Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carnage is back!
' napisał(a):Według mnie Carnage skończy? swój ?ywot w walce ze Sentry i ten jego powrót będzie tak samo naciągany i beznadziejny jak powroty innych osób

śmiało musz? się do tego przyłączył, niestety Marvel co i rusz serwuje nam powroty zza grobu lub co gorsza powroty postaci w nowych rolach. I tak Eddie Brock jako Anti-Venom to jakaś pomy?ka, nadal powinien był dobrze nam znanym Venomem. Carnage czyli Cletus Kasady albo powinien powrócił co da się jakoś logicznie wytłumaczy?, albo został uśmiercony na zawsze przez Sentry.
Odpowiedz
Bo teraz to już nie ten marvel co kiedyś,za czasów TM-Semic.Teraz mamy zmartwychwstania,miksowanie postaci,jakies wymys?y nie wiadomo skąd.Mieli?my Civil war,Back in Black,brand new Day itd. i...wszystko to tylko napsućo,nie wiem co Quesada robi w Marvelu.Tylko tam namieszał i napsuć.
Pewnie nie tylko ja t??kni? za TM-Semic.
Odpowiedz
Ja też żałuj? że nie jest tak jak było wcześniej (pomimo tego że wcześniejszych komiksów nie czytałem to widziałem parę u kolegi). Tak się zastanawiam, co by było gdyby Cletus Carnage spotka? Gargana Venoma. Mogęaby następił ?mieszna konwersacja. Z drugiej strony to że Carnage będzie kobiet?, będzie dobr? nowin? dla Toxin'a który chciał wiedzień kim jest jego matka, skoro Carnage był ojcem:P. Szczerze wam powiem, że teraz Ultimate Universe jest chyba ciekawsze od 616 bo nie ma tam tylu przekombinować:P.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Cytat:Bo teraz to już nie ten marvel co kiedyś,za czasów TM-Semic.Teraz mamy zmartwychwstania,miksowanie postaci,jakies wymys?y nie wiadomo skąd

Sorry, ale tak jest w?a?ciwie od zawsze w Marvelu.

Cytat:nie wiem co Quesada robi w Marvelu.Tylko tam namieszał i napsuć.

W latach 90-tych Marvel był w katastrofalnym stanie finansowym. Dzisiaj jego sytuacja jest zgo?a odmienna o czym ?wiadczy choćby deal z Disneyem. A komiksy jedne gorsze, inne lepsze, ale tak było zawsze. A Carnage'a powrotu trzeba było się spodziewał, bo to popularna postać. Niestety:P.

Odpowiedz
Fakt w latach 90-tych Marvel miał olbrzymie kłopoty, DC miało Knightfall i śmierć Supermana więc konkurencja była powalająca. Może dlatego, że dzisiaj nie ma tego drygu historie są kiepskie. Wszyscy czuj? się bezpiecznie i pewnie myśl?, że mogę robić wszystko.
A co do Carnage'a to wspomniano, że osoba będąca nosicielem jest ważna dla Spider Mana i Iron Mana. Jedyna osoba która tu przychodzi mi do głowy to Jessica Drew, choć nie wiem jaki jest jej obecny status.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości