Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mogło się wydarzyć w TASM 3?
(21.08.2017 , 20:25)shocker napisał(a): Ja jestem chyba jednym z nielicznych którzy naprawdę wciągnęli się w universum stworzone przez Sony. Cała otoczka jaką zrobili choćby wokół Oscorp, tajemnice związane z rodzicami Petera, wszystko było tak zgrane ze sobą i poukładane. Obym się mylił, ale myślę, że nieprędko kolejny pajęczak będzie posiadał taką otoczkę i klimat.

Niestety widać to na pierwszy rzut oka, że Spider-Man w MCU nie ma co liczyć na tego typu historię. Wątpie aby w ogóle chociaż wspomniano rodziców Petera. Spider-Man teraz będzie walczyć z Thanosem u boku Avengers i Guardians of the Galaxy, a w solowym filmie pewnie wrzucą kolejnego jakiegoś villaina i będzie to zamknięta historia jak Homecoming. Wątpie abyśmy mieli okazję w najbliższym czasie zobaczyć Oscorp czy któregoś z Goblinów.

(21.08.2017 , 20:25)shocker napisał(a): Podobnie jak Ty, w jakimś wywiadzie czytałem, że Chris Cooper (aktor grający Normana) w TASM 3 miał dostać dużą rolę.

Tak, podobno pomysł był taki, że mimo iż Norman umarł, zamrozili jego głowę i w trzeciej części wszkrzesili ją do życia... czy coś w tym stylu...

Zgadzam się z Tobą w 100% co do kwestii tego, że zrobiono teraz z filmowego Spider-Mana takiego bohatera dla najmłodszych..., jakby serial animowany nie wystarczył...

EDIT: ha! nawet znalazłem zdjęcie zamrożonej głowy Normana:

Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez shocker - 12.08.2017 , 09:43
RE: Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez Majk - 18.08.2017 , 13:57
RE: Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez shocker - 21.08.2017 , 20:25
RE: Co mogło się wydarzyć w TASM 3? - przez Majk - 24.08.2017 , 13:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości