Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Tw
Ankieta jest zamknięta.
Jamie Madrox
0%
0 0%
Layla Miller
0%
0 0%
Terry Cassidy
0%
0 0%
Rictor
0%
0 0%
Rahne Sinclair
0%
0 0%
Guido Carosella
0%
0 0%
Monet
0%
0 0%
Longshot
0%
0 0%
Darwin
100.00%
1 100.00%
John Maddox
0%
0 0%
Pietro Maximoff
0%
0 0%
Val Cooper
0%
0 0%
Ruby Summers
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-Factor vol. 3
Cytat:X-Factor to obecnie bez wątpięnia jedna z najlepszych serii Marvela. Chociaż osobiście uważam że najlepsz? seri? o mutantach, w tej chwili jest X-Force.
X-Force średnio mi się podoba. Denerwuje mnie obecność Cyclopsa, który ma status ciecia grupy. Nie należy do dru?yny, a niż dowodzi, spychając członków do bycia psami na posy?ki. Druga rzecz, która mnie wkurza to obecność Wolverine, tak po prostu. Moim zdaniem postać przesadnie eksponowana w uniwersum, bo w ostatnich latach jest wszędzie, należy do kilku grup i jeszcze ma własne serie o swoich "fascynujących" przygodach w przeszło?ci. Do postaci z pazurami w rękach ostatnio doszli X-23 i Daken, więc myśl?, że powinni go ograniczy? i zredukować dru?yn? do jednej osoby z pazurami w d?oniach - X-23. James niech spada do New Avengers lub pozostałych X-menów z San Francisco;).

Kolejna sprawa to latanie za Cablem, z którego nic nie wynika poza pieni?dzmi dla Marvela. Dalej: robienie ciot z Helliona, Surge i Boom Boom, których trzeba ratować. Nie znosz?, gdy robi się jaja z mojego ulubionego dawnego składu - New X-men.

Co do historii z X-Factor to rzeczywiście najlepiej wychodzą mu pojedyncze numery. Multiple Birth naprawdę mnie zaszokować, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Pó?niej świetny numer z Johnem Maddoxem i wielkie wej?cie blondynki^^. Pó?niej Ruby Summers (Summersi są długowieczni, zupełnie jak Wolverine:lol:). PAD naprawdę umiejątnie przedstawia postacie - emerytowany Doom na swoim tronie - świetne xD.

Crossover SI w X-Factor nie był taki zły, raczej to kwestia rysunków.

Cytat:Babole Larrego Stromana zaszkodziśy bardzo tej serii.
Kreska Stromana nadal wywo?uje ciarki na moim ciele. Dziwne, że Marvel pozwala sobie na taką kresk?. Ani to żadne, ani słodkie ani mangowe. W czasie II wojny robiono żadniejsze rysunki. Na szczęście długo nie trwa? ten horror (numery 33-36).

Ostatnio PAD przedstawi? swoje plany, w związku z brakiem X-Factor w listopadzie. Wie?ci z Avalonu:
Cytat:Podczas tegorocznego Fan Expo w Toronto, Peter David uspokoi? czytelników obawiających się anulowania X-Factor i podzieli? się pewnymi szczegółami dotycz?cymi dalszego rozwoju tej serii.

W grudniu tego roku seria powróci do oryginalnej numeracji jubileuszowym X-Factor #200. Do tego czasu cała dru?yna znajdzie się znów w Nowym Jorku, by tam kontynuować działalność detektywistyczn?. Możemy się także spodziewał wyja?nienia niektórych z obecnych problemów grupy - jej statusu, konfliktu pomiędzy Siryn i Madroxem, niepewności Guido, czy po pojawieniu się Shatterstara nadal będzie potrzebny jako 'mi??nie' dru?yny i reakcji na związek Shatterstara i Rictora. Nie wszystkie sprawy zostan? jednak rozwiązane do czasu wyj?cia dwusetnego numeru, a zaplanowany na październik X-Factor vol. 3 #50 przyniesie równie wiele nowych pytał, co odpowiedzi na pytania już powstałe...
Reszta:
http://www.marvelcomics.pl/index.php?cmd=s...&news=16518

Ogólnie miałbym sporo zastrze?e? (powrót do Nowego Yorku, spotykanie innych bohaterów, ilo?? członków grupy, brak Ruby Summers (?)), gdyby nie jedna rzecz: serie pisze PAD, a jak na razie umie porusza? w uniwersum tak aby nie zaszkodziśo to jego komiksowi. Jeśli już to tylko rysownicy zawodz?, ale na razie widać, że De Landro zostaje ^^.

Podoba mi się pomysł z gościnnym wyst?pem Valerii Richards - szkoda, że tak późno, bo rozmowy z ma?? Layl? byłyby ciekawsze xD.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
X-Factor vol. 3 - przez Spider-Man 2099 - 24.08.2009 , 16:54
X-Factor vol. 3 - przez paul095 - 25.08.2009 , 18:47
X-Factor vol. 3 - przez Spider-Man 2099 - 31.08.2009 , 16:45

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości