Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Nowy layout - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Nowy layout (/showthread.php?tid=68)

Strony: 1 2 3

Nowy layout - Dawidos - 19.09.2005

W tym temacie prosze o komentarze, uwagi i spostrzezenia co do nowego layoutu strony, który wykonal nasz niedoceniany Majki :) Prosze tez o zwracanie uwagi na jakies bledy tudziez problemy z wyswietlaniem, jesli takowe wystapia.

Moje opinia: layout zajebisty, bardziej przejrzysty i dokladny, a magazine cudo wyglada teraz jak prawdziwy magazine. Czapki z glów przed Majkim :)

To nam Majki suprisie zrobil, a dokladnie Wam, bo ja jako naczelny o kazdych zmianach byl informowany. Ale w sumie nic nie doradzalem, bo wszystko mi sie podobalo.

Nowy layout - Jackson - 19.09.2005

Jednym slowem lipa - za ciemne kolory, zupenie nie pasuja do jasnego srodka. Menu wyglada teraz jak z jakiegos lsystemu pportali typu nuke - czyli tez nic ciekawego. No i fatalne logo - kto dobieral czcionki?

Nowy layout - Crov - 19.09.2005

Coz, jestem troche rozdrarty.
O ile bardzo podoba mi sie srodek bo uwazam, ze wyglada przejrzyscie, ladnie i profesjonalnie; ladny magazin... To juz menu z lewej, prawej oraz logo troche kuleja. Zgodze sie z Jacksonem, ze kolory sa troche za ciemne (moze wrocic do dawnej kolorystyki?) i wyglada to na pierwszy rzut oka malo spider-manowo.

Nowy layout - innuendo - 19.09.2005

Mnie sie nowy layout podoba. Jest o wiele lepszy od poprzedniego. Niebieski rzadzi :)

Nowy layout - Phil - 19.09.2005

Dawidos,Sep 19 2005, 20:48 napisał(a):Moje opinia: layout zajebisty, bardziej przejrzysty i dokladny, a magazine cudo wyglada teraz jak prawdziwy magazine. Czapki z glów przed Majkim :)
Zgadzam sie w 1 :) :) %

Nowy layout - Ares_Real - 20.09.2005

Majki po raz kolejny udowodnil swoje mistrzostwo xP
Ocena nowego laya wedlug mne : 10/10

Nowy layout - Pawcio - 20.09.2005

Ares_Real,Sep 20 2005, 06:12 napisał(a):Majki po raz kolejny udowodnil swoje mistrzostwo xP
Ocena nowego laya wedlug mne : 10/10
Popieram!

Nowy layout - jaruto - 20.09.2005

Dobra robota Majki, layout tej strony jest cudny, od razu widac ze znasz sie na rzeczy ;)

Nowy layout - paul095 - 20.09.2005

Layout zdecydowanie lepszy od pierwszego. Dobra robota Majki. :)

Nowy layout - zygmoont - 20.09.2005

No wiec... Logo slabe. Menu zajebiste, a Magazine jest po prostu cudny... Ten niebieski (tlo) mozna by troche ciemniejszy zrobic, bo nie pasuje do swietnego Menu :D Tak samo zawartosc strony, za jasna! Proponowalbym dac do wyboru dwa disajny strony, a te wersje nazwac beta. Ogolnie mi sie podoba, kilka poprawek i bedzie dobrze. Daje 7,5/10. Majki, dopracuj go jeszcze, bo zapowiada sie niezle.

P.

Nowy layout - Dengar - 20.09.2005

Musze przyznac, ze bylem zaskoczony, gdzy dzis zobaczylem nowy wyglad :) Osobiscie bardzo mi sie podoba, kolorki itp. Szczególnie ladnie wyglada Pajak na tle budynków z NY :) Dobra robota

Oceniam na :spider: :spider: :spider: :spider: :spider: :spider:

Nowy layout - blackcat - 20.09.2005

layek zajefajny ale móglibyscie gdzies dac na layu black cat

blackcat,Sep 20 2005, 15:32 napisał(a):layek zajefajny ale móglibyscie gdzies dac na layu black cat
To jest stronka glównie o spider-manie , po cholere w tle BC (jakbyscie dali BC na rosbe usera wyzej zaraz cala dzieciarnia by wyskoczyla "A daj GOBLINA/CARNAGE/VENOMA!!!!!!!1111oneneone").

Nowy layout - jaruto - 20.09.2005

Ares_Real,Sep 20 2005, 17:04 napisał(a):
blackcat,Sep 20 2005, 15:32 napisał(a):layek zajefajny ale móglibyscie gdzies dac na layu black cat
To jest stronka glównie o spider-manie , po cholere w tle BC (jakbyscie dali BC na rosbe usera wyzej zaraz cala dzieciarnia by wyskoczyla "A daj GOBLINA/CARNAGE/VENOMA!!!!!!!1111oneneone").
Ares dobrze mowi, logo tej strony zawsze bylo i bedzie ze spider-man'em

Nowy layout - Jackson - 20.09.2005

blackcat,Sep 20 2005, 17:32 napisał(a):layek zajefajny ale móglibyscie gdzies dac na layu black cat
Ja uwazam, ze powinien byc Gunganin.

BTW- sprawe z"daj Goblina, daj Venoma" da sie zalatwic w bardzo prosty sposob - kilka roznych layoutow do interaktywnego wyboru

Jackson,Sep 20 2005, 18:29 napisał(a):BTW- sprawe z"daj Goblina, daj Venoma" da sie zalatwic w bardzo prosty sposob - kilka roznych layoutow do interaktywnego wyboru
Ja nic nie mówie , ale Jackson , to jeden z wielu najinteligentniejszych twoich pomyslów!!!Chyba ze jakies inne mi przemknely w tlumie xD

Hmmm... Zbanowanie Aresa? - Vinnie The Gungan

Za co ? - Ares da masta

Za chec do zycia i milosc do ojczyzny - V For Gungan

Ja do ciebie z sercem a ty do mnie z banem :ph34r: - Ares_Real

Jadalem lepsze serca - Age of Gungan

Nowy layout - timgrayson - 21.09.2005

Logo Spiderman Online i Spiderman Online Magazine wygladaja naprawde super cale rozlorzenie na stronie glownej wypas !!!!!
:)

Nowy layout - Ares_Real - 22.09.2005

He , widze nowe logo na forum :D Tylko czy wytlumaczy mi ktos czemu raz pojawia sie nowe a raz stare?

Nowy layout - jaruto - 22.09.2005

Ares_Real,Sep 22 2005, 09:02 napisał(a):He , widze nowe logo na forum :D Tylko czy wytlumaczy mi ktos czemu raz pojawia sie nowe a raz stare?
Moze zrobili to tak ze losowo sie pokazuja co jakis czas :P a co do tego pomyslu na wybieranie loga podczas uruchamiania strony to to jest dobre pod warunkiem ze beda to 2 lub 3 loga gora :)

Nowy layout - Dawidos - 04.12.2005

Kolejny layout (jak dla mnie swietny), wiec prosze o nowe komentarze i wrazenia co do designu. Komentarze w tym temacie.