Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Spider-Man: Web of Shadows - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Gry komputerowe (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Spider-Man: Web of Shadows (/showthread.php?tid=511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 19.10.2008

Dzieki za poparcie zygmoont :P . Wlasnie o to mi chodzilo co do dem....

Spider-Man: Web of Shadows - rzadlo - 20.10.2008

Cytat:Po prostu zalezy od gry, GTA 4 na pewno nie sprzedaloby sie tak swietnie z demem
Moze sprzedaloby sie lepiej, a moze gorzej. Nie wiem tego ja, nie wiesz tego ty.

Cytat:Zauwaz, kto kupi gre ze Spider-Manem? Wszyscy fani kreskowek, filmu i komiksow. Nikt poza tym. WoS ma juz swoj docelowy target, ktory kupi gre na 100% i nie chca ryzykowac rozczarowan, ktore moze spowodowac ewentualne demo.
Ten target jest na swiecie przeogromny i nie mozna zakladac, ze wszyscy, którzy interesuja sie powiedzmy komiksami kupia WoS, bo to po prostu nieprawda.

Cytat:Na pewno po te gre nie siegnie nikt, kto nie jest fanem Spider-Mana, wiec nie ma najmniejszych szans, aby demo zwiekszylo sprzedaz.
A ty robisz jakies badania, skoro jestes do tego az tak przekonany? Jezeli gra jest dobra to kupia ja nie tylko fani. Tak samo jak z filmami jest.

Przyklad z FIFA byl podany w odpowiedzi na teze, ze jak powstanie demo to gra juz sie dobrze nie sprzeda.

Jezeli ktos ma kupic WoSa to to zrobi. Demo tego nie zmieni, nawet jesli byloby kiepskie. A jezeli gra jest dobra to jest szansa na to, ze demo zacheciloby do kupna wieksza ilosc osób.

Sorry zygmoont, ale twoje argumenty to typowe gdybanie. W sportówkach i niektórych FPSach jest duzo latwiej stworzyc demo - dajesz kilka druzyn, czy tam kilka wyscigów, misji (zaleznie od gry) i tyle. A w GTA 4 czy WoS gdzie jest otwarty swiat nie jest to tak prostym zadaniem.

Nowe zwiastuny i recenzje:
http://www.spider-man.org.pl/index.phpłaction=...fullnews&id=990
http://www.spider-man.org.pl/index.phpłaction=...fullnews&id=992

Spider-Man: Web of Shadows - daniello32 - 22.10.2008

Hmm, Wos nawet niez?? not? dostał, kamera niestety jest stał? wad? gier o Spiderku :( .Chyba tylko Spider-man z 2001 roku miał porządn? kamer?.(ona też jednak czsem wkurza?a).

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 22.10.2008

Niezłe, niez?e....nie mogę się już doczekać recenzji na PC :P (no i oczywiście samej gry). A to uje?d?anie Rhino to fajny pomysł jest XD...

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 22.10.2008

a do wad to, że WoSa można zaliczy? w mniej niż 4 godziny (Tekst z ostatniego newsa strony SMO). Kurde, myśla?em, że będzie to dośc długa gra. Swingowanie bardzo przypomina mi te z SM3, to fajnie, bo w trójce było niez?e.
Ale? w tej grze będzie walki :D

Szkoda, że nie będe mógł zagrał na max ustawieniach. Moja karta tyle nie uciągne (Radeon HD 2600 PRO 512mb). Jak d?awi się na max ustawieniach np. w Marvel Ultimate Alliance. Musz? czekać do ?wi?t kiedy to dostan? wymarzonego GeForce 8800GTS 512 mb :D . Plus 1GB ram. Wtedy będe miał większą przyjemność z gry. Co z tego, że WoS dostał niskie oceny (http://www.spider-man.org.pl/index.phpłaction=fullnews&id=993) ja i tak będe miał z niej zabaw? (wyjątek do SM2 na pc....bleeee...). Ale szkoda mi w niż gra? bez max detail...

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 22.10.2008

No nie wiem czy takie niskie 3,5/5, 4/5, 7/10. Raczej średnie, czyli takie jakich się spodziewałem. Myślę, że jak na razie gry o Spider-Manie z wysokimi notami nie zobaczymy. <_< Co do detali, to ja się nie martwi?, powinno mi pój?? na wysokich.

Spider-Man: Web of Shadows - blackcat - 22.10.2008

ja tam mam w d**ie detale wazne ze mozna gra? ;)

Spider-Man: Web of Shadows - Gadziu - 22.10.2008

BlackCat pokazał mi screeny na wersję PS2. Po ich obejrzeniu mogę powiedzieć jedno:
Nigdy na taki syf, nawet o SM, nie dam 140 złotych! Ich poje***o! Tak? gr? to niech sobie w du*? wsadz?!!!

Spider-Man: Web of Shadows - rzadlo - 22.10.2008

Gadziu1115 bez wulgaryzmów proszę :/.

Cytat:a do wad to, że WoSa można zaliczy? w mniej niż 4 godziny
W wersji na DSa. X360/PS3 to około 10 godzin gry.

Najgorsza jest nota od IGN w okolicach 5/10. Do tego schematyczno?? misji i walk, kiepskie działanie kamery, combosy i uderzenia, które albo szybko się nudz? albo i tak się ich nie używa. Pewnie będzie duży zawód.

Spider-Man: Web of Shadows - blackcat - 22.10.2008

juz widze gra skazana na porazke.

Jesli to będzie wyglądał tak "Jump, web, kick, repeat." To na bank widzę pora?k?,a grafika to nie wszystko <_<

Ehh..szkoda większość z nas się już "napalića" na tą gr?, że się tak wyra??, a tu jak nie walneli nam na tacy wady to się pewnie jakiejś części użytkowników odechciało. Ale ja kupie z ciekawo?ci.

Spider-Man: Web of Shadows - daniello32 - 23.10.2008

Cytat:juz widze gra skazana na porazke.

Nie koniecznie.Fanów Spider-mana na świecie jest mnóstwo, a oni prawie napewno
kupił.

Cytat:Ehh..szkoda większość z nas się już "napalića" na tą gr?

Nadal jestem na niż napalony.Przecież do były recenzje na konsole, a większość z nas kupuje na PC.Choćby ja.Spider-man 3 The game też otrzymywa? niskie oceny od serwisów inernetowych i innych takich.Natomiast gracze oceniali ją pozytywnie.Z WOS też pewnie tak będzie.

Spider-Man: Web of Shadows - blackcat - 23.10.2008

tak wygląda gra na ps2 ;/

http://www.amazon.com/Spider-Man-Web-Shado...24759296&sr=1-1

Spider-Man: Web of Shadows - Roach - 26.10.2008

Nie mogęc doczekać się premiery w polskich sklepach, gr? przedpremierowo ?ciągnąłem z netu. Niestety ?ciągnąłem wersję na PC, bowiem z X360 musiałem się rozstał. Jako że na PC póki co dost?pna jest tylko wersja niemieckoj?zyczna (i to 3xG!), gram na ślepo, nie wiedząc o czym mówił bohaterowie i czego konkretnie dotycz? misje (generalnei wszystkie dotycz? tego samego - zat?ucz określon? liczb? oponentów). Opierając się na samym gameplay'u, obiema rękoma jestem w stanie podpisać się pod recenzj? z IGN, za wyjątkiem wystawionej oceny. Gra ma sporo drobnych bugów typu nieodpowiednie wykrywanie kolizji (Spidey lubi stał jedn? nog? na dachu a drugą w powietrzu, lub topił po kostki w trawnikach) lub nie-do-końca poprawnie działający Spidey Sense (aczkolwiek jego nieodpowiednie działanie może okazał się nieodpowiednim u?ytkowaniem - wszak gra jest po niemiecku i wszystko co robił, robić "na czuja"). W wersji PCtowej niewiarygodnie wkurza brak jakichkolwiek zaawansowanych opcji dla wy?wietlanej grafiki (jest tylko rozdzielczo?? i V-synch On/Off), co przy efektach wybuchu samochodu lub strumieniu wody z rozwalonego hydrantu owocuje niechcianym bullet-time'm... A kompa słabego raczej nie mam - Core 2 Duo P8400 @ 2.26GHz, 3GB RAM, GeForce 9600 GT.

Wszystkie te błędy jednak nikn? kiedy zaczyna się walka, a tej jest naprawdę dużo. Momentami misje nudz? (zabijanie 10 wrogów w ten sam sposób może po czasie nużyć) ale jak się je odpowiednio rozegra to sceny walki wymiataj? - ja osobiście najbardziej lubię walki Spidey vs 10 goblinopodobnych robotów zaczynające się hen w górze, a kończ?ce na chodniku - całą band? rozwalam w powietrzu, spadając z dachu na gleb? - wypas, wypas wyyypaaaas ;)

Kamera jest spoko, jak się ma myszk? i umie niż pos?ugiwa?. Ale gr? na klawiaturze odradzam. Naprawd?;) W poniedziałek jad? kupił pada i wypatrywa? orygina?u w sklepach, żeby w końcu zaczął kuma? warstw? fabularn? ;)

Moja ocena póki co - 7,5/10. Polecam wszystkim fanom Spider-Mana.

@ Black Cat - widze, że wersja na PS2 to to samo co na PSP i DS - dramat - gra?em na PSP...

Spider-Man: Web of Shadows - rzadlo - 26.10.2008

W?aśnie jest taka dziwna sytuacja, że chyba tylko w Niemczech póki co ukazała się wersja na PC, a w innych miejscach premiera przesuni?ta na okolice 28-31 października, co ma był podobno spowodowane prób? za?atania niektórych bugów.

Spider-Man: Web of Shadows - Roach - 26.10.2008

Miejmy nadzieje że właśnie to jest przyczyn?.

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 26.10.2008

Gra na PS2 to kompletna pora?ka, nie spodziewałem się widoku z profilu. Syf...
Kurcze wczoraj miałem kupił WoS'a, ale okazało się, że na kompy wychodzi później, ale jeżeli mają "poprawić błędy" to poczekam jeszcze tydzień.

P.S. Dobrze, że forum już działa :)

Spider-Man: Web of Shadows - Gamemaniak - 26.10.2008

Chmielek nawet na pude?ku ps2 napisane jest że to jakaś inna edycja

Spider-Man: Web of Shadows - Kierek - 27.10.2008

A ja "zakupiłem" wersje na x'a i pozwolę sobie wklei? mój post z innego forum, bo nie chce mi się pisać od nowa B)

Cytat:Grafika jest lepsza niż ta w SM3(pokusię bym się o stwierdzenie, że jest bardzo dobra). System rozrywki też się zmienił na lepsze. Zdziwię mnie fakt, że prawie wszystko się niszczy!(tzn. ?ciany, okna, dzwi, ?mietniki, samochody(!) itp.c) Dosy? efektowne kombosy,, jest ich w miarę dużo. Animacja nie zwalnia ani na chwilę!! Niby trudne osięgni?cia(np, wykonaj na jednym przeciwniku 10 kombo powietrzych, z pajączyn? i na ziemi) same wchodzę! Po 30 minutach grania mam już ponad 200 pkt! Ta gra naprawdę im wysz?a! Dla fanów pająka jest to must have, a dla reszty, przyjemna gierka! Polecam