Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Spider-Man: Web of Shadows - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Gry komputerowe (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Spider-Man: Web of Shadows (/showthread.php?tid=511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Spider-Man: Web of Shadows - rzadlo - 28.12.2008

Cytat:Grafika jest o wiele lepsza jak w SM3. Dopracowane detale etc.
Troch? lepsza, ale ciągle w tyle za innymi grami...

Cytat:Misj? nie są tak monotonne jak ktoś mówił są np. by rozwali? jednym atakiem tylu członków gangu, ale są też by zniszczył pił? samochodów gangsterskich strzelających w stacj? paliw
Co praktycznie równa się walce z gangsterami. Po prostu mało jest misji w których chodziłoby o coś innego niż tylko ciąg?ej walce z wrogami. Tak samo jest z bossami u których najczęściej jest podobny schemat przebiegu pojedynku.

Cytat:Lub by na czas wybi? chowających się shooterów za nim zastrzelę takich dwóch gości (w tym się zatrzymałem, bo nienawidzę misji na czas).
Jedna z nudniejszych misji bo polegająca na ciąg?ym web strike'u :/.

Cytat:Mam nowy nick bo zapomnia?em has?a po formacie
Na pw prześlij nowe hasło i będziesz miał stare konto.

Cytat:Ja się właśnie dziwię bo miliony gier się ?ciąga i to że są z internetu nie znaczy że są gorsze  raz się mógł taki niewypa? trafi? ;] ?ciągn? z innego ?ród?a i pomyślimy
Są gorsze. Możesz sobie ?ciąga? do woli a patcha i tak nie zainstalujesz.

Spider-Man: Web of Shadows - Silver Surfer 1996 - 29.12.2008

Mam T? gre i jest zawalista :D
Polecam ją wszystkim.

Spider-Man: Web of Shadows - Daniel121096 - 29.12.2008

Mi tego nie musisz mówił, bo ją przeszedłem, zawalista to mało powiedziane... :)

Spider-Man: Web of Shadows - Gość - 04.01.2009

Przeszedłem gr? na Xboxa ^^. Co tu gada?? Super...ale zawiedziony jestem, że po jej przej?ciu nie można sobie po prostu swingować po mie?cie...Fajnie byłoby jako zły charakter np. nasy?a? na miasto symbioty i rządzić z Black Cat xD.

Spider-Man: Web of Shadows - daniello32 - 05.01.2009

Grę przeszedłem już dawno, ale jakoś nie miałem ochoty żeby pisać.Moje wrażenia są naprawdę pozytywne.Fajnie mi się gra?o zarówno na dobrej jak i na z?ej ?cie?ce.Grafika jest na pewno najlepsza ze wszystkich gier o pająku, jednak wci?? jest gorsza niż w innych grach, ale i tak jest dobra.Wielką radoch? sprawiało mi gromienie przeciwników stojących na mojej drodze.Combosy są bardzo widowiskowe i ciekawie wyglądaję.Jeden z moich ulubionych ciosów to ten, w którym Spider-Man na ?cianie ta?czy takiego breakdance'a (ja też trochę to potrafie w realu).Jestem ciekawy jaka jest wasza ulubiona misja w tej grze?Jedna z moich ulubionych to walka z Vulturem.Jest ciekawa i widowiskowa, a jak się nie gra na gło?nikach tylko na s?uchawkach to cała gra wymiata.

Podsumowując:
Grafika:8/10
D?wi?k: 8/10
Zabawa/Radocha:10/10
Grywalność: 10/10

Ogólnie:
9/10 :)

Spider-Man: Web of Shadows - Daniel121096 - 05.01.2009

daniello32,Jan 5 2009, 02:51 PM napisał(a):Jeden z moich ulubionych ciosów to ten, w którym Spider-Man na ?cianie ta?czy takiego breakdance'a (ja też trochę to potrafie w realu).
Tak to napisałeś, że można zrozumieć, że umiesz trochę w realu robić breakdance na ?cianie :)
A moja ulubiona misja to był...hmmmm...Sam nie wiem, każda walka z bossem jest w sumie taka sama...Chyba wola?em ten system z spider-mana 2 gdzie na każdego wroga była inna taktyka, a to trza było się wspina?, a to rzucał g?azami itp.
A inne misje też były podobne, w każdej trzeba było zabi? dan? ilo?? danych wrogów lub zniszczył co?...

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 09.01.2009

Witam po mojej długiej nieobecności na forum. Mam takie pytanie związane z WoS'em. Gdy jest ten filmik na początku gry co Spidey idzie po dachu jednego z budynków, Shield walczy z symbiontami, rozbija się jakiś statek i po chwili Spider skacze z budynku. Bardzo podoba mi się muzyka w tym filmiku, czy ktoś wie co to za utwór ?

Spider-Man: Web of Shadows - blackcat - 09.01.2009

Beethoven - moonlight sonata :P

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 09.01.2009

Super utwór. Dzięki niemu gra ma fajny początek :P

Spider-Man: Web of Shadows - daniello32 - 11.01.2009

Mam małe pytanie.Czy ktoś wie kto podkłada? głos pod Spider-mana w WoSie?

Spider-Man: Web of Shadows - blackcat - 11.01.2009

Michael Vaughn

Spider-Man: Web of Shadows - daniello32 - 11.01.2009

Dzięki blackcat. Pyta?em, bo wyszło mu to bardzo dobrze.Chyba najlepiej ze wszystkich tych, którzy podkładali pająkowi głos.
Może się z nim równa? chyba tylko Rino Romano (Spider-Man z 2001).

Spider-Man: Web of Shadows - Scarlet Spider - 13.01.2009

W gre gra?em na Xbox 360 i powiem że jest to dla mnie najlepsza gra o Spider-Manie, wszystkie poprzednie mogę sie schować. P?ynna animacja ,grafika, widowiskowa akcja i ogrom miasta w którym można sie poczuł takim ma?ym. Fajnie że można sie po nim w?a?ciwie swobodnie porusza?, niestety nie za bardzo fabuła przypad?a mi do gustu. Z czasem to rozwalanie mutantów czy gangów jest dośc monotonne i potrafi znudziś. Podobnie jak misja z robieniem web strike'u , buddyjskiego mnicha wyprowadzi to nawet z równowagi :lol:. Plus za to że gra ma dwa zakończenia , oraz za to że to od naszych wyborów zależy kto sie do nas przyłączy

Spider-Man: Web of Shadows - Wookie - 14.01.2009

daniello32,Jan 11 2009, 04:49 PM napisał(a):Dzięki blackcat. Pyta?em, bo wyszło mu to bardzo dobrze.Chyba najlepiej ze wszystkich tych, którzy podkładali pająkowi głos.
Może się z nim równa? chyba tylko Rino Romano (Spider-Man z 2001).
Co ciekawe większość fanów zdeklarowała, że nie podoba im się głos jaki posiada Spider-Man w tej grze. No cóż, nie zawsze większość ma racj?. Jak dla mnie głos może być. Bywa?o lepiej, ale tu wcale źle nie jest.

Spider-Man: Web of Shadows - deadpool92 - 14.01.2009

Sluchajcie.

Poprzedni problem rozwiazany :D. Potrzebowalem tylko sterownikow.

Wiecie moze, czy w grze mozna sterowac padem?!

Spider-Man: Web of Shadows - daniello32 - 14.01.2009

Kolejny raz przechodzą gr?.Musz? powiedzieć, że teraz gra mi się jeszcze przyjemniej niż wcześniej.Staram się nie popycha? w?tku do przodu.Swinguje sobie po mie?cie i robić city events.Poprzednio od razu braćem misją, bo byłem ciekawy co będzie dalej.

PS
Scarlet, przechodząc gr? wybiera?e? dobr? czy z?? drog??

Spider-Man: Web of Shadows - Scarlet Spider - 14.01.2009

daniello32,Jan 14 2009, 07:05 PM napisał(a):Scarlet, przechodząc gr? wybiera?e? dobr? czy z?? drog??
Oczywiście na początek z??, bardzo lubię Spider-Mana w czarnym kostiumie

Spider-Man: Web of Shadows - deadpool92 - 15.01.2009

Czy wybranie z?ej drogi, to np. odmowienie Cage'owi wspolpracy, kiedy o to prosię? :huh:

Spider-Man: Web of Shadows - Gość - 16.01.2009

Hmm...nie wiem, ale na pewno jest to odmówienie Moon Knightowi (czy jak on tam ma. xD). Wtedy Black Cat jest naszym zleceniodawc?.

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 16.01.2009

Mnie jakoś do tej gry drugi raz nie ciągnie, aż sam się sobie dziwie, bo np. Spider-Mana 3 czy USM'a przeszedłem kilka razy. W WoS'a gra?em raz i na razie do niego nie wracam i wątpię żebym wróci? kiedykolwiek :) Nastawia?em się, że będzie to najlepsza gra o Spider-Manie, a tym czasem moim skromnym zdaniem nie jest.