Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - Paul - 14.05.2006

Wedlug mnie glównym wrogiem Daredevila jest kingpin. O ile dobrze kojarze zanim walke z kingpinem zaczal spider to daredevil juz spory czas z nim walczyl, szukal dowodów aby wsadzic go za kratki no i zemscic sie za smierc ojca. Jesli cos skopalem to mnie poprawcie :D

FAQ - paul095 - 20.05.2006

OK mam pytanie. Podobno w minserii Black Cat: Evil That Men Do narodzil sie nowy Mysterio. Ja nie czytalem tego komiksu wiec czy ktos moze mi przyblizyc postac tego calego Mysterio III? :ph34r:

FAQ - Spider-Nik - 20.05.2006

Prawie nic o tym Mysterio nie wiadomo. Nosi bandaze na twarzy i brakuje mu jednej nogi. Z tego co on sam mówil to nigdy nie bedzie wygladal tak jak kiedys. Jego cel to zabic Spider-man'a i Black Cat.

FAQ - Dawidos - 22.05.2006

Nie wiem, czemu udzielacie niepelnych informacji naszemu dobremu userowi Paulowi. Tozsamosc Mysterio III jest znana. Od Fiska kupil kostium Francis Klum, mutant o zdolnosciach teleportacji, który pojawil sie w miniserii Spider-Man/Black Cat: Evil That Men Do.

Pozdrawiam.

PS. Mysterio III jeszcze nie zaliczyl swojego pierwszego wystepu.

FAQ - Louie - 24.11.2006

Czytam sobie biografie Normana Osborna / Green Goblina (mój ukochany :D :P)...
No wiec czytam, czytam i dochodze do pkt. gdzie jest wzmianka o Zakonie Goblinów ...
Co to takiego ? Wiem ze nalezal do niego Norman, ale pozostale trzy Gobliny to juz
chyba nie ? (nie wspominajac juz o Hobgoblinie :P).
Moze mi ktos to wytlumaczyc :) ?

FAQ - Dawidos - 24.11.2006

Temat zamykam. Takie pytania zadajemy w temacie FAQ (w kanale Serwis na Forum). Na przyszlosc pamietaj.

A co do pytania. Zakon Goblinów to organizacja, która powolal Norman Osborn, dokonujac reform w organizacji Scrierów. Krótko mówiac, przeksztalcil Stowarzyszenie Scrierów w Zakon Goblinów, poniewaz Scrierowie nie wywiazali sie ze swojego zadania. Usunal, tych co go zawiedli, a ci co pozostali zmienili stroje Scrierów na kostiumy Goblinów. Na czele Zakonu Goblinów stanal Lord Goblin, czyli wlasnie Norman Osborn. A za swojego zastepce chcial miec Petera Parkera, ale pranie mózgu na Spider-Manie zakonczylo sie porazka.

Co sie dzieje obecnie z Zakonem? Ciezko powiedziec, bowiem po miniserii Spider-Man: Revenge of the Green Goblin, niewiele o tej organizacji wspomniano. Byc moze dziala nadaj, a jej czlonkowie sa agentami Osborna.

Za 3 dni przeniose posty do tematu FAQ.

Pozdro

FAQ - kefastus - 02.12.2006

Mam pytanko w jakim odcinku byl ben reilly i carnage ze sie polaczyli nie wiem jak to opisac ale jak pamietam bylo tam duzo rodzajów Spider-Manów pomocy :)

FAQ - Paul - 02.12.2006

W dwóch ostatnich odcinkach serialu wystepuje Railly (64 oraz 65) pt. Spider Wars, Chapter I: "I Really, Really Hate Clones" i Spider Wars, Chapter II: "Farewell, Spider-Man".

FAQ - paul095 - 20.12.2006

Sluchajcie mam pytanie dotyczace miniserii Beyond:
Czy Gravity definitywnie zginal w Beyond #6? :huh:

FAQ - nightcrawler_13 - 10.01.2007

Czy ktos mnie moze uswiadomic co sie dzieje z Venomem? Czytalem komiks w którym Eddie podcial sobie zyly, ale potem doszly mnie sluchy, ze jednak przezyl. Ale czy symbiot do niego powrócił Bo szczerze ten nowy Venom nie przypal mi do gustu.

FAQ - Spider-Nik - 10.01.2007

Tak Venom podcial sobie zyly, ale to nie oznacza ze umarl [prawdopodobnie to on widziany byl w szpitalu w jednym z nowszych amazingów (numer w którym peter sie zdemaskowal) pod nazwiskiem Edwin Brock] ponadto czytalem informacje w jednym z amerykanskich magazynów, ze ma niedlugo powrócic i zmierzyc sie z Garganem :D a ma to miec miejsce podobno w komiksie Thunderbolts ( seria ta bedzie streszczana na naszej stronie)

FAQ - nightcrawler_13 - 10.01.2007

Czy Humberto Ramos narysowal jakas okladke do Civil War? Mój kumpel twierdzi, ze takowa widizal z Wolverinem.

FAQ - Spider-Nik - 10.01.2007

Tak. Ramos narysowal wszystkie numery tie-in dotyczace Civil War w komiksach Wolverine.

FAQ - saito - 12.01.2007

O ile w Spider-Manie rysunki wychodzily mu jako tako ,o tyle od Wolverine`a powinien sie trzymac z daleka :angry:

FAQ - deadpool92 - 22.01.2007

Sory ale czy ciotka spidera zyje czy nie????

FAQ - lag2 - 22.01.2007

Witam. Mam pytanko czy sa wogóle sprzedawane u nas w Polsce jakies komiksy ze Spiderem ?

FAQ - paul095 - 22.01.2007

Cytat:Sory ale czy ciotka spidera zyje czy nie????
Sorry ale to pytanie powinno byc zadane w dziale FAQ. :huh:
Odpowiem jednak na pytanie: Na chwile obecna Ciocia May znajduje sie w swiecie zywych. :ph34r:

FAQ - Dawidos - 22.01.2007

Cytat:Witam. Mam pytanko czy sa wogóle sprzedawane u nas w Polsce jakies komiksy ze Spiderem ?

Obecnie wydawany jest spin-off Spider-Mana - 18 numerowa seria "Venom" przez Mandragore oraz Essential Spider-Man - zbiór czarno-bialych przedruków oryginalnych, amerykanskich komiksów (pierwszych komiksów z serii "Amazing Spider-Man"). Venom ukazuje sie róznie - raz w trybie miesiecznym, a raz w dwumiesiecznym. Essential zas wydawany jest co roku (dotad ukazal sie 1 numer, o którym mowa na glównej stronie SMO).

I prosba PYTANIA zadawajcie w tym TEMACIE - FAQ. Te, na które ja odpowiedzialem oraz te, na które odpowiedzial Paul, byly zadane w odzielnych tematach. Przenioslem zarówno pytania jak i odpowiedzi do tego tematu. Taka rada na przyszlosc.

FAQ - cisak - 25.01.2007

MAM PYTANIE CO ZBIOSAMI CZLONKÓW NEW AVANGERS MAM NA MY¦LI NOWY I STARY SKLAD

FAQ - spider-fan - 30.01.2007

Mam pytanie proste którego wydany bedzie tasm 538 bo na jednych pisza ze 31 stycznia a na drugich 21 lutego to którego wkoncu prosilbym o odpowiedz