Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - paul095 - 05.03.2008

Cytat:Skad Bullseye ma adamantowy szkielet?
Jeden z wrogów Daredevila - Lord Dark Wind - poddal go procesowi polaczenia ludzkich kosci z adamantium.

Cytat:Dlaczego jego slabym punktem jest ten znak na czole i dlaczego go ma?
To jest jego slaby punkt? Mi sie zdawalo ze to tylko taka ozdoba.

Cytat:Kim jest dla Fiska?
Jednym z najlepszych zabójców i jego jednym z najloalniejszych najemników na swiecie.

FAQ - nightcrawler_13 - 06.03.2008

Kristofer, grales pewnie w Punishera? Tam trza bylo trafic Bullseyowi w tarcze na glowie, by go pokonac.

FAQ - krisstofer1992 - 06.03.2008

Dokladnie gralem w Punishera.

A moje pytanie to takie czy mozna jakos odblokowac jakis dodatkowy poziom w ktorym zabija sie Fiska bo moim ostatnim wrogiem byl Jigsaw a potem byl jeszcze filmik jak Fisk mowil ze chce zabic Punishera.

FAQ - MaximumCarnage - 06.03.2008

1.Czy Bruce Banner nie zyje ?
2.Czy celem Sentinelsów bylo pokonanie X-Menów ?

FAQ - paul095 - 06.03.2008

Cytat:A moje pytanie to takie czy mozna jakos odblokowac jakis dodatkowy poziom w ktorym zabija sie Fiska bo moim ostatnim wrogiem byl Jigsaw a potem byl jeszcze filmik jak Fisk mowil ze chce zabic Punishera.
Ostatni poziom gry to pojedynek Punishera z Jigsawem. Filmik z Kigpinem mana celu pozostawienie przrz twórców "furtki" dla ewentualnego squela. Wiele gier tak ma, chociazby Marvel Ultimate Alliances.

Cytat:1.Czy Bruce Banner nie zyje ?
Jest w stanie farmakologicznego snu w tajnej bazie wojskowej. Pewnie nie na dlugo.

Cytat:2.Czy celem Sentinelsów bylo pokonanie X-Menów ?
Mozna to tak ujac.

FAQ - kalamir - 07.03.2008

Chcialbym zaczac czytac Amazinga. Mam na kompie wszystkie 550 zeszytów i na pólce 100 od tm-semic. Przeczytalem calego ultimate a teraz pomyslalem, ze wezme sie za AMAZINGA do którego bylem troszke zniechecony. Nie chce czytac go calego :/ co to, to nie. Myslalem, aby zaczac od 500 moze 510 zeszytu.

Moze uwazacie, ze to bez sensu? A moze chcecie powiedziec mi cos co jest wazne dla zrozumienia fabul, cos co pozwoli mi tak wlasnie to przeczytac. Jakies rady? Wskazówki?

FAQ - paul095 - 07.03.2008

Cytat:Chcialbym zaczac czytac Amazinga. Mam na kompie wszystkie 550 zeszytów i na pólce 100 od tm-semic. Przeczytalem calego ultimate a teraz pomyslalem, ze wezme sie za AMAZINGA do którego bylem troszke zniechecony. Nie chce czytac go calego :/ co to, to nie. Myslalem, aby zaczac od 500 moze 510 zeszytu.

Moze uwazacie, ze to bez sensu? A moze chcecie powiedziec mi cos co jest wazne dla zrozumienia fabul, cos co pozwoli mi tak wlasnie to przeczytac. Jakies rady? Wskazówki?

Jesli wszyskie 550 numerów pochodzi z jednego volumu(pierwszego), to aby zrozumiec histrie The Book Of Ezekiel(506-509) musialbys przegladnac kilka numerów z serii Amazing Spider-man (vol. 2). Przed lektura histori Sins Past(509-514), wypadaloby sie zaznajomic z Amazing Spider-Man #121 i 122. Numery 525-528 sa czescia crrosvera The Other i aby go zrozumiec trzeba siegnac po inne tytuly bedace jego czescia i kilka numerów z serii Amazing Spider-man (vol. 2). Uwaga ten crrosver jest dosc istotny w zyciu petera i pasowaloby go znac, chyba ze zaczniesz swa przygode od 545 numeru. Od 529 - 538 w mniejszym lub wiekszym stopniu nawiazuja i dzieja sie w czasie Civil War i pasowaloby poznac caly crrosver aby móc swobodnie czytac. Numery 544-545 sa czescia kolejnego crrosa One More Day który "restartuje" nam pajaka i zmazuje pare ladnych lat historii lu sprawia ze potoczyly sie róznym torem.

Osobiscie jednak uwazam ze logicznej by bylo czytac od poczatku, gdyz latwiej zrozumialbys wtedy mase odniesien do wczesniejszych tytulów. Proponuje zapoznac sie z seria Amazing Spider-Man (Vol. 2) od numeru #30 wzwyz gdyz nie wymagaja one zbyt duzej znajomosci numerów z 1 volumu.

FAQ - Spider-Nik - 08.03.2008

Zdecydowanie najlepiej zaczac od poczatku. Pamietaj tylko, ze w pewnym momencie do amazinga dochodza inne serie (najpierw Marvel Team-Up - osobiscie uwazam, ze nie jest to seria konieczne j jej pominiecie nie wyzadzi historii Pajaka krzywdy; oraz Spectracular Spider-Man - druga co do wielkosci po Amazingu seria - tu jednak warto znac historie które mialy tam miejsce). Warto do calosci dodac jeszcze, ze w pózniejszych latach rózne serie sie przeplataly, a co za tym idzie, zeby znac sens jednej pelnej historii nalezalo przeczytac po numerze z 4 róznych serii.

FAQ - krisstofer1992 - 09.03.2008

Czy jest juz jakies spolszczenie do Marvel: Ultimate Alliance lub Ultimate Spiderman?

FAQ - rzadlo - 09.03.2008

Ultimate Spider-Man zostal wydany w polskiej wersji jezykowej. Co do Marvel Ultimate Alliance to zdaje sie, ze zadnego spolszczenia nie ma.

FAQ - MaximumCarnage - 10.03.2008

1.W jakim komiksie pierwszy raz pojawil sie ten Vulture który zabieral mlodosc ?

FAQ - rzadlo - 10.03.2008

The Amazing Spider-Man #386
Polski Amazing Spider-Man 8/96

FAQ - krisstofer1992 - 10.03.2008

W komiksie Punisher 6/91 na koncu jest jakas babka z jakims gosciem ktory wyglada jak potwor. Ta babka zachowuje sie jakby miala dwie osobowosci i mogla manipulowac ludzmi. Po co wogole wsadzili ta dwojke do tej czesci komiksu jezeli nie ma to zadnego zwiazku w czesniej w tym numerze?

FAQ - MaximumCarnage - 13.03.2008

1.Dlaczego wyslano Hulka w kosmos ?
2.Co dzieje sie z Magneto i Juggernautem ?
3.Czy uzupelnicie polskie komiksy:Amazing Spider-Man 9/95 do Amazing Spider-Man 12/95 ?
4.Dlaczego Iron-Man walczy z Thorem ?

FAQ - paul095 - 13.03.2008

Cytat:1.Dlaczego wyslano Hulka w kosmos ?
Illuminati uznalo go za zbyt wielkie zagrozenie dla niewinnych ludzi. Dlatego wyslano go w kosmos aby tam nikogo nie skrzywdzil nikogo z Ziemii.

Cytat:2.Co dzieje sie z Magneto i Juggernautem ?
Magneto jest oficjalnie uznany za zaginionego. Podobno niedawno pojawil sie w X-Men: Legacy #208-9.

Juggernaut odzyskal swój klejnot -Cyttorak - w czasie trwania World War Hulk. Przez dluzszy czas nalezal do New Excalibur, nieadwno jednak opuscil grupe. Jego dokladne miejsce pobytu jest nieznane.

Cytat:4.Dlaczego Iron-Man walczy z Thorem ?
W jakim numerze konkretnie.

FAQ - Abdoolek - 13.03.2008

krisstofer1992,Mar 10 2008, 10:45 PM napisał(a):W komiksie Punisher 6/91 na koncu jest jakas babka z jakims gosciem ktory wyglada jak potwor. Ta babka zachowuje sie jakby miala dwie osobowosci i mogla manipulowac ludzmi. Po co wogole wsadzili ta dwojke do tej czesci komiksu jezeli nie ma to zadnego zwiazku w czesniej w tym numerze?
Hejka

jesli dobrze pamietam to dolozona tam byla bonusowa historia z takimi postaciami jak: Typhoid Mary i Lifeform (ten potwór).

Co do Typhoid mary to jej prawdziwe imie i nazwisko to: Mary Walker. Polaczone ze soba dwie osobowosci: cicha, spokojna Mary i Typhoid jej zupelne przeciwienstwo. Potrafi panowac nad mezczyznami dzieki wplywaniu na ich mysli.

Natomiast Lifeform to George Prufrock, niestety za wiele o nim nie wiem poza tym, ze ciagle mutuje (mutowal) w coraz to inne formy - mniej lub bardziej podobne do czlowieka

Dlaczego dolozyli ta historie?

Prawdopodobnie mieli troche wolnego miejsca w komiksie i dolozyli ta historie, w celu promocji nowych bohaterów Marvel'a:)

FAQ - spaniel - 14.03.2008

Ja mam takie moze glupie pytanie a mianowicie: Jak zginal Ultimate Venom??YTak jak w grze czy inaczej?(Nie czytalem komiksów z tej serii)

FAQ - paul095 - 14.03.2008

Cytat:Ja mam takie moze glupie pytanie a mianowicie: Jak zginal Ultimate Venom??YTak jak w grze czy inaczej?(Nie czytalem komiksów z tej serii)
Bios na stronie, radze sie z nim zapoznac:

http://www.spider-man.org.pl/komiksy/ultimate/...haterowie/venom

FAQ - MaximumCarnage - 15.03.2008

spaniel,Mar 14 2008, 12:36 PM napisał(a):Ja mam takie moze glupie pytanie a mianowicie: Jak zginal Ultimate Venom??YTak jak w grze czy inaczej?(Nie czytalem komiksów z tej serii)
Jesli tam zginal od porazenia pradem to tak,bo nie gralem w Ultimate Spider-Man
Jesli tam zginal od porazenia pradem to tak,bo nie gralem w Ultimate Spider-Man

FAQ - spaniel - 15.03.2008

Tam byl porazony pradem, ale sie odrodzil.Sytuacja byla taka sama.