Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - robinhoo10 - 07.04.2008

Nie wiem czy u wszystkich, ale u mnie na stronie glównej w "Ostatnie newsy" mam powtarzajace sie "07.04.08 : Spider-Man 2 w Polsacie". Innymi slowy mówiac nie mam innych newsów oprócz tego.

FAQ - Dawidos - 07.04.2008

Dzieki, cos podczas pisania newsów baza sie powalila i wyslalo kilka tych samych newsów. Na szczescie ktos to juz poprawil. albo Rzadlo albo Spider-Nik. U mnie jest obecnie w porzadku, mam nadzieje, ze u was równiez.

FAQ - lukasz - 28.04.2008

Witam nabylem ostatnio kilka starych komiksów ze Spider-Manem a dokladniej vol .1 Spactacular Spider-Man w zwiazku z tym mam 2 pytania:
-w numerze 155 Spider-Man próbuje uwolnic Robbiego Robertsona z wiezienia ,dlaczego
Robbie trafil za kratki?
-co sie przytrafilo May Parker ,ze w numerze 136 widzimy ja w ciezkim stanie w szpitalu?

FAQ - rzadlo - 28.04.2008

Robertson zatail w przeszlosci dowody przeciwko Tombstone'owi. Wiedzial o jego przestepstwach, ale ze strachu nie zdecydowal sie tego zglosic. Po powrocie Tombstone'a w pewnym momencie wiedziony poczuciem winy zdecydowal przyznac sie do tego. Jakos tak to bylo :P. Do biosa odsylamy po raz kolejny http://www.spider-man.org.pl/index.php?id=komi...aterowie/robbie

W numerze 136, May w ogóle nie wystepuje :P.

FAQ - krisstofer1992 - 23.06.2008

Moze mi ktos napisac po kolei tytuly odcinkow Ligi Sprawiedliwych? Bo na wikipedii pisze ze np odcinek 8 ma tytul powszechna niesprawiedliwosc a z innego zrodla mam podane utracony raj. Potrzebne mi to po to zebym sie pogubil jak bede ogladal.

FAQ - paul095 - 23.06.2008

Cytat:Moze mi ktos napisac po kolei tytuly odcinkow Ligi Sprawiedliwych?
Seria I
Secret Origins
In Blackest Night
The Enemy Below
Injustice For All
Paradise Lost
War World
The Brave And The Bold
Fury
Legends
A Knight Of Shadows
Metamorphosis
The Savage Time

Seria II
Twilight (Of The Gods)
Tabula Rasa
Only A Dream
Maid Of Honor
Hearts And Minds
A Better World
Eclipsed
Terror Beyond
Secret Society
Hereafter
Wild Cards
Comfort And Joy
Starcrossed

FAQ - Daniel121096 - 24.06.2008

Ja prosilbym o historie(w streszczeniu) War machine'a.

FAQ - paul095 - 24.06.2008

Cytat:Ja prosilbym o historie(w streszczeniu) War machine'a.

James Rupert Rhodes urodzil sie w Philadelphi, w Pennsylvani. Byl pilotem wojskowym w czasie wojny Wietnamie, gdzie po raz perwszy spotkal Tonego Starka, z którym sie zaprzyjaznil. Po zakonczeniu wojny otrzymal propozycje zostania glównym szefem ochrony Stark Enterprises, z której skorzystal. Mniej wiecej w tym samym czasie dowiedzial sie o podwójnej tozsamosci swego przyjaciela, stajac sie tym samym jego najblizszym przyjacielem.

Kiedy Tony popadl w problemy alkocholowe, a jego przejal Obadiah Stane, Rhodes postanowil przejac jego zbroje i zrezygnowal z pracy w firmie. Przez jakis czas dzialal jako Iron Man stawiajac czola Mandarinowi, Radioactive Manowi, Thunderballowi i kilku innym, oraz biorac udzial w zorganizowanym przez Beyonder'a Secret Wars, a przez pewien czas nalezal takze do West Coast Avengers. Z czasem okazalo sie ze korzystanie ze zbroi dostosowanej do cudzych fal mózgowych zle wplywalo na psychike James'a. Powracajacy do zdrowia Stark pomógl mu w kontroli nad zroja, zapoczatkowalo to jednak paronoje James'a do bycia kontrolowanym przez Starka. Mimo to zalozyl wspólnie ze Starkiem i kilkoma innymi znajomymi, Circuits Maximus, nowa firme zajmujaca sie elektronika. W koncu Tony ostatecznie wrócil do roli Iron Mana, w czasie swej rozprawy z Obadiah Stanem. Odzyskal firme, a Rhodes ponownie zostal jego pracownikiem.

Po walce z grupa o nazwie Masters of Silence, Tony postanowil zbudowac potezniejsza i lepiej uzbrojona wersje pancerza, która pózniej stala sie slawna pod nazwa War Machine. Jednak wskutek uszkodzenia systemu nerwowego, Stark upozorowal swoja smierc, a firme i prace w roli Iron Mana, przejal ponownie Rhodes uzywajac zbroi War Machine. Kiedy okazalo sie ze Tony zyje, Rhodes poczul sie oszukany, dlatego zlozyl swoja natychmiastowa rezygnacje z funkcji pracownika Stark Enterprises. Zachowal jednak zbroje War Machine i pod tym imieniem zaczal swoja kariere bohatera, okazjonalnie pomagal w walce Iron Manowi i Force Works.

W jednej ze swych przygód, Rhodes stracil swoja stara zbroje, która zostala zastapiona przez kosmiczny strój: Eidolon Warwear. Gdy wydawalo sie ze Stark zginal w czasie walki z Kang the Conqueror, powrócil do Stark Enterprises (wykupione wtedy przez Fujikawa Industries), aby zabezpieczyc to co przez dlugiege lata tworzyl jego przyjaciel. Pewnego razu stracil kontrole, nad swoja kosmiczna zbroja i jedynym ratunkiem bylo jej zniszczenie. Wtedy Rhodes ponownie opuscil firme oraz kariere superbohatera i zalozyl wlasna firme.

Po ponownym powrocie Tonego do zycia, Rhodes juz definitywnie wybaczyl przyjacielowi dawne urazy, po powstrzymaniu osobnika(Parnell Jacobs?) uzywajacego zbroi, podobnej do tej która mial Rhodes. Jednak nie powróci ani do firmy, ani do roli bohatera. Niestety jego firma zbankrutowala, kiedy zbral grupe superbohaterów Crew, która miala wyjasnic sprwe smierci jego siostry. James znalazl jednak zatrudnienie jako instruktor i oficer dowodzeniowy przy projekcie Sentinel Squad O*N*E, byl takze jednym z najwazniejszych czlonków Office of National Emergency (O*N*E).

Po zakonczeniu Civil War, Rhodes w koncu na powrót zalozyl zrekonstuowana przez Tony'ego Stark'a zbroje War Machina, stajac sie jednym z glównych instruktorów i trenerem rekrutów w ramach programu The Initiative w obozie Camp Hammond.

FAQ - krisstofer1992 - 06.07.2008

Móglby mi ktos strescic 16 i 17 odcinek Ligi Sprawiedliwych. Chodzi o odcinki zatytulowane Furia czesc 1 i Furia czesc 2. Nigdzie nie moge ich znalezc.

FAQ - paul095 - 06.07.2008

Cytat:Móglby mi ktos strescic 16 i 17 odcinek Ligi Sprawiedliwych. Chodzi o odcinki zatytulowane Furia czesc 1 i Furia czesc 2. Nigdzie nie moge ich znalezc.

Szukales na batcave?
http://www.batcave.stopklatka.pl/indexa.php?id=odcjla

FAQ - vatirmas - 16.07.2008

Czy znacie jakies komiksy, w których Spider-Man zostaje uderzony w krocze? :wacko:

FAQ - krisstofer1992 - 25.07.2008

To mozecie podac jeszcze streszczenie odcinków Metamorfoza bo go nie ma na batcave.

FAQ - paul095 - 25.07.2008

Cytat:To mozecie podac jeszcze streszczenie odcinków Metamorfoza bo go nie ma na batcave.

Simon Stagg przedstawia na spotkaniu swój projekt stworzenia Metamorpho, pracownika mogacego pracowac w kazdych warunkach, jego rozmówcy sa jednak sceptyczni do tego pomyslu. Lokaj Stagga Java transportuje pociagiem próbke chemikaliów, które musi zostawic w towarowym. Dochodzi do wypadku, ale Green Lantern zapobiega smierci pasazerów. Spotyka wsród pasazerów Rex'a Mason'a przyjaciela z wojska. Dowiaduje sie ze pracuje on dla firmy Stagga i chodzi z jego córka. Batman odkrywa ze firma ma cos wspólnego z wypadkiem, a GL ostrzega Rexa przed szefem. Nieco pózniej Stagg dowiaduje sie ze Rex odchodzi z firmy i wspólnie z jego córka Sapphire chce wyjechac do Chicago, Stagg nie jest z tego powodu zadowolony. Podczas swego ostatniego dyzuru w fabryce, Rex zostaje wystawiony nadzialanie substancji która zmienia go w Metamorpho. Budzi sie w szpitalu gdzie odkrywa ze jego wyglad ulegl zmianie, wsciekly i przerazony ucieka ze szpitala siejac ogólna panike. Sapphire prosi Green Lantern'a aby odnalazl Rexa i w podzience obdarza go pocalunkiem, w tym momencie Java robi im zdjecia. Metamorpho dostaje sie do siedziby Stagga i domaga sie informacji. Ten pokazuje mu zdjecia zrobione przez Jave, wsciekly Rex zamierza zabic Johna. Tymczasem Hawkgirl i Green Lantern lapie kilku przestepców, jednak poprzez swe roztargnienie omal nie ginie. Zwierza sie towarzysce ze swoich odczuc w stosunku do przyjaciela a potem dostaje wiadomosc od Rexa z prosba o spotkanie. Od razu go atakuje i zdobywa nad nim przewage. Na miejscu zjawiaja sie Supermen, Hawkgirl, Batman i J'onn J'onzz co wyrównuje szanse, wszystko z ukrycia nagrywa Stagg. W koncu Metamorpho ucieka z pola walki i udaje sie do Sapphire, która uswiadamia mu jakim byl idiota. Wraca do Stagga który nagraniem z walki przekonal reszte rady do swego projektu. Atakuje go lecz ten jest przygotowany i szybko go zamraza, po jakims czasie uwalnia sie i rusza na poszukiwanie Stagga. W tym czasie w fabryce firmy Stagg przygotowuje próbki na nowego Methamorpho, na miejscu zjawia sie Rex który powoduje eksplozje wskutek której czesc umyslu stagga laczy sie z substancja tworzac potwora Chemo. Chemo atakuje miasto i walczy z czlonkmi Ligii, tymczasem Batman i Green Lantern odnajduja w ruinach fabryki Rex'a i po chwili zastanowienia postanawiaja przyjac jego pomoc. Chemo pokonuje swych przeciwników i porywa Sapphire, nastepnie zmierza na szczyt wiezowca. Liga go atakuje jednak nie moga sobie z nim poradzic. Batmanowi udaje sie ustalic co pomoze im zniszczyc potwora, jednak brakuje mu skladników. Rex postanawia sam sie przerobic na substancje, wczesniej jednak usypia buntujacego sie Johna. Wskakuje do wnetrza Chemo i rozpuszcza sie w nim powodujac jego zniszczenie. Sapphire która rozpacza po stracie ukochanego ratuje GL. Jednak pozostalosci Chemo lacza sie z których powstaje caly i zdrowy Methamorpho. Kochankowie lacza sie w milosnym uscisku, GL jet szczesliwy ze wszystko dobrze sie skonczylo.

FAQ - TIGER444 - 27.07.2008

Móglby mi ktos podac wszystkich superbohaterów Marvela, albo chociaz tych bardziej znanych?? Moze tez byc jakis link.

FAQ - paul095 - 27.07.2008

Cytat:Móglby mi ktos podac wszystkich superbohaterów Marvela, albo chociaz tych bardziej znanych?? Moze tez byc jakis link.

Herosi na oficjalniej stronie Marvela;
http://www.marvel.com/universe/Category:Heroes

Jesli to dla ciebie malo, to najwiecej ich znajdziesz na angielskiej Wikipedi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Marv...ics_superheroes

Uwaga: Oprócz 100% superbohaterów znajduja sie takze charaktery które kiedys byly zle, ale sie zreformowaly, oraz te które byly dobre ale stal sie "zle". Dodam jescze ze w obu przypadkach sa herosi martwi i zywi.

FAQ - TIGER444 - 27.07.2008

Dzieki za linki.

FAQ - Dawidos - 12.09.2008

Zona Brocka nazywala sie Ann Weying. Byla prawniczka, biala kobieta. Tymczasem w serii Venom: Dark Origin Brock mieszka tez z Ann, ale jest to czarnoskóra dziewczyna. What the fuck? Ktos to umie wyjasnic? Z tego co pamietam Brock ozenil sie z Ann tuz przed historia z Sin-Eaterem, czyli wychodzi na to, ze ta czarnoskóra dziewczyna z VENOM: DARK ORIGIN to wspomniana Ann Weying. Jesli tak, to ktos niezle spartaczyl historie Brocka.

FAQ - rzadlo - 25.09.2008

Cytat:Brian Cronin: A reader asked about the ethnicity of Eddie Brock’s ex-wife in Venom: Dark Origin. Was that a coloring error or is that a ret-con (She used to be white now she’s black)?

Tom Brevoort: Coloring error.

Stephen Wacker: Coloring error.

Niestety takie bledy czasem sie zdarzaja :/.

FAQ - TIGER444 - 28.09.2008

A czy ktos nie wie skad moge ,, skombinowac" wszystkie odcinki Spider-Man The Animated Series z dubbingiem pl??

FAQ - Spider-Nik - 28.09.2008

Narazie dostepny jest w calosci pierwszy sezon Spider-Man do kupienia na DVD. Jesli prosisz o piraty to zastanów sie jeszcze raz czy na pewno zdajesz to pytanie, bo jak narazie to odsylam Cie do regulaminu.