Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Spider-Man: Web of Shadows - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Gry komputerowe (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Spider-Man: Web of Shadows (/showthread.php?tid=511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Spider-Man: Web of Shadows - Daniel121096 - 08.11.2008

Altair_Fan,Nov 7 2008, 10:50 PM napisał(a):Daniel - znów "szpan" sprzetem? ;).

Cytat:A co do tego, ze jak gra wymaga karty np. GF 7300 GT nie znaczy, ze nie uciagnie na GF 6600, tyle ze uciagnac, uciagnie ale ciac sie bedzie.

Czyli jak bede mial GeForce 3 to uciagne GTA IV? -_- .
Jaki znów szpan? Ja tylko dalem przyklad.
I chodzi mi o to, ze jak karta jest tam slabsza nie wiem o jedna serie itp to uciagnie gra, ale bedzie sie ciac.
A nie ze na kazdej karcie uciagnie, ale bedzie sie ciac.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem <_<

Spider-Man: Web of Shadows - Altair_Fan - 08.11.2008

Fred_Mord,Nov 8 2008, 11:10 AM napisał(a):
Altair_Fan,Nov 8 2008, 09:05 AM napisał(a):
Fred_Mord,Nov 8 2008, 09:43 AM napisał(a):Haha, jeszcze w ten dlugi weekend sobie kupie WoS na mojego X360.
Slyszalem, ze ta gra na X360 jest slaba ;). Ale cóz...twój wybór :).
Eeee, gra na X360 to ta sama wersja co PS3 i PC. W takim razie te dwie tez musza byc slabe ;).
Na X360 ta gra otrzymuje slabe noty, komentarze, a na PC wyzsze. Troche to glupie skoro na X360 i PC wyglada tak samo -_-.

Spider-Man: Web of Shadows - jaruto - 08.11.2008

A co ty sie notami przejmujesz chlopie.... Najlepiej samemu sprawdzic.

Spider-Man: Web of Shadows - Gość - 08.11.2008

No raczej, bo wersja na X360 to jest ta najlepsza wlasnie...

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 08.11.2008

Na stronie empik.pl pisze, ze produkt niedostepny, a na gry-online pod tym linkiem: http://www.gry-online.pl/S046.asp?ID=292 w prawej tabelce sa produkty wydane, znajduje sie tam SM: WoS na wszystkie platformy, takze na PC. Wiec sam juz nie wiem co mam myslec.

Fred_Mord,Nov 8 2008, 02:15 PM napisał(a):No raczej, bo wersja na X360 to jest ta najlepsza wlasnie...
Najlepsza pod wzgledem wydajnosci Mord? Czy moze cos jeszcze!?

Spider-Man: Web of Shadows - Altair_Fan - 08.11.2008

Dobra namówiliscie mnie! Na gwiazdke bedzie WoS. :D

Spider-Man: Web of Shadows - Glozyniok - 08.11.2008

Na psp tego ludzie nie kupujcie ...

Spider-Man: Web of Shadows - B@xy - 08.11.2008

Najlepsza jest na PS3 bo ta konsola jest na razie najlepsza na rynku. Nie wiem jak niektórzy moga pisac, ze 360 jest najlepszy . Gydby choc troche znali sie na sprzecie to by tak nie gadali bo oczywiste jest, ze pod wzgledem sprzetu PS3 jest o niebo lesze od 360 tyle, ze na 360 sa wydawane bardzo fajne gry których nie znajdziesz na inne konsole np. Fable2. WOS na PS3 jest swietne. Pomijajac sam fakt, ze tak gra i tak nie jest najwyzszych lotów.

Wiem, ze mnie teraz zbesztacie za to co powiem ale dla mnie najlepsza gra o pajaku do dzisiaj zostaje ta pierwsza w 3d z 2001 roku. I co, ze grafa ble i tyle bledów? Jako jedyna wciagla mnie na tyle, ze moglem ja przechodzic po kilkanascie razy pod rzad i ani troche mi sie nie znudzila. Najbardziej wierna komiksowi i super misje i oczywiscie wspanialy dubbing(oryginalny nie ten ohydny polski).

WOS tez fajne i podoba mi sie latanie po takim... niecodziennie wygladajacym nowym jorku. Ale ja bym najchetniej zobaczyl remake spideya z 2001r. ciekawe jak by go zrobili.

Spider-Man: Web of Shadows - Gość - 08.11.2008

Ehh, i kolejny co chce sie klócic co lepsze. Mój drogi, o gustach sie nie dyskutuje ;]. A teraz na temat: WOS na X360 jest tak samo swietny jak na PS3 bo to te same wersje :/.

Spider-Man: Web of Shadows - Gamemaniak - 08.11.2008

A z kim sie najpierw walczyćz Volture chyba jak sie nie myle,ja zagram juz za tydzien na ps3

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 08.11.2008

Pierwszy boss to Black Cat, a drugi to Vulture.... a wyprzedzajac fakty trzeci to Venom :P

Najpierw z black-cat potem chyba byl Vulture. Nie wiem, nie doszedlem xP ciezko gra sie na lagach.

jaruto,Nov 8 2008, 08:08 PM napisał(a):Najpierw z black-cat potem chyba byl Vulture. Nie wiem, nie doszedlem xP ciezko gra sie na lagach.
Nom....to zupelnie jak ja napisales :lol:

Co chwile musze minimalizowac zeby z 10 fps wyciagnac. Szalenstwo ale sie nie poddaje.

Spider-Man: Web of Shadows - rzadlo - 08.11.2008

Roach napisał(a):Na konsolach tez sie tnie. Co prawda na PS3 bardziej niz na X360, ale tak czy inaczej takie zjawisko na konsolach NIE POWINNO miec miejsca
Fakt, ale wedlug relacji mediów i tych którzy w gre grali to wlasnie na X360 jest zdecydowanie najmniej problemów technicznych.

Altair_Fan napisał(a):Zgadzam sie - WoS najlepsza gra o Spider-Man'ie.
Nie oceniaj póki nie zagrales.

Altair_Fan napisał(a):Na X360 ta gra otrzymuje slabe noty, komentarze, a na PC wyzsze.
Biorac pod uwage X360, PS3 i Pc to wlasnie wersja na ta pierwsza platforme otrzymuje najlepsze oceny. Na PC widzialem recenzje tylko na IGN i oczywiscie nota gorsza niz w przypadku PS3 i X360.

B@xy napisał(a):Nie wiem jak niektórzy moga pisac, ze 360 jest najlepszy .
Biorac pod uwage stosunek cena/jakosc to najlepsza dostepna konsola jest raczej X360. I co z tego, ze parametry Playstation sa lepsze niz w przypadku sprzetu Microsoftu skoro WoS jest gorzej zoptymalizowany wlasnie w wersji na konsole Sony.

Ja tylko chce podpowiedziec, ze jezeli ktos myslalby o modernizacji swojego komputera to w tym momencie raczej lepszym wyborem bylby zakup X360, zwlaszcza jesli ktos ma zamiar pograc w WoSa :).

rzadlo,Nov 8 2008, 09:06 PM napisał(a):Ja tylko chce podpowiedziec, ze jezeli ktos myslalby o modernizacji swojego komputera to w tym momencie raczej lepszym wyborem bylby zakup X360, zwlaszcza jesli ktos ma zamiar pograc w WoSa :).
Wlasnie co do tego. Chcialbym sobie kompa ulepszyc. Nie tylko na WOS, ale takze na Double Agent, Assassin`s Creed BLA BLA BLA.... Cale ulepszanie bedzie mnie kosztowac okolo 900zl. Czy lepiej oplaca mi sie kupic XBOX360 za okolo 600zl?? Sorry za offtop, ale post rzadla mnie zainspirowal do tego postu :P ...

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 09.11.2008

Dobra wiadomosc dla pecetowców :) WoS jest dostepny w empiku. Dzis kupilem, kosztuje 119 zl. Co do samej gry to jest swietna choc czesto mi przycina :/ Mam 4,5 core 2 duo, 2 gb ram i gf 8600gt 256. Gram na 1024 x 768 i wylaczonym v-sync. Wiec to potwierdza, ze jezeli chcesz dobrze pograc musisz miec kompa rodem z nasa <_<

Spider-Man: Web of Shadows - Altair_Fan - 09.11.2008

Chmielek,Nov 9 2008, 01:43 AM napisał(a):Mam 4,5 core 2 duo, 2 gb ram i gf 8600gt 256. Gram na 1024 x 768 i wylaczonym v-sync.
Mam taki sprzet jak Ty. Tylko proc mam Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, a Ty 2.2 GHz. Wiec pewnie se pogram na rozdzielczosci 1152 x 768 :lol:. Moge grac na 1024 x 768, nawet 800 x 600 ;). Dla mnie liczy sie tylko jedno - byle by sie dobrze gralo i zeby wogóle sie gralo :D. Nie wazne na jakiej rodzielczosci.

Wiec jesli wiem, ze Chmielkowi dziala to moge spokojnie kupic WoS. :)

Spider-Man: Web of Shadows - Gość - 09.11.2008

X360 góra! Gra jest cudna...Nie raz zauwazylem, ze przypadkiem rozwalilem w walce czesc budynku badz samochód :o. Gameplay super, ah te ciosy w powietrzu. To juz w 100% lepsze niz te z SM3....Dlugo nie zagralem, ale wystarczajaco by sprzeciwic sie, ze wersja na X360 nie jest wcale badziewna. Gra sie na prawde dobrze, nie zauwazylem by sie cos przycinalo.