Bledy - rzadlo - 11.10.2008

Nie no tutaj akurat mamy calkiem powazny blad - bo za taki chyba mozna uznac przekrecona nazwe, ale to sie zdarza.

Bledy - Micromic - 04.12.2008

Kiedy zostanie przywrócony dzia? gry ??

-------------------
Dzia? gry wróci na swoje miejsce w swoim czasie. Kiedy to następi to jeszcze nie wiem, ale z tym dzialem mam jeszcze kupe roboty, a nie chce otwierał dzia?u nie mając gotowych materia?ów - Spider-Nik

Bledy - daniello32 - 02.02.2009

W recenzji Amazing Spider-Man 584 jest jeden błęd.W tym zdaniu:
Cytat:Czteroczęściowa opowie?? z antraktem (Interlude) zapowiedzianym w Amazing Spider-Man #586 ma ostatecznie ujawni? kim jest

Nie powinno był Amazing Spider-Man 586 tylko Amazing Spider-Man #576.

Bledy - rzadlo - 02.02.2009

Dobrze jest. ASM #586 po?więcono postaci Menace'a i będzie to swoista przerwa w historii.

Bledy - Lokus - 19.07.2009

Streszczenie do Ultimatum #3 nie działa. Pojawia się "404 Error"

Bledy - Hybrid - 10.08.2009

Nie wiem jak wy, ale ja nie umiem wbi? na SMO.

Bledy - spider1170 - 17.08.2009

Ja wczoraj przez cały dzień nie mogęem wej?c.Ci?gle pisaćo IPS Error.

Bledy - Majk - 20.08.2009

' napisał(a):Ja wczoraj przez cały dzień nie mogęem wej?c.Ci?gle pisaćo IPS Error.

spowodowane bylo to problemem z baza danych, niestety nie mial kto tego naprawic gdyz zdarzylo sie to w wknd a nasz sponsor ma wkndy wolne... ehh:/