Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Spider-Man: Web of Shadows - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Gry komputerowe (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Spider-Man: Web of Shadows (/showthread.php?tid=511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Spider-Man: Web of Shadows - Kierek - 09.11.2008

Ahh. A wiec w koncu przeszedlem calego Wosa. :D Ostatni boss jest zarabisty! A ta gra dostaje takie slaby noty na x0 bo w porównaniu z innymi grami na ta konsolke to Wos jest kiepski. Ale to i tak najlepsza gra o pajeczaku. I co wy mi tutaj za glupoty gadacie, ze na x0 gra sie tnie. Jest bardzo plynnie i jeszcze w rozdzialce 1280x1024.

@offtopic
Ulepszajcie sobie te kompy i topcie kase w sprzecie, a ja sie bede z was smial. W kazdym temacie o grze tylko piszecie "czy mi pójdzie na", "znowu musze wymienic", a jakbyscie mieli konsolke to byscie sie dlugie lata nie martwili o sprzet. Ale to wasz wybór.

Spider-Man: Web of Shadows - Gamemaniak - 09.11.2008

Ja jestem przy misji z Rhino.gra jest genialna , niemoge sie doczekac konca;p a wie ktos jak dziala gra na zwyklym TV CRT?

Spider-Man: Web of Shadows - Kierek - 09.11.2008

No a jak ma dzialac? Normalnie, tylko ze bedzie niska rozdzielczosc (640x480). Gierka przechodze drugi raz, tylko teraz bede na maksa zly :D

Spider-Man: Web of Shadows - Gamemaniak - 09.11.2008

Jak ktos by znalazl filmik WoSa na tv crt prosze podac

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 10.11.2008

Pisze posta w imieniu kolegi, ma problem. Kiedy wlacza gre wszystko jest dobrze, potem gdy pokazuje sie obraz Spider-Mana i pisze pod nim: Click enter to continue przy tym nie ma dzwieku, kiedy naciska enter gra mu sie wylacza. Pomózcie prosze :)

P.S. Komp kolegi to: 4,4 proc, 1 gb ram i gf8600gt 256 mb

Spider-Man: Web of Shadows - Gadziu - 11.11.2008

A ja mam bekowata historie z ta gra. Wczoraj i dzisiaj w nocy szukalem na allegro gier ze Spider-man'em. Znalazlem WoS za 140 zl. Zajrzalem z ciekawosci. To co zobaczylem zdenerwowalo mnie jak nie wiem co. Opis i screeny byly z gry, ale nie na platforme PS2. Od razu zglosilem to do administracji strony i napisalem do sprzedawcy emaila gdzie napisalem za co ich oskarzylem. Oni oczywiscie odpisali(bo to jakis sklep z katem na allegro) emailem o tresci:

"Szanowny Panie!
Bardzo sie ciesze, ze podpisal sie Pan pod wiadomoscia poniewaz w przypadku dreczenia sprawa trafi do sadu.
Jednoczesnie przypominam, ze swiadczenie nieprawdy na temat danej firmy (i jej szkode) jest karane z KC i podlega karze grzywny."

No bez przesady, za zdemaskowanie oszustwa mam isc do sadu xD

Spider-Man: Web of Shadows - jaruto - 11.11.2008

Oskarzenie a lagodne uswiadomienie o bledzie to dwie rózne sprawy ;) Nie dziwie sie im ze tak odpisali.

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 12.11.2008

Ukonczylem wlasnie przed chwila Wos'a. Nie byl zbyt trudny. Gra jest dluzsza od swoich poprzedniczek :) Swietny system walki, naprawde swietny, to cos co mi sie najbardziej w tej grze podoba. Swingowanie tez niczego sobie, chodz Spidey dosc czesto wypuszcza pajeczyne w niebo <_< Ciekawe czy bedzie kontynuacja. Wszystkim polecam ta gre. Choc nie wiem czy jest lepsza od SM3. ;)

Spider-Man: Web of Shadows - Korzi - 12.11.2008

Pokonalem ostatniego bossa, ale powiedzcie mi czy w momencie jak na Fisk Tower przywoza Symbiote Wolverine (nie wiadomo skad) i kaza mu przyprowadzic Spideya, to dalej juz nic nie ma ? To koniec gry?
Bo mi sie w tym momencie juz creditsy pojawiaja a po nich gra sie wylacza.
Jak wlaczam ponownie to gra jest od nowa, od prologu. :huh:

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 12.11.2008

U mnie na Fisk Tower to Symbiot Vultur przylatuje. Potem jest z nim walka i niszcza calego symbionta w miescie... Nie ma konca gry. Mi tez sie tak dzieje po creditsach. Gdy wlacze autosave'a tez sie pokazuja <_< Nie mozna nawet poswigowac po miescie ani nic :angry:

Tzn. ty mówisz o walce z Symbiote Vulturem a pózniej z Glównym Symbiotem (Venomem) w kwaterze glównej TARCZY.
Podczas walki z tym wilkim venomem jak sie wybiera droge (zlo czy dobro) wybralem dobro (czerwony strój) i juz po "fajerwerkach", jest filmik: na Fisk Tower jes Kingpin, Black Widow i jeszcze pare osób i smiglowiec przywozi zamknietego w klatce Symbiote Wolverina (po co?, na co?, skad?, jak symbiot znów go opanowalę ) i kaza mu przyprowadzic Spider-Mana zywego lub martwego. On mówi ze woli martwego.
I w tym momencie zaczynaja sie creditsy. A co ponich to juz wiecie.
Czyli mi to wyglada na koniec, z zakonczeniem "otwartym" skoro gra sie wlacza od nowa.

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 12.11.2008

Chmielek,Nov 12 2008, 06:12 PM napisał(a):Nie mozna nawet poswigowac po miescie ani nic :angry:
Nom i to mnie wlasnie wkurza.... :angry: A co do Symbiota Wolverina to ja nic nie widzialem. Vuture, potwór, sekwencja credits....TURN OFF <_< i tyle....

Spider-Man: Web of Shadows - jaruto - 12.11.2008

Myslalem ze wy o tym wiecie ze nie ma free roamingu ale... no cóz, doskonaly pretekst maja twórcy by kontynuowac SM: WoS.

Spider-Man: Web of Shadows - Ultimates - 12.11.2008

Zakonczenie zalezy od tego czy wybierzecie droge zla, czy dobra. ;)

Zaczynam od poczatku gre i bede sie staral nie poruszac zbytnio fabuly dalej.
Tj. Najwyzej do walk z ludzmi Kingpina, byc moze zostane przy wojnie z gangami - bo mam juz dosc walk z symbiotami i innymi Venomami.
Bede sobie odpowiednio zbieral punkty exp. i tokeny i polepszal umiejetnosci Spideya.
:spidey_usa:

Korzi,Nov 12 2008, 08:35 PM napisał(a):Zaczynam od poczatku gre i bede sie staral nie poruszac zbytnio fabuly dalej.
Tj. Najwyzej do walk z ludzmi Kingpina, byc moze zostane przy wojnie z gangami - bo mam juz dosc walk z symbiotami i innymi Venomami.
Bede sobie odpowiednio zbieral punkty exp. i tokeny i polepszal umiejetnosci Spideya.
:spidey_usa:
O!! I to jest bardzo dobry pomysl. Ja tez tak musze zrobic. A Korzi... móglbys podac konfig swojego kompa??

Spider-Man: Web of Shadows - Daniel121096 - 12.11.2008

Ej, a ta gra dziala bez plyty?

Spider-Man: Web of Shadows - jaruto - 12.11.2008

Jakby ktos nie wiedzial to jesli przejdzie sie wszystkie questy odblokowuja sie kostiumy takie jak: Ben Raily suit, Cosmic spider, 2099 armor, Iron spider and much more. Tak przynajmniej jest na konsolach ;p Sprawdzcie.

Spider-Man: Web of Shadows - venom11 - 12.11.2008

Mam pytanko, czy jest demo gry Spider - Man: Web of Shadows? :D

:lol: Nie.... byl juz w tym temacie temat na temat dema.... <_< ..... :lol: