Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - Dawidos - 02.09.2005

Temat, w którym mozecie zadawac pytania odnosnie Spider-Mana i uniwersum Marvela. Na pytania odpowiada redakcja albo uzytkownicy forum, a wazne wedlug nas pytania beda tak jak na poprzednim forum publikowane w dziale FAQ nalezacym do SMOM.

FAQ - Pawcio - 19.09.2005

dlaczego dzial "Bohaterowie" musi zostac kurcze zakonczony?

FAQ - Ares_Real - 19.09.2005

Pawciolux,Sep 19 2005, 11:49 napisał(a):dlaczego dzial "Bohaterowie" musi zostac kurcze zakonczony?
Bo chyba opisali juz wszystkich i wrzuca jak skoncza , no nie?

FAQ - Pawcio - 20.09.2005

Ares_Real,Sep 19 2005, 12:11 napisał(a):
Pawciolux,Sep 19 2005, 11:49 napisał(a):dlaczego dzial "Bohaterowie" musi zostac kurcze zakonczony?
Wszystkich????? Postaci ze Spider-Mana jest 3 razy tyle! Wejdź na spiderfan.org do dzialu z bohaterami!

FAQ - Ares_Real - 20.09.2005

Pawciolux,Sep 20 2005, 09:59 napisał(a):
Ares_Real,Sep 19 2005, 12:11 napisał(a):
Wszystkich????? Postaci ze Spider-Mana jest 3 razy tyle! Wejdź na spiderfan.org do dzialu z bohaterami!
¦LEPY JESTE¦ CZY CO?!?!?!?!? Pisze ze moze zakonczyli opisy , maja je na dysku i wrzuca później jak bedzie caly ukonczony!!Czytaj ze zrozumieniem wyjdziesz na ludzi.........

SPOKÓJ juz. - The fastest Crov alive

FAQ - paul095 - 09.10.2005

Mam takie pytanie dotyczace slów Ezekiela. ("Jeden typ przyciaga inny, [...] od samego poczatku czesciej niz ktokolwiek inny byles atakowany przez totemistycznych oszustów [...]") . Czy do tych totemistycznych oszustów zaliczjaja sie Green Gobliny, Hobgobliny i Demogoblin.

FAQ - Dengar - 09.10.2005

Tak, wedlug slów Simsa, totemistyczni wrogowie Pajaka sa podobni do zwierzat, przynajmniej tak mozemy odebrac jego slowa. Tak wiec wszelkiego rodzaju Gobliny w jakis oczywisty sposób nie reprezentuja zadnego rodzaju zwierzecia. Tak jak pisalem w jedyn z numerów SMOM, czy falszywy musi byc gorszy? Jak sie okazuje Gobliny, mimo braku totemistycznego pochodzenia nie sa wcale gorsze od wrogów Spider-Mana którzy reprezentuja grupe zwierzat: osmiornice czy skorpiona.

FAQ - Jackson - 17.10.2005

Co sie aktualnie dzieje z potomstwem Parkerów?

FAQ - Crov - 17.10.2005

Nie wiadomo.

FAQ - Jackson - 17.10.2005

Moment, znalezli sie chetni do pisania o potomstwie Gwen i Goblina, a o Parkerach nie ma komu pisac? Paranoja :unsure:

FAQ - Dawidos - 02.12.2005

Jakich Parkerach? O czym mam ci napisac? O tym, ze May Parker (córke) porwal Goblin i najprawdopodobniej ona juz nie zyje. Ponadto to watek, który dotad nie zostal wyjasniony i nalezy do tzw. zapomnianych bledów Marvela.

FAQ - Jackson - 02.12.2005

Cytat:najprawdopodobniej ona juz nie zyje.
Dziekuje :)

FAQ - Kurt - 03.12.2005

No ale w tych roznych alternatywnych komiksach to may parker (mloda ;p) byla ta spider-girl czy cos takiego. : )

FAQ - Jackson - 03.12.2005

Kurt,Dec 3 2005, 13:31 napisał(a):No ale w tych roznych alternatywnych komiksach to may parker (mloda ;p) byla ta spider-girl czy cos takiego. : )
Tak nawet miala wlasna serie, ale ja pytalem o 616

FAQ - Gamart - 03.12.2005

Jackson,Dec 3 2005, 13:31 napisał(a):
Kurt,Dec 3 2005, 13:31 napisał(a):No ale w tych roznych alternatywnych komiksach to may parker (mloda ;p) byla ta spider-girl czy cos takiego. : )
Tak nawet miala wlasna serie, ale ja pytalem o 616
ma wlasna serie, zaraz 100 numer bedzie

FAQ - Jackson - 15.01.2006

Obrazek - moze ktos wie z jakiego komiksu pochodzi ten obrazek. Z tego co ustalilem, autorem jest Mike Mayhew

FAQ - Spider-Nik - 15.01.2006

Fajny, ale czy to nie jest czasem zwykly rysunek (np. na plakat) bo nie kojarze ani jednego ze znanych mi pajeczych komiksów.

FAQ - Crov - 16.01.2006

Jackson,Jan 15 2006, 12:21 napisał(a):Obrazek - moze ktos wie z jakiego komiksu pochodzi ten obrazek. Z tego co ustalilem, autorem jest Mike Mayhew
To nie z komiksu. To okladka ksiazki pod tytulem "Mary Jane" z ilustracjami Mike'a Mayhewa. (ten rysunek to - tak mi sie przynajmniej wydaje - okladka hardcoverowej obwaluty)

To taka milosna opowiastka ze swiata Ultimate. Z tego co slyszalem dobrze sie sprzedala.
Oprócz tego na amazonie ma niezle recenzje, ale druga czesc tej ksiazki (nazwana poprostu "Mary Jane 2") wydaje sie byc lepsza.

FAQ - lag2 - 29.01.2006

Witam mam pytanie otóz powrócilem do nowego hobby czyli Spider-mana i mam pytanie czy sa teraz w kioskach komiksy z Spider-manem ?? Kezeli tak to jakie polecacie ?? Dziekuje !

FAQ - Roach - 29.01.2006

W polskich kioskach nie ma szans, chyba, ze beda jeszcze mieli DK sprzedawane w komplecie za 16 zl... ale szczerze watpie. Jak zachce Ci sie kopsnac do EMPiKu albo innej ksiegarni to mozesz trafic na Venoma (ale kupowac go raczej nie warto...) i Splatana Siec (a w niej samego Pajaczka raczej malo). A jak tesknisz do komiksów z TM-Semic to rozejrzyj sie po antykwariatach albo ocen na Allegro - tam sa zawsze :)