Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Spider-Man: Web of Shadows - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Gry komputerowe (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Spider-Man: Web of Shadows (/showthread.php?tid=511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Spider-Man: Web of Shadows - blackcat - 20.09.2008

O ja j**ie jestem w niebie :o
Niesamowita jest ta kotka te jej skille meowwwwwww ;)
Nie moge sie doczekac premiery jak wszyscy ;)

Spider-Man: Web of Shadows - QbaS - 20.09.2008

Ojej. Kiedy pojawil sie ten temat, nie interesowalem sie nim zbytnio, bo sadzilem ze Web of Shadows to kolejny szmelc pokroju Friend or Foe. Jednak po obejrzeniu dwóch powyzszych filmików, zmieniam zdanie i sadze, ze moze z tego wyjsc cos wspanialego. Byc moze zapowiada sie kolejna rewolucja, stojaca na tym samym poziomie na której niedawno byl USM. Obysmy sie tylko nie zawiedli... Nie moge sie doczekac :D

Spider-Man: Web of Shadows - Chmielek - 22.09.2008

Ja "Cie" nie moge !! To bedzie po prostu niesamowita gra !! Tak bardzo mi sie podoba. Strasznie sie na nia napalilem. Kupuje na pewno, ale nadal pozostaje obawa. Jaka wersje tej gry dostanie PC. :unsure:

Spider-Man: Web of Shadows - Gadziu - 22.09.2008

Czy wiadome na jakie platformy zostanie wydana gra?
I czy mozecie podac wymagania minimalne na PC(jesli znacie)?

Spider-Man: Web of Shadows - Korzi - 22.09.2008

Zostanie wydana na PC, XB360, PS3, PS2, Wii, PSP, NDS.
A oficjalne wymagania jeszcze nie sa znane. :spidey_usa:

Spider-Man: Web of Shadows - Gadziu - 22.09.2008

Wyjdzie na PS2! Jupi ha jej! Mam zloma PC a i tak zagram w SM:WoS! Zycie jest piekne!!! :D :venom: :spidey_poland:

Spider-Man: Web of Shadows - Altair_Fan - 22.09.2008

Gadziu1115,Sep 22 2008, 07:02 PM napisał(a):Wyjdzie na PS2! Jupi ha jej! Mam zloma PC a i tak zagram w SM:WoS! Zycie jest piekne!!! :D :venom: :spidey_poland:
Ciesze sie razem z toba :D, poniewaz ja tez posiadam PS2 i tez "sassam" wersje na ta konsole ;)

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 22.09.2008

A zawsze mnie ciekawilo czy mozna na PS2 zmieniac ustawienia grafiki jak na PC?? I ciekawe czy w SM:WoS bedzie dostepne swobodne poruszanie sie po miescie ;) Uwielbiam mozliwosc wolnego zwiedzania miast :D .

Spider-Man: Web of Shadows - Daniel121096 - 22.09.2008

Sorry, ze robie off top, ale to, ze mozesz sie swobodnie po miescie poruszac to nie jest zaraz free run.
free run to polaczenie akrobatyki(salta, wall flipy i inne triki) i parkouru(chyba nie musze mówic?).
Sam cwiczylem parkour i próbowalem sie brac za akro, wiec bardzo cie prosze nie myl tego ;)
Co do web of shadows to mam nadzieje, ze wymagania beda Assassynowe bo nie chce mi sie czekac do gwiazdki na nowa karte jak mam 8400 GT na której AC sie nie tnie.

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 22.09.2008

Dobrze...postaram sie nie mylic XD. Kiedys gralem w jakas gierke, gdzie byla opcja swobodnego poruszania sie po miescie i ta opcja wlasnie nazywala sie FREE RUN (trzeba bylo w nia wejsc, aby zostac przeteleportowanym do miasta) i tak sie przyzwyczailem. Ale to juz off-topic ;) (sorki)

Spider-Man: Web of Shadows - Gość - 25.09.2008

Pewne bylo ze wyjdzie na X'a 360, ciekawe jak sie ta gra tu spisze. Jesli na PC bedzie badziewie to bede przynajmniej ja mial na X'a ^^ i zdam relacje.

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 25.09.2008

Wlasnie ogladalem ten link (podaje na dole XD) i zauwazylem, ze siec w WoS wyglada tak Ultimatowo :lol: (chodzi o to ze jest podobna do sieci w Ultimate S-M jak dla mnie).
Super tez wyglada jak Spidey jedzie po scianie budynku na kolanach (00:20), a potem zawraca jakby robil jeden z tricków z Tony Hawk`s (nie pamietam nazwy). Co do combosów to z wygladu nie sa zle (systemu walki nie oceniam bo musze sam spróbowac). Fajnie wygladaja combosy, które zaczyna Spidey, konczy Black Spidey np. mocnym uderzeniem :D . Albo jest tez fajne cos w rodzaju duszenia (00:42). Na innych filmikach mozna obejrzec interfejs, który nie przypadl mi do gustu (zwykle lubie pokazany pasek energii w jakis fajny sposób :D ). To jest tylko moja opinia. Cos mnie wzielo, zeby to napisac :lol: .

LINK

Spider-Man: Web of Shadows - Gadziu - 25.09.2008

Po tym filmiku stwierdzilem,ze: MUSZE MIEC TA GRE!!!

Spider-Man: Web of Shadows - Altair_Fan - 26.09.2008

Nowe screeny pojawily sie na Gry-Online:

P.S User blackcat sie pewnie ucieszy, poniewaz wiekszosc screenów przedstawia Black Cat :D

X360:
1
"Kiss me Spidey"
Black Cat
Na samochodzie
Black Spidey vs. 2 Symbiote
Venomopodobny Symbiote
Kto to jest?

PS3:
Black Cat in Air
Black Cat Run
Black Cat and Spidey
Black Cat Jump

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 26.09.2008

A teraz ja po zdjeciach od Altair Fana stwierdzam, ze MUSZE MIEC TA GRE. Na wiekszosci zdjec grafika jest naprawde dobra :D (a myslalem, ze bedzie gorsza XD). Black Cat prezentuje sie naprawde SUPER :lol: !!!

A co do zdjecia ,,KTO TO JEST??" to mysle, ze jest to jakis symbiot (pazury, takie wzory mazi na klacie)Silver Surfera XD , ale ja tam nie wiem moze sie myle...

Spider-Man: Web of Shadows - Dawidos - 26.09.2008

Podobny do Anti-Venoma z historii New Ways To Die.

Spider-Man: Web of Shadows - rzadlo - 26.09.2008

Prawdopodobnie sa to ludzie opanowani przez symbiontowa zaraze, czy cos w tym rodzaju.

Spider-Man: Web of Shadows - TIGER444 - 26.09.2008

Kurde....juz zaraz koniec miesiaca, a tu jeszcze nawet wymagania nie sa znane :( . Teoretycznie gra niedlugo zostanie wydana. Mogloby byc demo.... :D

Spider-Man: Web of Shadows - Altair_Fan - 26.09.2008

Altair_Fan,Sep 26 2008, 11:00 AM napisał(a):Kto to jest?
Mi sie wydaje, ze to jakas inna odmiana Symbiota ;).

Spider-Man: Web of Shadows - Daniel121096 - 26.09.2008

A ja jestem pewny, ze to te symbioty co na gameplayach spidey z nimi walczyl.