Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INCEPCJA - kolejna perełka Nolana
Hej byłem wczoraj na Incepcji naprawdę warto go zobaczyć bardzo fajna fabuła (nie tak przewidywalna jak w Avatar) Cieszę się że naprawdę można coś jeszcze fajnego wymyślić w dzisiejszych czasach . Nolan pokazał (jego scenariusz ) że robi naprawdę ciekawe filmy:)jakoś nie mam dziś weny do pisania ale temat jak najbardziej na topie(wczoraj była premiera:)) Wypowiadajcie się już nie mogę doczekać się na dvd z dodatkami specjalnymi i może komentarzem Nolana:)
Odpowiedz
Również jestem już po seansie:)Stwierdzam, że film jest świetny, gra aktorska może i nie była aż na takim poziomie, ale cała reszta (scenariusz, reżyseria, efekty itd.) po prostu cudo. Najlepiej jak na razie zrealizowany film roku wedle mojej opinii. A film mimo, że trwa 2,5h minęł mi wręcz błyskawicznie, a rzadko to się obecnie zdarza, żeby obejrzeć film bez zająknięcia:)Polecam wszystkim którzy jeszcze nie byli;)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Ja byłem i podpisuję się pod słowa przedmówców. Nolan kolejny raz pokazał klasę. Mnie gra aktorska nie raziła, choć aktorzy w jego filmach notorycznie sie powtarzają (nie mówił, że to źle). Mamy tam Michaela Caine'a który zagrał w Prestiżu i W "Batmanach" a także tego gościa, co zagrał Scarecrowa w Begins i na pocz. TDK
Mam pytanie, ta młoda laska, co była "architektem" nie grała czasem shadowcat w X-Men: The Last Stand??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ten aktor to Cilllian Murphy . Co do "incepcji" ,owszem ,przyciąga uwagę ,zabawa jest przednia . To jest dobre w Nolanie ,umie łączyć walory artystyczne z komercyjnymi ,niestety przez to w jego filmach jest zawsze ubytek na tym pierwszym . Np "Mroczny Rycerz" otarł się o arcydzieło . Ale dla potrzeb producentów ostatnie chwile filmu to ostra jazda-100% akcji .
Odpowiedz
0glądałem Incepcję ze 2tygodnie temu, bardzo dobry film. Leonardo zaczyna grac bardzo konkretne postaci w bardzo konkretnych filmach. To już nie lovelas z Titanica. Wszystko chyba się zaczęło od Krwawych Diamentów.

Zakończenie kapkę niejasne, tak jak w Shutter Island. Ja uważam że to był real, bo we śnie ten mini-bączek idealnie się kręcił, a tam lekko się gibnął.
Odpowiedz
Incepcja - jeden z lepszych filmów jakie widziałem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości