Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
FAQ - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: FAQ (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

FAQ - Roach - 25.06.2007

"Ostatnie Lowy Kravena" zostaly wydane w Polsce w 1994 roku jako super historia ze Spiderkiem, nie jako bezposredni ciag dalszy wydarzen z grudnia 1993. W oryginale "Ostatnie Lowy" zostaly wydane w latach 80.

Spider pozbywa sie symbionta w "Web of Spider-Man" #1. Czyli polski TASM #5, z tego co pamietam :)

FAQ - deadpool92 - 25.06.2007

Dzieki:)

FAQ - piotero - 29.06.2007

Po pierwsze Witam wszystkich, jako ze jestem nowy na forum :D

Jako mlody chlopiec czytalem namietnie wszytkie komiksy o Pajaczku, niestety byly to komiksy kolegi. Wtedy czlowiek o tym nie myslal, ale teraz zaluje ze tez nie kupowalem. Teraz z przyjemnoscia powrócilbym do Spidermana. Mam trzy pytanka w zwiazku z tym:
1.Troche naiwne pytanie :P ale : czy mozna gdzies dostac stare komiksy wydawane przez Tm-semic ?
2. Essential to sa przedruki pierwszych komiksów z USA ( dobrze mówie :blink: ? ). Czy to jest to samo co bylo wydawane w Polsce przez Tm-semic, a jezeli nie to czym sie to rózni ?
3.Czy moze wiadomo cos na temat wznowienia pierwszych polskich numerów, czy raczej nie ma co na to liczyc ?
4.Czy teraz ktos wydaje jakies historie o Spidermanie ?

Przejrzalem pobieznie pare tematów na forum, jezeli odpowiedzi na moje pytania gdzies juz sa to przepraszam :D ale ich nie znalazlem.

FAQ - Rafcios - 29.06.2007

To ja odpowiem.

1. Antykwariaty, strony takie jak :allegro lub ebay.
2. Tak dobrze mówisz, i na drugaczesc tego pytania odpowie ktos nny bo jej nie zrozumialem.
3. Chyba nie ma na co liczyc ale zawsze mozna zrobic petycje oni, ale chyba to nic nie zadziala.
4. Essential Spider-Man przez Mandragore, lub Spider-Man Magazyn prez Egmont.

FAQ - Wookie - 29.06.2007

Essential to czarno-biale przedruki pierwszych komiksów o Spiderze z USA poczawszy od 1962 roku. Czyli nie jest to to samo co niegdys wydawane przez Tm-Semic. Tamte komiksy zawieraly historie z lat 80 i 90.

FAQ - mati - 29.06.2007

Jesli mieszkasz w Warszawie to moge ci podac adresy.

FAQ - deadpool92 - 29.06.2007

Czy ktos zna jakies strony antykwariatow... byle gdzie... miasto mnie nie interesuje :)

Z gory thx :D

FAQ - mati - 29.06.2007

Powiedz w jakim miescie mieszkasz to poszukam.

Moga byc sklepy z Warszawy, Torunia i Gdanska<czesto tam bywam>

Dzieki :D :D

mati,Jun 29 2007, 10:47 AM napisał(a):Jesli mieszkasz w Warszawie to moge ci podac adresy.
Mieszkam pod Warszawa, wiec jak bys podal mi adresy to bylbym wdzieczny :D

A czy w centrum komiksu maja jeszcze archiwalne produkty?

Bylem na ich stronie ostatnio i z TM-SEMIC juz nic nie maja...

Wookie3e,Jun 29 2007, 09:48 AM napisał(a):Essential to czarno-biale przedruki pierwszych komiksów o Spiderze z USA poczawszy od 1962 roku. Czyli nie jest to to samo co niegdys wydawane przez Tm-Semic. Tamte komiksy zawieraly historie z lat 80 i 90.
Ale te same historie co w stanach w latach 80-90, tak ?
To sie jakos ciagnie w jedna calosc od poczatku od 1962 ( chyba raczej nie :blink: ?? ) czy komiksy co jakis byly po prostu wznawiane tylko przez innych scenarzystów i rysowników ( bo chyba bylo ich paru ) ? Dla przyklad te czesci co byly w Polsce to chyba historia opowiedziana od poczatku (?) ale inaczej niz pierwsze czesci z lat 60 ?

piotero,Jun 29 2007, 12:11 PM napisał(a):
Wookie3e,Jun 29 2007, 09:48 AM napisał(a):Essential to czarno-biale przedruki pierwszych komiksów o Spiderze z USA poczawszy od 1962 roku. Czyli nie jest to to samo co niegdys wydawane przez Tm-Semic. Tamte komiksy zawieraly historie z lat 80 i 90.
Ale te same historie co w stanach w latach 80-90, tak ?
To sie jakos ciagnie w jedna calosc od poczatku od 1962 ( chyba raczej nie :blink: ?? ) czy komiksy co jakis byly po prostu wznawiane tylko przez innych scenarzystów i rysowników ( bo chyba bylo ich paru ) ? Dla przyklad te czesci co byly w Polsce to chyba historia opowiedziana od poczatku (?) ale inaczej niz pierwsze czesci z lat 60 ?
To sa zbiory komiksow z TASM od poczatku, czyli od 1962 roku(wtedy to wydano 1 numer z Pajakiem)...

W Polsce komiksy z Spider-Manem wydane przez TM-SEMIC byly kontynuacja tamtych... Zaczeli wydawac je od ktoregos numeru amerykanskiego (cos kolo 200) i ponumerowali je wedlug miesiecy i roku.

Czyli moze w 18 essentialu TASM znajdziesz komiksy, ktore zostaly wydane w Polsce :P

FAQ - mati - 29.06.2007

Ta strona o której mówisz to nie strona tego centrum komiksu o którym ja mówie. W tym o którym mówie ja nadal sa i to w ogromnych ilosciach.

a ten o ktorym mowisz nadal ma jakas stonke internetować

FAQ - mati - 29.06.2007

Niema i nigdy nie mial zadnej.

A znasz jakies strony internetowe ze sklepami z archiwalnymi komiksami??

mati,Jun 29 2007, 12:25 PM napisał(a):Ta strona o której mówisz to nie strona tego centrum komiksu o którym ja mówie. W tym o którym mówie ja nadal sa i to w ogromnych ilosciach.
Mówisz ze sa gdzies jeszcze dostepne ogromne ilosci starych komiksów ?? Super :P !!! Móglbys podac gdzie jest to cudowne miejsce ??

FAQ - >>MaD<< - 05.07.2007

Ej, ludzie!
Swego czasu byla mowa, ze ma byc jakis komiks internetowy na waszej stronie. Co jest? Projekt niewypalil? Kto mial byc autorem?

FAQ - Dawidos - 05.07.2007

No przeciez jest i to az 2. Strona Glówna > Dzial Komiksy > Komiks Online.