Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Choking Game - nowa mod wsród malolatów - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Bez tematu (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Choking Game - nowa mod wsród malolatów (/showthread.php?tid=930)

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - m2reily - 05.03.2010

Hej

Zapewne slyszeliscie o tzw. zabawie w podduszanie. polega na tym,ze delikwentowi na chwile odcina sie doplyw tlenu do mózgu poprzez naciskanie na doprowadzajace go aorty. Obecnie dzieciaki robia sobie takie numery dla rzekomo euforycznego przezycia jakim to ma byc. W rzeczywistosci moze to prowadzic do natychmiastowego zgonu, zaniku szarych komórek i w efekcie do smierci mózgu (reszte mozna zycia spedzic jako roslina).
Niemniej postanowilem zalozyc ten temat, poniewaz uwazam, ze to powazny problem i nie wolno go bagatelizowac.

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - varea - 07.04.2010

Taa... ja sie w to bawie z ch?opakami i nic mi nie jest.

Raz jeden ch?opak zamkn?? oczy i go budzili?my i nic dopiero bo 5 min. wstał
No i wkońcu to Choking Game;)

A według mnie to prawid?owa zabawa dla dzieci wieku 12-14 I tak im sie nic nie stanie.
No przecież to zabawa to wiadomo że jest bezpieczna bo jak by nie była by sie nazywa?a ''Podduszanie-_- (X) znak,,

I była by zakazana a nie jest więc prosze abył nie broni?a zabaw które dzieci lubię.
Każdy wie że dzieci lubię sie bi?

No nie każde np nie którzy ch?opcy ( np 14 ,13,16 letni) Szukaj? sobie dziewczyn,Nie którzy sie biję, Nie którzy ?yja naturalnym życiem(jak na wsi np: Nie przezywaj? nikogo ,nie biję sie no chyba że ktoś wyzywa lub bije).

więc nie czepiaj sie dobrać

PS. z takiej smiesznej bajki piosenka xD [color=#000000;background:#000000]Ta Krabowa pizza to dobra pizza przekonasz sie.

TA KRAAAAABOWA PIZZA!! TO DOBRA PIZZA! ZAUFAJ! MIIIIIIIIIIIIII xD[/color]

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - m2reily - 07.04.2010

To, że inni robić debilne rzeczy zagrałające życiu, nie znaczy, że trzeba koniecznie ich na?ladować. Jak ludzie powiedzą, że fajnie jest rzucał się pod rozp?dzone auta, to będziesz to robił. Zastanów się trochę i poczytaj o "podduszaniu" w internecie, nie jest to bezpieczne, ponieważ powoduje trwale uszkodzenia po??cze? nerwowych w mózgu. One są od odpowiedzialne za niemal wszystkie czynności jakie organizm przyswaja, uczenie się, poruszanie, kojarzenie faktów. więc mówił ci, poszukaj sobie lepiej dziewczyny zamiast się powoli zabija?, idzie wiosna, to jest ku temu pora, żeby odnależę miło??

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - Sir. Kaszanic - 18.04.2010

' napisał(a):Taa... ja sie w to bawie z ch?opakami i nic mi nie jest.

Raz jeden ch?opak zamkn?? oczy i go budzili?my i nic dopiero bo 5 min. wstał
No i wkońcu to Choking Game;)

A według mnie to prawid?owa zabawa dla dzieci wieku 12-14 I tak im sie nic nie stanie.
No przecież to zabawa to wiadomo że jest bezpieczna bo jak by nie była by sie nazywa?a ''Podduszanie-_- (X) znak,,

I była by zakazana a nie jest więc prosze abył nie broni?a zabaw które dzieci lubię.
Każdy wie że dzieci lubię sie bi?

No nie każde np nie którzy ch?opcy ( np 14 ,13,16 letni) Szukaj? sobie dziewczyn,Nie którzy sie biję, Nie którzy ?yja naturalnym życiem(jak na wsi np: Nie przezywaj? nikogo ,nie biję sie no chyba że ktoś wyzywa lub bije).

więc nie czepiaj sie dobrać

PS. z takiej smiesznej bajki piosenka xD [color=#000000;background:#000000]Ta Krabowa pizza to dobra pizza przekonasz sie.

TA KRAAAAABOWA PIZZA!! TO DOBRA PIZZA! ZAUFAJ! MIIIIIIIIIIIIII xD[/color]
Ale z ciebie debil...
Przyznam szczerze,że nie słyszałem o tym dopiero natrafiając na ten temat się o tym dowiedziałem...
Ta"zabawa"jest chora!!!Kto to wymyślić!!!:angry:
Nie dziwie się,że coraz młodsi ludzie zabijaj?...wiadomo z czego bior? te pomysły...
Mówięc zwi?źle jestem zszokowany!!!:o

Oczywiście bez epitetów się nie da?o. Ostrzeżenie i zawieszenie konta na 14 dni. /rzadlo

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - m2reily - 18.04.2010

Nie dziwi mnie twoje zdumienie, sam byłem w lekkim szoku kiedy mi to pokazano. Mam tylko nadzieje, że czytając temat ludzie tacy jak SC_Spidey, się zainteresują jakie ryzyko nosz? tego typu zabawy.

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - zygmoont - 23.04.2010

To nie jest nowe. Pamietam, ze jak bylem w podstawowce to juz tak robili.
Glupie. Nie probowalem wtedy i tym bardziej nie zamierzam teraz.
Ale dzieciakow sie nie powstrzyma. Jak beda chcialy sie tak bawic to beda. Mowienie im, ze to niebezpieczne spowoduje tylko takie odpowiedzi jak uzytkownika SC_Spidey. Myslicie, ze chlopak w podstawowce sobie pomysli "faktycznie to niebezpieczne, juz nie bede tego robil"? Z pewnych rzeczy trzeba po prostu wyrosnac i zadne metody nawracania ich nie pomogę.

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - QbaS - 28.04.2010

Czyta?em o Choking Game, aczkolwiek nigdy się z tym nie zetkn??em. Ci??ko to nawet jakoś sensownie skomentować, bo na myśl od razu nasuwa się słowo "idiotyzm", a uczestnicy tej zabawy aż proszę się żeby nazwać ich kretynami. Tak jak napisał mój poprzednik, pewnym dzieciakom nie wpoi się, że jest to niebezpieczne i będą to robić póki nie stanie się jakaś tragedia. Nie rozumiem nawet jak można się bawił w podduszanie. Wydaje mi się że jako dzieciak z podstawówki miałem na tyle wyobraćni, abym wtedy mógł uzna? to za niebezpieczne. Tak to jest w dobie komputerów, kiedy dzieci zamiast samemu wykazał odrobiną kreatywności i wyobraćni, mają wszystko podane jak na tacy, przez co same potem nie potrafią używa? mózgu.

Wypowied? użytkownika SC_Spidey uznaj? za marn? prowokacj?.

Choking Game - nowa mod wsród malolatów - Zer0 - 17.05.2010

Tych dzieci nie da się zrozumieć. Za niedługo powstanie zabawa w kastracje która sprawi że "Ch?opcy w wieku 12 -14 lat będą mogli poczuł się jak p?e? przeciwna". Moim zdaniem pomysł i zabawa głupia i niebezpieczna i powinno się ją t?pił ,a na ludzi uprawiających ją zes?a? duż? kar? pod postacią pieni?dzy (Wi??niowie ?yliby za ich pieni?dze, a nie nasze, podatników).