Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Dark Knight
Nie przesadzałbym z tym CA?KOWITYM przykryciem Batmana postacią Jokera. Rzeczywiście specyfika postaci i genialna gra aktorska Ledgera sprawiaj? że to właśnie ta postać jest najwyraźniejsza ale bez naszego poczciwego Batka film nie byłby tak dobry.

Odpowiedz
Cóż jakoś tak się zdarzyło że nie zamie?ci?em w tym temacie jeszcze swoich wra?e? odnośnie filmu The Dark Knight. Czas więc to zrobił, a więc film w reżyserii Christophera Nolana, moim zdaniem po prostu koniecznie warto obejrzeć. Film ten jest po prostu lepszy od Batmana Begins, rzadko zdarza się by sequel przerós? cze?? pierwsz?. Fabu?a skupia się wokó? 3 postaci (Batmana, Komisarza Gordona, oraz prokuratora Harveya Denta). Nie wolno zapomnie? jednak o kim? jeszcze, o postaci która jest moim zdaniem najmocniejszym punktem tego filmu (nie tylko ze względu na tragiczn? śmierć aktora który się w niż wcieli?). Oczywiście chodzi o Jokera, przest?pce który pojawia sie w?a?ciwie znik?d. Jego celem jest wprowadzenie anarchii i chaosu do miasta Gotham City. Z nim nie da się dogada?, iść na kompromis on po prostu kocha to co robi i sprawia mu to przyjemność. Psychopata, ?wir czy szaleniec to określenia które pasuj? do niego niemal idealnie. On nie dba o ludzkie życie, czy o pieni?dze. Jest zdeterminowany, niestraszna mu mafia Gotham City, policja czy nawet sam Batman. The Dark Knight nie ukazuje nam typowej walki dobra ze złem, mamy tu konflikt tycz?cy się bardziej ludzkiej natury.

Rozczarowała mnie jednak muzyka i sam soundtrack, bo w?a?ciwie poza I'm Not a Hero nie przypad?o mi zbytnio do gustu. Brakuje mi utworu który od pierwszej minuty do ostatniej by mi się spodobał, wiele jest za to utworów w których tylko fragment pojedynczy jest godny uwagi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości