Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - Revan - 19.04.2009

0sobiście uważam układ Petera z Mephistem za kompletn? głupotą i jeden z najgorszych pomysłów w historii. Spider-Man nie jest takim idiotę żeby wchodziś w układy z kim? takim, poza tym, te układy zawsze się źle kończy?y.
Krok ten pozostawia właśnie wiele pytał, jest on bardzo nielogiczny.

FAQ - daniello32 - 20.04.2009

Dzięki za odpowiedzi.Ja też myśl?, że pomysł Joe Quesady to kompletna głupota.więciej jest rzeczy niewyja?nionych ani?eli wyja?nionych.

FAQ - daniello32 - 25.06.2009

Sorry za 2 posty, ale cóż zrobił.Czy mógłby ktoś wypisać mi numery komiksów ze Spider-Manem, które rysować Erik Larssen?

FAQ - rzadlo - 27.06.2009

Erik Larsen:
ASM #287, #324, #327, #329-344, #346-350, #460-462
Spider-Man #15, #18-23

Chyba tyle, nie licz?c guest starów.

FAQ - daniello32 - 28.06.2009

Dzięki za pomoc.

FAQ - Gadziu - 29.06.2009

Mam pytanie. Skoro symbiot zwiększa? cechy nosiciela to dlaczego Brock jako Venom miał moce Spider-Man'a?
Ja to tłumacz? tym, że symbiot je skopiować ale nie wiem czy to tak jest więc się was pytam ^^

FAQ - Hybrid - 29.06.2009

Symbioty mają pamięć genetyczn?, dlatego "pamiętaj?" cechy swojego nosiciela i mogę je przekazywał dalej ( kolejnym nosicielom).

FAQ - Gadziu - 29.06.2009

Dzięki za odpowied? ^^

FAQ - ifrook - 08.10.2009

Amazing Spider-Man #344 powstanie carnaga
Amazing Spider-Man #345 to samo
Amazing Spider-Man #361, #362, #363 pierwszy wystep carnage

czy te komiksy zostaly wydane tez w polsce? i jakie one maja numery czy daty wydania u nas? bo bym poznal chetnie historie tego "pajaczka":)

i jak powstal bo widzialem screeny z nim ? jest bialy

FAQ - darth_konio - 08.10.2009

' napisał(a):(...) czy te komiksy zostaly wydane tez w polsce? i jakie one maja numery czy daty wydania u nas? bo bym poznal chetnie historie tego "pajaczka":)

Hmm.. z tego co mi sie wydaje, to carnage nie jest "pajaczkiem" aczkolwiek moge sie mylic:)

#344 i #345 u nas niestety nie wyszly, a szkoda, bo zawsze TM- Semic pokazywal wczesniejsze ucieczki Venoma... potem przestal:)
Carnage mial jeszcze swoje cameo w numerze #360

U nas wyszedl tylko komiks, jak Spiderman spotyka po raz pierwszy Carnage'a, w numerze 12/93 jest to reprint z Amazing Spider-Man #361, #362, #363.

Moze mi ktos przyblizyc kim jest anti venom?? czy anti venom walczy z venomem?

FAQ - darth_konio - 09.10.2009

ifrook, Anti Venom, to nie kto inny jak Eddie Brock:)

FAQ - Pawcio - 09.10.2009

Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem bedzie przeczytac komiksy/strzeszczenia komiksów z nim. Streszczenia dostepne masz na SMO.

FAQ - Logan1995 - 13.10.2009

chcialem dowiedziec sie jednej rzeczy, a mianowicie: dlaczego hulk w jednym komiksie jest tym "dobrym" i walczy reka w reke ze spider-manem, a w drugim jest "zly", rozwala pól dzielnicy i avengers musza go powstrzymywac? :spidey_poland::spidey_usa::spidey_welcome::rolleyes:

[color=#000000;background:#000000]
Bylbym bardzo wdzieczny, jesli ktos zechcialby odpowiedziec na moje pytanie
[/color]

FAQ - GoldSpiderman - 20.10.2009

Zalozylem ten temat w celu zadawania pytan dotyczacych tlumaczen slów i zdan w komiksach. Moje pytanie brzmi jak przetlumaczylibyscie to zdanie:
Aunt May is temporary reassignment to Cony Island is a great excuse for us to grab a knish and a foot-long along the boardwalk...

Szczególnie mam problem ze slówkami knish i foot-long.

Piszcie.

FAQ - Dawidos - 21.10.2009

' napisał(a):chcialem dowiedziec sie jednej rzeczy, a mianowicie: dlaczego hulk w jednym komiksie jest tym "dobrym" i walczy reka w reke ze spider-manem, a w drugim jest "zly", rozwala pól dzielnicy i avengers musza go powstrzymywac? :spidey_poland::spidey_usa::spidey_welcome::rolleyes:

[color=#000000;background:#000000]
Bylbym bardzo wdzieczny, jesli ktos zechcialby odpowiedziec na moje pytanie
[/color]

Zalezy od woli scenarzystów. Po prostu czasami osobowosc Hulka jest bardzo niezrównowazona emocjonalnie, czasem wymyka sie spod kontroli lub zupelnie dominuje osobowosc Bannera, spychajac czlowieczenstwo w ciemny kat, przez co pozostaje wylacznie agresywna, niepohamowana i tepa bestia:):)Ale powodu, jak mówilem, moze byc wiele innych.

FAQ - Daniel121096 - 30.11.2009

Czy historia klasycznego Hawkeye'a zgadza sie z historia Hawkeye'a z Ultimate? I czy móglby ktos napisac lub podac link do strony z Historia Moon Knight'a po PL i pare informacji o nim? Np jesli ma to jakie supermoce, gadzety jakich uzywa itp itd

FAQ - paul095 - 13.12.2009

Cytat:Czy historia klasycznego Hawkeye'a zgadza sie z historia Hawkeye'a z Ultimate?
O ile sie nie myle to Hawkeye z Ultimate nie wychowywal sie w cyrku, tylko byl mistrzem Olimpijskim w lucznictwe a nastepnie byl agentem S.H.I.E.L.D. Inna róznica jest fakt ze Ultimate Hawkeye potrafi uzywac jako zabójczych pocisków dowolnych przedmiotów(zerzniete od Bullseye'a). Nie czytam Ultimate na biezaca, wie nie wiem czy sa jeszcze jakies wazniejsze róznice.

Cytat:I czy móglby ktos napisac lub podac link do strony z Historia Moon Knight'a po PL i pare informacji o nim? Np jesli ma to jakie supermoce, gadzety jakich uzywa itp itd

Po polsku to moze cos znajdziesz na marvelcomics.pl, ale nie licz na wiele.

To powim co wiem sam, bo lubie te postac.

Marc Spector urodzil sie jako syn amerykanskiego rabbina. Jako dorosly pracowal jako bokser, marine, a nastepnie jako najemnik. W czasie pracy jako ochroniarz grupy archeologicznej, byl swiadkiem odkrycia swiatyni egipskiego Boga - Khonshu. W pewnym momencie inny najemnik - Bushman, zdecydowal sie ograbic swiatynie i zabil prowadzacego wykopaliska Petera Alraune, a Marc próbowal go powstrzymac. Niestety przegral starcie i zostal pozostawiony na smierc na pustyni. Przed smiercia uratowal go Khonshu, gdy ten zgodzil sie w zamian byc jego ziemskim avatarem. Tym razem pokonal swego przeciwnika i wrócil do Ameryki z posagiem Khonshu. Wykorzystujac zarobione pieniadze, przyjmuje tozsamosc filantropa Stevena Grant oraz taksówkarza Jake Lockley'a i decyduje sie zostac pogromca przestepców jako Moon Knight. W swej misji uzyskuje pomoc znajomego najemnika Jean-Paula DuChampa oraz Marlene Alraune, córki zabitego profesora, które staje sie jego wielka miloscia. Jako nowy heros staje do walki z organizacja The Committee oraz przestepcami takimi jak; Midnight Man, Conquer-Lord, Black Spectre, Morpheus, Bluebeard oraz swym bratem Hatchet-Manem.

Po jakims czasie Marc zostaje czlonkiem West Coast Avengers, jednak w czasie walki z Sethem, zostaje opuszczony przez Khonshu który jednoczesnie wytlumaczyl mu ze jego czlonkostwo w Avengers wynikalo tylko i wylacznie z jego checi. W efekcie czego Marc opuscil grupe i powrócil do swej roli pogromcy przestepców, wspólpracujac z wieloma bohaterami min. Spider-manem i Punisherem. W pewnym momencie ginie w obronie przyjaciól, ale powraca wskrzeszony przez posag Khonshu. Nastepnie kontynuuje swa krucjate, do momentu kolejnego starcia z Bushmanem. W jego wyniku brutalnie zabija swego oponenta i zostaje mocno polamany, przez co nie jest w stanie kontynuowac swej walki z przestepczoscia, jego interesy podupadaja, przyjaciele go opuszczaja, a on sam zaczyna lamac sie psychicznie. W akcie desperacji prosi Khonshu o ponowne zrobienie go swoim avatarem, na co ten sie zgadza. Marc powraca do zrowia ale nie psychicznego. Staje sie coraz bardziej niepoczytalny, a pojawiajace siewokól bóstwo Khonshu, pod postacia Bushmana niczego nie ulatwia. Po starciach z Midnightem i Black Spectre w wyniku których ci dwaj traca zycie oraz zmasokrawaniu innych przestepców, zostaje za nim wyslani Thunderbolts. W dodatku Khonshu ponownie go opuszcza, stwierdzajac ze juz go nie potrzebuje. marcowi udaje sie jednak upozorowac swoja smierc i uciec do Meksyku, pod pseudonimem Jake Lockley. Tam po przemysleniu wszystkiego, decyduje sie wrócic do Ameryki i stawic czola mrocznym rzadom normana Osborna, obiecujac sobie ze juz nikogo nie zabije.

Jesli chodzi o moce, to Marc jest swietnie wysportowany, wyszkolony w walce wrecz i ulicznych zasadzkach. Potrafi pilotowac rózne maszyny lotnicze jak wlasny helikopter. Poczatkowo uzywal egipskiej broni, znalezionej w swiatyni, ale potem zrobil wlasne gadzety na wzór tych które posiadal(min ostrza w krztal cie pólksiezyców). Przez pewien jego sila i inne zdolnosci fizyczne wzrastaly wraz z fazami ksiezyca i osiagaly nawet sile dzewieciu mezczyzn. W obecnej chwili jednak Marc nie posiada juz tej umiejetnosci.

To tak po krótce.

FAQ - Daniel121096 - 13.12.2009

Z Hawkeyem chodzilo mi na odwrót. Na Avalon Marvel Comics jest o Ultimate Hawkeye, ale o Hawkeye juz nie.