Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - paul095 - 13.02.2008

Cytat:Nie chodzilo mi o ta zbroje.
Po kolei:
Oryginalna zbroja byla szara, ale Stark widzac, ze jej wyglad moze odstraszac ludzi, przemalowal ja na kolor zloty. Ten pancerz, zostal zmieniony na lzejsza forme w "Tales of Suspense #48 i pojawil sie w kolorach czerwieni i zlota, co stalo sie podstawowa paleta barw pancerza na kolejne lata(z wyjatkami), az do dnia dzisiejszego.

Cytat:Kim jest tak wogóle ten Samson co ma zwiazane z Hulkiem.

Dr. Leonard Samson jest przyjacielem Bruca Banner'a. W czasie próby uwolnienia go od Hulka, czesc sciaganego promieniowania gamma, przeszlo na Samsona, dajac mu nadludzka sile i wytrzymalosc oraz zielone wloski. Parokrotnie walczyl z Hulkiem, w koncu jednak zmienil zawód i zostal psychitra, jednym z najwiekszych w universum Marvela.

Cytat:I czy Samson naprawde na koncu zabija Bruce'a?

Nie wiem bo nie czytalem. Ale, jesli nie jest to jakas alternatywna rzeczywistosc to... raczej nie.

FAQ - MaximumCarnage - 14.02.2008

1.Czy w jakims komiksie jakis bohater wymiotuje ?,jesli tak to jaki to byl komiks i prosze opublikowac kadr.
2.W jakich komiksach mozna zobaczyc Madelyne Prior?
3.Czy bohaterowie Tokusatsu mieli zwiazanego cos z Marvelem?
4.Jak skonczyla sie pierwsza walka X-Men z Magneto?
5.Co Sabretooth mial zwiazanego z Iron Fist i co sie z nimi obecnie dzieje?
6.O co chodzi ze kiedys Ultimates i X-Men rozwiazywali zagadke meteorytu dunskiego?
7.Czy istnieja w komiksach postacie Ultron Warrior i Ultron Striker z MUA?

FAQ - paul095 - 15.02.2008

Cytat:1.Czy w jakims komiksie jakis bohater wymiotuje ?,jesli tak to jaki to byl komiks i prosze opublikowac kadr.
Zdarzaly sie takie komiksy, w Punisher: War Journal #4 na przyklad.
http://www.spider-man.org.pl/komiksy/img/notki...her_wj2_4_4.jpg

Cytat:2.W jakich komiksach mozna zobaczyc Madelyne Prior?
W komiksach o X-men, najlepiej szukac od Uncanny X-Men #168 wzwyz, w pierwszych numerach X-Factor, w paru numerach serii X-man, w czasie Inferno i Cable #76.

Cytat:3.Czy bohaterowie Tokusatsu mieli zwiazanego cos z Marvelem?
Chyba nie.

Cytat:4.Jak skonczyla sie pierwsza walka X-Men z Magneto?
X-meni zmusili go do ucieczki.

Cytat:5.Co Sabretooth mial zwiazanego z Iron Fist
Zadebiutowal wlasnie na lamach serii Iron Fist, kiedy próbowal porwac prawniczke Jeryn Hogarth.

Cytat: i co sie z nimi obecnie dzieje?
Kim? Fistem czy Sabretooth'em?

Cytat:6.O co chodzi ze kiedys Ultimates i X-Men rozwiazywali zagadke meteorytu dunskiego?
Nie wiem. Nie czytam Ultimate.

Cytat:7.Czy istnieja w komiksach postacie Ultron Warrior i Ultron Striker z MUA?
Sa wzorowani na którystam wersjach orginalnego Ultrona:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1...engersv3n20.jpg

FAQ - MaximumCarnage - 15.02.2008

No ale gdzie i kto wymiotuje:Spider-Man czy tamata c#### w ciemnozielonych laszkach?
I mi chodzilo o Fista i Sabretootha

FAQ - paul095 - 15.02.2008

Cytat:No ale gdzie i kto wymiotuje:Spider-Man czy tamata c#### w ciemnozielonych laszkach?
Dziewczyna na ostatnim panelu.

Cytat:I mi chodzilo o Fista i Sabretootha

Sabretooth:
W Wolverine vol. 3 #55 Wolverine scial glowe Creeda mieczem. Podobno ów miecz niweluje dzialanie czynnika regeneracyjnego, wiec nie powinnismy wiecej ogladac Sabretootha, ale z takimi jak on nigdy nic nie wiadomo.

Iron Fist:
Nalezy do New Avengers, jest wspólwlascicielem korporacji Rand, a we wlasnej serii bierze udzial w turnieju reprezentantów 7 mistycznych miast.

FAQ - lukasz - 17.02.2008

Mam pytanie kiedy doczekamy sie kolejnych plansz z komiksem fanowskim Pajak?

FAQ - Harry Osborn - 17.02.2008

Nie czytales tematu? Projekt jest zawieszony.

FAQ - krisstofer1992 - 25.02.2008

Czy jest jakis legalny sposob zeby dostac gdzies takie kreskowki jak X-men TAS, Iron-Man Obronca Dobra, Silver Surfer, Fantastyczna Czwórka, Hulk?

FAQ - MaximumCarnage - 26.02.2008

1.W jakim komiksie powstal Kapitan Ameryka ?
2.Czy Wolverine urodzil sie z swoimi mocami ?
3.Jak powstal Whirlwind i co sie znim obecnie dzieje ?
4.Czy byl w Polsce Essential pierwszej serii Avengers ?
5.Jak powstali Avengers ?
6.Jak powstal Baron Mordo ?
7.Jak i po co stworzono Kapitana Brytanie ?
8.Dlaczego Deadpool wie ze jest w komiksie?

FAQ - spider-venon - 26.02.2008

dlaczego w the spectacular spider-man 1/2005 lizard chce isc do wiezienia

Zdania rozpoczynamy wielka litera, a pytania dodatkowo konczymy odpowiednim znakiem. / rzadlo

FAQ - MaximumCarnage - 26.02.2008

krisstofer1992,Feb 25 2008, 10:01 AM napisał(a):Czy jest jakis legalny sposob zeby dostac gdzies takie kreskowki jak X-men TAS, Iron-Man Obronca Dobra, Silver Surfer, Fantastyczna Czwórka, Hulk?
Moze sa wydane na DVD?

FAQ - paul095 - 26.02.2008

Cytat:1.W jakim komiksie powstal Kapitan Ameryka ?
Captain America Comics #1 (March 1941)

Cytat:2.Czy Wolverine urodzil sie z swoimi mocami ?
Tak. Nie liczac szkieletu pokrytego adamantium, bo otrzymal go pózniej.

Cytat:3.Jak powstal Whirlwind i co sie znim obecnie dzieje ?
Urodzil sie, to mutant. Zachowal moce po M-Day. Ostatnio byl widziany w czasie Civil War, jako czlonek Thunderbolts Army, Barona Zemo. Jego losy po rozpadzie grupy nie sa znane.

Cytat:4.Czy byl w Polsce Essential pierwszej serii Avengers ?
Nie.

Cytat:5.Jak powstali Avengers ?
Loki szukal zemsty na Thorze. Wrobil Hulka w atak na pociag, aby zaranzowac jego walke z Thorem. Nie przewidzial jednak ze Iron Man, Wasp i Ant-Man równierz zapoluja na Hulka. Ostatecznie Thor odkryl oszutwo Lokiego, Ant-Man rzucil pomysl polaczenia swych sil i stworzenia druzyny, a wasp wymyslila nazwe Avengers, reszta juz jest historia.

Cytat:6.Jak powstal Baron Mordo ?
Byl uczniem Ancient One, szkolil sie na czarownika w Tybecie. Postanowil zabic swego mistrza, Doctor Strange próbowal go ostrzec, ale nie bylo to konieczne. Ancient One pokonal Mordo a ten zaczal studiowac czarna magie, stajac sie najwiekszym wrogiem Dr. Strange'a.

Cytat:7.Jak i po co stworzono Kapitana Brytanie ?
Którego? Jesli sie dobrze orientuje jest ich dwóch.

Cytat:8.Dlaczego Deadpool wie ze jest w komiksie?
Scenarzysci wpadli na ten pomysl. Pewnie chodzilo im o zrobienie jeszcze bardziej nietypowego komiksu z jeszcze bardziej nietypowym bohaterem. W kazdym razie nie jestem do konca pewien w jakich okolicznosciach, ale ktos pokazal Deadpoolowi ze jego zycie jest zalezne od humorów jakiegos scenarzysty, aby go jeszcze bardziej zdolowac.

Cytat:dlaczego w the spectacular spider-man 1/2005 lizard chce isc do wiezienia
Uznal ze jesli zostanie zamkniety w wiezieniu, to tozsamosc Jaszczura nie zagrozi jego rodzinie ani znajomym.

FAQ - krisstofer1992 - 27.02.2008

Czy Czerwony Hulk jest silniejszy od zielonego?

Czy ma jeszcze jakies dodatkowe moce?

Dlaczego jest czerwony?

FAQ - paul095 - 27.02.2008

Cytat:Czy Czerwony Hulk jest silniejszy od zielonego?

Czy ma jeszcze jakies dodatkowe moce?

Dlaczego jest czerwony?

Hola hola, Red Hulk zadebiutowal dopiero miesiac temu, jeszcze nie wiemy co potrafi ani kim jest, ani co najwazniejsze jak powstal.

W HULK #4(kwiecien) bedzie starcie czerwonego z zielonym, wtedy dopiero dowiemy sie kto jest silniejszy.

FAQ - krisstofer1992 - 27.02.2008

A jest bardziej rozumny od zielonego czy tak samo tepy?

FAQ - Dawidos - 27.02.2008

Wydaje sie manifestacja zla: nienawisci, agresji, zemsty, brutalnosc itp. Czy czyni go to glupszym? Raczej nie. Jako argument podam fakt, ze jakos dostal sie na poklad Helicarriera, wzbudzajac alarm dopiero po wciagnieciu She-Hulk.

Pozdro

FAQ - spider-venon - 28.02.2008

W którym,,the spectacular spider-man''zauwazyliscie spider-carnage'a :ph34r:

FAQ - krisstofer1992 - 29.02.2008

Czy Black Widow nalezy do jakiejs specjalnej organizacji(chyba do S.H.I.E.L.D ale nie jestem pewien)?

Gdzie sie szkolila?

Czy cos ja laczy z Punisherem?

FAQ - paul095 - 29.02.2008

Cytat:Czy Black Widow nalezy do jakiejs specjalnej organizacji(chyba do S.H.I.E.L.D ale nie jestem pewien)?

Obecnie S.H.I.E.L.D., dawniej KGB.

Cytat:Gdzie sie szkolila?
W Rosji(wtedy ZSRR), treningowi poddalo ja KGB.

Cytat:Czy cos ja laczy z Punisherem?
Nie, chyba nie.

FAQ - krisstofer1992 - 05.03.2008

Skad Bullseye ma adamantowy szkielet?

Dlaczego jego slabym punktem jest ten znak na czole i dlaczego go ma?

Kim jest dla Fiska?