Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - TIGER444 - 28.09.2008

Wlasnie o to mi chodzilo :P . Pytam sie tak bo nie wiem czy moze nie ma go gdzies w gazetach itp. a ja o tym nie wiem. Ale dzieki za info. A najwazniejsze zasady regulaminu (w tym wlasnie piractwo) znam. Jesli zabrzmialo to jak prosba o piraty to SORKI.... <_<

FAQ - paul095 - 28.09.2008

Cytat:Pytam sie tak bo nie wiem czy moze nie ma go gdzies w gazetach itp. a ja o tym nie wiem.

Obecnie nie. W 2006 roku dodawano plyty VCD z odcinkami z Spider-Man The Animated Series, do tygodnika "Pani domu".

FAQ - TIGER444 - 28.09.2008

Nawet mam te odcinki :P .

FAQ - Ultimates - 13.10.2008

Wiecie, kiedys istniala taka strona, na której byly obrazki wszystkich wrogów.
Wygladaly tak:

Czy ktos moze podac linka z tymi obrazkami, lub je tu zamiescic?? To dla mnie wazne. :unsure:

FAQ - krisstofer1992 - 18.10.2008

Ja mam takie pytanie, dotyczace uniwersum DC. Czy to przypadek ze jedna z ich postaci nazywa sie Kapitan Marvel? Dlaczego dostal imie konkurencyjnej firmy?

FAQ - Ultimates - 19.10.2008

Bo Marvel znaczy w angielskim "cudo", "cudowny". Wiec nie chodzilo im o firme Marvel(czyli cudo) tylko o Kapitana Cudownego. Wiem, mega noobowskie imie. :P

P.S. Kiedys tez mnie to meczylo, wiec zobaczylem do slownika i... no i sie dowiedzialem. ;)

FAQ - paul095 - 19.10.2008

Cytat:
Cytat:Ja mam takie pytanie, dotyczace uniwersum DC. Czy to przypadek ze jedna z ich postaci nazywa sie Kapitan Marvel? Dlaczego dostal imie konkurencyjnej firmy?

Bo Marvel znaczy w angielskim "cudo", "cudowny". Wiec nie chodzilo im o firme Marvel(czyli cudo) tylko o Kapitana Cudownego. Wiem, mega noobowskie imie.

Hehe, sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Otóz Kapitan Marvel po raz pierwszy pojawil sie w Whiz Comics #2 (z 1940 roku), wydawanym przez wydawnictwo Fawcett Comics. W 1972 kiedy wydawnictwo zaczelo bankrutowac, DC Comics wykupilo od niej licencje na ta postac i umiescilo go w swoim universum. Nie zmieniono mu jednak pseudonimu, aby przypadkiem nie stracil na popuralnosci.

Tak wogóle Fawcett Comics nadalo swemu bohaterowi imie po Marverze zupelnie przypadkowow. W 1940 roku nie istnial Marvel Comics tylko Timely Comics, który w 1950 roku przekrztalcil sie w Atlas Comics, a dopiero w dziesiec lat potem w Marvel Comics. Tak wiec zbieznosc nazwy firmy i postaci jest przypadkowa.

FAQ - TIGER444 - 28.10.2008

Mam pytanie odnośnie gry Marvel Ultimate Alliance. Nie ma do niej jakiegoś patcha?? I jeszcze jedno często Deadpool`owi znikaj? miecze na plecach. Strasznie mnie to wkurza, bo zawsze gram Deadpoolem (miecze się pojawiaj? kiedy wcisn? atak klawiszem "1" potem znikaj? kiedy Deadpool wyjdzie poza kamer?). Problem pojawia się od ostatniego poziomu 4 aktu.

FAQ - Hybrid - 28.10.2008

Sinister Six Super Skrull ma moce: Venoma, Electro, Rhino, Scorpiona, Hydro Mana i ...
No właśnie- czyje moce jeszcze ma? Spider-Mana?

FAQ - paul095 - 28.10.2008

Cytat:Mam pytanie odnośnie gry Marvel Ultimate Alliance. Nie ma do niej jakiegoś patcha?? I jeszcze jedno często Deadpool`owi znikaj? miecze na plecach. Strasznie mnie to wkurza, bo zawsze gram Deadpoolem (miecze się pojawiaj? kiedy wcisn? atak klawiszem "1" potem znikaj? kiedy Deadpool wyjdzie poza kamer?). Problem pojawia się od ostatniego poziomu 4 aktu.

S?ysza?em o jakimś pathu dodajacym nowe grywalne postacie, ale osobiście się z nim nie spotka?em.

Co do mieczy Deadpool'a, też mi się to zdarzyło ale nie ma to większego wpływu na rozgrywk?, więc można się przyzwyczai?.

Cytat:Sinister Six Super Skrull ma moce: Venoma, Electro, Rhino, Scorpiona, Hydro Mana i ...
No właśnie- czyje moce jeszcze ma? Spider-Mana?
Sinister Six Super Skrull jak go obrazowo nazwaće? ma moce Lizarda, Rhino, Electro, Hydro-Mana, Sandmana i Venoma.

FAQ - Hybrid - 28.10.2008

Wielkie dzięki paul095 :spidey_cheers:

FAQ - TIGER444 - 28.10.2008

AHA...dzięki paul095. Przynajmniej wiem, że nie jestem sam z mieczami ;p...

FAQ - qwertyu123 - 09.11.2008

troche nie na temat, czy w amazing spider man wydawanym przez TM- Semic wystepowal Mourlon jesli tak to w jakim numerze?

FAQ - paul095 - 09.11.2008

Cytat:troche nie na temat, czy w amazing spider man wydawanym przez TM- Semic wystepowal Mourlon jesli tak to w jakim numerze?

Nie. Ostatni numer Spider-mana wydanego przez TM-Semic, zamykal druga sage klonów(a przynajmniej niektóre watki). Miedzy wydarzeniami w tym komiksie a debiucie Morulna, bylo jakies 6 lat róznicy.

W Polsce Moruln po raz pierwszy pojawil sie w Amazing Spider-Man #1 wydanym przez Fun Media w 2003, jak sie okazalo byl to ich jedyny numer.

FAQ - qwertyu123 - 10.11.2008

A o czym opowiadaly ostatnie numery ASM Tm- Semic, to byla maximum clonage? :blink:

FAQ - paul095 - 10.11.2008

Cytat:A o czym opowiadaly ostatnie numery ASM Tm- Semic, to byla maximum clonage?
http://www.spider-man.org.pl/index.php?id=komi...czenia/asm_tm98

FAQ - Roach - 10.11.2008

TIGER444,Oct 28 2008, 08:10 PM napisał(a):Mam pytanie odnosnie gry Marvel Ultimate Alliance. Nie ma do niej jakiegos patcha?? I jeszcze jedno czesto Deadpool`owi znikaja miecze na plecach. Strasznie mnie to wkurza, bo zawsze gram Deadpoolem (miecze sie pojawiaja kiedy wcisne atak klawiszem "1" potem znikaja kiedy Deadpool wyjdzie poza kamere). Problem pojawia sie od ostatniego poziomu 4 aktu.
Polecam dokladnie przejrzec ta strone - http://marvelmods.com/
Niektóre patche sa naprawde godne uwagi. Co prawda wiekszosc nowych postaci nie wyglada imponujaco na ekranie wyboru czlonków teamu, ale podczas gry bywaja naprawde ciekawe.

FAQ - qwertyu123 - 19.11.2008

Gdzies slyszalem ze powstala kreskowka o spider manie po smierci cioci May. Czy to prawda?

FAQ - Ultimates - 19.11.2008

No... ja slyszalem ze w S-M New Animated Series MTV cioci May nie pokazuja, ale zyje... tylko tyle wiem. ;)

FAQ - saito - 27.11.2008

1.Móglby ktos wymienic wszystkie kategorie wiekowe komiksów Marvela i co one oznaczaja ?
2.Od którego roku Marvel wydaje komiksy na papierze kredowym ?