Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Nowy layout - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Serwis (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Nowy layout (/showthread.php?tid=68)

Strony: 1 2 3

Nowy layout - Kurt - 04.12.2005

Dawidos,Dec 4 2005, 22:34 napisał(a):Kolejny layout (jak dla mnie swietny), wiec prosze o nowe komentarze i wrazenia co do designu. Komentarze w tym temacie.
Mi sie baaardzo podoba... ;)
Ogólnie chyba najlepszy z tych trzech (czterech?) jakie kiedyskolwiek byly na stronce. I tak btw kto jest jego autorem? Majki? W kazdym badz razie gz dla tego pana :)

Oby tak dalej xD

Nowy layout - Cyvil - 05.12.2005

Moze byc, tylko za duzo oczo**bnej bieli ;).

Nowy layout - paul095 - 05.12.2005

Ogólnie prezentuje sie swietnie :D tylko ta biel troche razi. ;)

Nowy layout - Ares_Real - 05.12.2005

Heh , biel razi jak cholera. A ze ja jestem bardzo wrazliwy na biel posty sa dla mnie nieco nieczytelne ... Ale to tylko mój problem :)

Nowy layout - QbaS - 05.12.2005

Moim zdaniem jest swietnie (jak dla mnie lepiej tak niz tak, jak bylo wczesniej) :)

Nowy layout - Majk - 05.12.2005

Wszyscy sie czepiaja bieli... a nikt nawet nie skumal, ze to nie biel a szary... pozdro

Nowy layout - LukeSpidey - 06.12.2005

Nie, no spoko, wyglad teraz super. Forum tez sie poprawilo na korzysc. :D

Nowy layout - Kurt - 06.12.2005

LukeSpidey,Dec 6 2005, 09:32 napisał(a):Nie, no spoko, wyglad teraz super. Forum tez sie poprawilo na korzysc. :D
A czy moze sie cos poprawic na gorsze?^^

@Majki
Nie przejmuj sie krtycznymi komentarzami xD
A tak btw moze i menu nie jest najlepsze ale nawet nie zle wspolgra z layoutem. Jeszcze raz mowie ze jest ok !

Nowy layout - caterkiller - 06.12.2005

Jak dla mnie OK, chociaz nie czulem szczególnie palacej potrzeby zmiany layoutu. ;P
Ares napisał(a):Ja do ciebie z sercem a ty do mnie z banem  - Ares_Real
Ja sie juz zdazylem do tego przyzwyczaic. ;P

Nowy layout - Cyvil - 07.12.2005

Huh, z tym layoutem jest cosik nie tak - jak sprawdzam i spowrotem wchodze na strone glówna forum to przy wszystkich forach jest ikonka nowego posta ;P.

Nowy layout - Dawidos - 07.12.2005

Nastapilo odwrócenie ikonek w nowym layoucie. Glowa Spidera oznacza brak postów, natomiast czerwony pajaczek (widoczny w logo SMO Forum) oznacza obecnosc nowych postów.

Nowy layout - caterkiller - 07.12.2005

Imo poprzednia wersja (w kwestii ikonek) byla lepsza.

Nowy layout - innuendo - 08.12.2005

Poprzedni lay byl fajniejszy i ladniejszy- moje zdanie. Ten jest jakis ponury, smutny. Moze to tak z okazji zimy?

Nowy layout - LukeSpidey - 08.12.2005

Ale trzeba przynac, ze nowy wyglad, faktycznie jest taki jakis chlodniejszy.

Nowy layout - Crov - 08.12.2005

Nawet niezly ten layout, troche hmm troche dziwnie wyglada. Imo przydaloby sie troche niebieskiego i/lub czerwonego wiecej.
Co do ikonek to fakt, powinny byc inne bo sam nie wiedzialem czy posty sa nieprzeczytane czy przeczytane. Najlepiej jezeli ta glówka z oczami bedzie ciemna.

Nowy layout - Majk - 08.12.2005

Dobra juz zamienilem ikonki spowrotem... teraz pajaczek oznacza brak wiadomosci... sorry za zamieszanie... :D

Nowy layout - Draco - 18.12.2005

Mysle, ze layout strony powinien zostac zmieniony na ciemniejszy. Tlo zabradzo zlewa sie z menu i newsami.

Nowy layout - timgrayson - 19.12.2005

Mnie sie podoba:)

Nowy layout - nightcrawler_13 - 31.01.2007

Tylko prosze mnie nie mieszac z blotem-ale wydaje mi sie, ze w poprzedniej wersji stronki byl taki fajny gadzet, pokazujacy ostatnie posty na forum, na które najwiecej odpowiedziano czy cos takiego podobnego-bardzo mi sie to podobalo-czy jest szansa na powrót ów tabeli informacyjnej?

Nowy layout - blackcat - 04.02.2007

layout niezly ale brakuje mi w nim...black cat :D

moze wrzucicie gdzies tam black cat??