Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowicjusze na forum
Tez prawda :P
Dlatego takiego ograniczenia nie ma.
Odpowiedz
Dokladnie, pomysl z rejestracja od 18lat to bezsens kompletny, po 1 polowe uzytkowników forum trzeba by bylo wywalic, po2 kazdy by oszukiwal, przeciez te myczki w stronach xxx ze czy masz 18lat TAK NIE, przeciez kazdy klika tak:P
Poza tym, segregacja to nie najlepszy pomysl, takie cos zniszczyloby smo.
Odpowiedz
Te wszelkie pytania o 18 lat, to po prostu zabezpieczenie prawne. Jest informacja, ze strona od 18 lat? Jest. A wiec, jesli dziecko wejdzie to jest to wylacznie wina rodziców, którzy go nie pilnowali, a nie twórców strony, bo nie mozna powiedziec, ze dziecko przypadkiem otworzylo strone z materialami. Jest przeciez ostrzezenie o tym, co sie otworzy po kliknieciu w link od 18 lat.

Odpowiedz
Moze odswieze temat. Co do nowych uzytkowników. Ja staram sie byc dla nich mily i pomocny, nawet jesli sa to dzieci neo ;p Przeciez kazdy moze sie zmienic prawda ?

Wejdzie na SlipKnot.pl zróbicie konto na forum napiszcie 1 posta ^^ 99% szansy ze zostaniecie zjechani, ponizeni i w ogole nie wchodzcie tam bo to elita jest ^^
Odpowiedz
Ja to nawet sie tam nie rejestrowalem bo widze co za debile pisza komentarze do artykulow xD

BTW All Hope Is Gone !! :D :D Dobra plytka ;]
Odpowiedz
Komentarze to nic. Userzy na forum uwazaja ze sa wszech wiedzacy i ze najlepiej kazdego usera gnoic, sa oczywiscie wyjatki, ale znikome :)

No racja All Hope is Gone moim zdaniem o wiele lepsza niz Vol.3 ;)
Odpowiedz
Pamietam ze moje poczatki na tym forum byly normalnie przyjete. Nie spotkalem sie z jakas agresja od kogokolwiek na tym forum. W koncu kazdy z nas byl kiedys nowicjuszem.
Odpowiedz
Nowych uzytkowników ocenia sie zawsze po pierwszych kilku postach jakie napisali na forum. Jesli sa estetyczne, czytelne, spójne, bez wiekszych bledów i przede wszystkim wnosza cos do tematu, to od razu wiadomo, ze nie bedzie to jakis noob pokroju Skorpjona czy Prodigy'ego.

krisstofer1992 - Twoje posty od poczatku wskazywaly na to, ze jestes raczej porzadnym uzytkownikiem i dlatego tez nikt Cie nie potepial.

Ja sam na poczatku bylem noobem, dobrze to pamietam i strasznie zaluje, ze pisalem tak, a nie inaczej. W kazdym razie mam nadzieje, ze dla tych starych userów, którzy jeszcze pamietaja tamte czasy, mój wizerunek sie zmienil na lepsze... No bo chyba sie wyrobilem przez te 3 lata nie?
Odpowiedz
QbaS,Aug 28 2008, 11:15 AM napisał(a):nie bedzie to jakis noob pokroju Skorpjona czy Prodigy'ego.
Zle to ujales. Skrpjon to byl osobnik który sobie jaja po prostu chcial zrobic.
Ewentualnie moge sie zgodzic z podaniem Prodigiego, ale pamietaj ze mial 9lat.
Odpowiedz
heh ja tez jestem nowy i jakos zyje xP za moja oficjalna inicjacje uwazam pierwszego warna od rzadlo. Dzieki za to :P
Odpowiedz
Nie chodzi o to kto jest nowy czy stary tylko o jego poziom. Mozna dac troszke luzu new userom w takim sensie ze nie daje sie ostrzezenia jak stalym bywalcom a pisze zeby wiecej czegos nie robil bo tak nie wypada ;)
Odpowiedz
ale ja dobrze wiedzialem ze popelniam grzech :P dlatego w pelni zaslugiwalem na warna (2 posty pod rzad xP chcialem upnac temat xP )
Odpowiedz
Revan,Aug 28 2008, 11:09 AM napisał(a):Skrpjon to byl osobnik który sobie jaja po prostu chcial zrobic.
Nigdy nie rozumialem ludzi którzy loguja sie na róznych forach, tylko po to, ze wszyscy ich "jechali". Dla mnie to jakas forma sadomasochizmu, a wole juz noobów niz zboczenców.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Przeciez nie powiedzialem ze go podziwiam:P
Uwazam ze jesli ktos niechcacy/delikatnie nagnie regulamin to powinno sie dac mu 1 i ostatnia szanse, potem juz traktowac normalnie.
Odpowiedz
Cytat:niechcacy/delikatnie
Skad bedziesz wiedzial, ze ktos robi cos umyslnie czy tez nie?

Generalnie nigdy nie zdarza sie, zebysmy dawali ostrzezenia osobom, które dopiero co sie zarejestrowaly i lekko zlamaly regulamin. Czasem zdarza sie jednak, ze faktycznie pewne osobniki rejestruja sie i wala takie posty, których nie da sie inaczej nazawac jak tylko spamem. I najczesciej wala takich postów kilka. I jakos nie wydaje mi sie aby takie osoby mialy zmienic swoje zachowanie. Bo i do forum trzeba dorosnac, bez wzgledu na to ile ma sie lat.

A ostrzezenia to nic strasznego. Przeciez zawsze moga zostac zdjete, o czym niektórzy dobrze sobie zdaja sprawe. Za to sa o tyle lepsze, ze czesto przynosza pozytywny skutek w przeciwienstwie do tego, ze próbujesz komus cos normalnie wytlumaczyc.

Odpowiedz
Wiesz rzadlo czasami dochodzi jednak do dezinformacji i wtedy spokojne wytłumaczeniewszystkiego by rozwiązań dany problem nie jest możliwe. A jeśli już jest sie moderatorem i adminem i wyciąga sie pochopne wnioski względem kogoś to można mówił o sytuacji patowej i nieciekawej. Uwa?am że mimo wszystko należy był osobą która nie ulega wpływom i naciskom osób trzecich...

Ja uważam że każdy nowicjusze na forum powinien na wstępnie otrzymywa? kredyt zaufania. Pierwsze posty poka?? zapewne jaka to jest osoba, co wnosi, jaki poziom i jak? kultur? prezentować będzie tu na forum.

Cytat:Nigdy nie rozumiałem ludzi którzy loguj? się na różnych forach, tylko po to, że wszyscy ich "jechali"

Natomiast ja nie rozumiem i nie lubię sytuacji gdy większość czepia sie czasami jednej osoby by jej dowali? po prostu i pokazał że w grupie jesteśmy silni a ty sam nic nie możesz zrobił
Odpowiedz
Cytat:Wiesz rzadlo czasami dochodzi jednak do dezinformacji i wtedy spokojne wytłumaczeniewszystkiego by rozwiązań dany problem nie jest możliwe.
Jeżeli już dezinformacja miałaby miejsce to wtedy właśnie tylko dialog może pomóc.

Cytat: A jeśli już jest sie moderatorem i adminem i wyciąga sie pochopne wnioski względem kogoś to można mówił o sytuacji patowej i nieciekawej. Uwa?am że mimo wszystko należy był osobą która nie ulega wpływom i naciskom osób trzecich...
Mogę cię zapewnić, że na forum SMO moderatorzy i administratorzy podejmuj? niezależne decyzje. Chyba, że naciskiem chcesz nazywa? prośbę o odbanowanie...

Odpowiedz
rzadlo,Jan 13 2009, 10:56 AM napisał(a):Mogę cię zapewnić, że na forum SMO moderatorzy i administratorzy podejmuj? niezależne decyzje. Chyba, że naciskiem chcesz nazywa? prośbę o odbanowanie...

Jak sie jednak okazuje nie zawsze sie o dialogu pamięta, niektórzy wychodzą z założenia że lepiej dał bana niż spokojnie wszystko wyja?ni? i to jest trochę chore moim zdaniem

Cytat: Mogę cię zapewnić, że na forum SMO moderatorzy i administratorzy podejmuj? niezależne decyzje. Chyba, że naciskiem chcesz nazywa? prośbę o odbanowanie...

Ja mam właśnie taką nadzieje że coś na forum SMO sie zmieniło od czasu kiedy tu ostatnio byłem , naciskiem nie nazwać bym pro?by o odbanowanie bo wiesz zawsze może chodziś o czyst? pomoc w pewnych sprawach... Jednak wiesz wyciąganie pochopne wniosków względem kogoś pod wpływem osób trzecich można nazwać naciskiem ;)

Dlatego też myśl? że nowicjuszom trzeba dał szanse na dobry start i na samym początku mimo wszystko okazał im kredyt zaufania i szacunek by czuli sie tu dobrze w nowym miejscu
Odpowiedz
Jedno się nie zmieniło - ciągle uważasz, że wszyscy spiskowali przeciwko tobie. Już to pisaćem, ale powtórz?. Zostałe? zbanowany tylko i wyłącznie za to co pisaće? i robiłe? na TYM forum. Jeżeli jeszcze masz jakieś w?tpliwo?ci to tylko na priv. Tutaj koniec.

Odpowiedz
Znaczy mi sie wydaje że nie zmieniło sie jedno, twoje podejście do mojej osoby. Ja nie wracam tu by roztrz?sa? znów tego co było, zapominam o aluzjach do niektórych i staram sie robić coś fajnego. Nie uważam że był jakiś spisek w którym wszyscy brali udział przeciwko mnie, uważam ze pewna mała grupa osób po prostu była pod naciskiem osób trzecich. Tym samym oceni?a mnie zbyt pochopnie i zbyt pochopnie uważam postanowiła dał mi bana. Niemniej jednak ja również mogęem tą sprawą rozegra? inaczej i inaczej sie zachować, nie jestem więc również bez winy.

Niemniej jednak przybyłem by pomóc a nie zaszkodziś więc mam nadzieje że ktoś doceni to co tu robie i może zmieni swoje zdanie na mój temat. Nie chce dłużej roztrz?sa? tego wszystkiego tu na forum czy na priv więc temat zakończ? tym postem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości