Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mogło się wydarzyć w TASM 3?
Ja jestem chyba jednym z nielicznych którzy naprawdę wciągnęli się w universum stworzone przez Sony. Cała otoczka jaką zrobili choćby wokół Oscorp, tajemnice związane z rodzicami Petera, wszystko było tak zgrane ze sobą i poukładane. Obym się mylił, ale myślę, że nieprędko kolejny pajęczak będzie posiadał taką otoczkę i klimat. Bardzo liczyłem na Sinister Six, interesowało mnie również to, co wydarzyło się z Normanem Osbornem. Podobnie jak Ty, w jakimś wywiadzie czytałem, że Chris Cooper (aktor grający Normana) w TASM 3 miał dostać dużą rolę. Szkoda, że nic z tego nie wypaliło, bo tę przygodę z pajączkiem można było jeszcze fajnie pociągnąć. Ale niestety, widzowie, często młode dzieciaki, oczekują na ekranie więcej bohaterów, więcej walk i efektów specjalnych, tylko tak można zarobić na Spider-Manie. To właśnie różni widzów Batmana od widzów Człowieka-Pająka. Czasami żałuję, że pająk nie ma takich fanów, jakich ma Batman.
"You gave me fortune, you gave me fame
You gave me power in your God's name"
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez shocker - 12.08.2017 , 09:43
RE: Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez Majk - 18.08.2017 , 13:57
RE: Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez shocker - 21.08.2017 , 20:25
RE: Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez Majk - 24.08.2017 , 13:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości