Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowicjusze na forum
Moja pro?ba, któr?, mam nadzieję, uszanujecie. Nie wracajcie do tego, co było ok?
To już który? post Scarleta, gdzie czytam o banie i spiskowaniu.
Koniec.
Tony Stark
Odpowiedz
Zaraz zaraz innuendo nikt tu nie pisze o spiskowaniu , nawet ja i jak widać określi?em to co było jednym słowem - nieporozumienie z obydwu stron. Ba nawet napisałem post wyżej że temat jest zakończony no ale znów zostaje przez kogoś dr?żony ten temat :rolleyes:

Mam więc prośbę niech nikt nie dr??y już tego tematu :spidey_hammer:
Odpowiedz
To nie jest NIEPOROZUMIENIE. To jest PRO?BA. I tyle.
Finito.
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jan 14 2009, 12:27 AM napisał(a):To nie jest NIEPOROZUMIENIE. To jest PRO?BA. I tyle.
Finito.
Przepraszam może mi sie zdaje (mogę sie myli?) ale czy ty czytasz to co pisze?
Napisaćem że sytuacja jaka kiedyś wynik?a to było nieporozumienie z obydwu stron, natomiast nigdzie nie napisałem ( nie odbieraj tak tego) innuendo że twoją prośbę zawart? w poprzednim poście traktuje jako nieporozumienie. Czy teraz wszystko jest zrozumiałe ??? myśl? że tak

Zostawmy ten temat już, chcesz możemy o nim porozmawia? na priv, wierze że jesteśmy wstanie to sobie wyja?ni? przy odrobinie zrozumienia

żeby jednak nie do końca zbacza? z tematu chciałbym poruszy? kwestie nowicjuszy na forum offtopujących i nabijających sobie posty w tematach. Kiedy? taki proceder nie miał miejsca, jednak teraz dotarł i tu. Mam nadzieje że administracja forum zajmie sie tym problemem, ja rozumiem że niektórym sie nudzi ale może warto sie powstrzymał przed napisaniem takiego postu ????
Odpowiedz
Tak, czytam. Nie odpisywa?abym nigdzie bez uprzedniego przeczytania <<tak dla Twojej informacji.
Nie, nie chcę. Zupełnie mnie to nie interesuje.

Co do nowicjuszy, to gdzie widzisz opisywany przez Ciebie problem?
Tony Stark
Odpowiedz
Zerknij sobie do tematu Shout Box i poczytaj post który dał QbaS
Odpowiedz
No cóż nowicjusze... Każdy kiedyś nim był i wie jak to jest. Moim zdaniem pierwsze 10 postów takiego ludka powinno się traktowac z przymrużeniem oka chocby naginali lekko regulamin. Np. moje 2 pierwsze posty napisałem 2 razy pod rząd. Co do bariery wiekowej co poniektórzy mówił ,że coś takiego byłoby dobre mimo ,że ich niektóre posty mają poziom prechistorii. Z tym ,że wiek widac po stylu pisania u niektórych to prawda. Np. na ile lat po postach wy mnie oceniacie?
Odpowiedz
Strzelam, że wiek gimnazjalny.
Odpowiedz
Nigdy nie strzelam wieku po stylu pisania, bo zazwyczaj to się wyklucza:D
Mój s?siad z do?u chodzi do podstawówki i pisz elepiej od mojego kolegi z liceum- 20 lat.
Ale co do bariery wiekowej zasadniczo sie zgadzam.
Odpowiedz
' napisał(a):Nigdy nie strzelam wieku po stylu pisania, bo zazwyczaj to się wyklucza:D
Mój s?siad z do?u chodzi do podstawówki i pisz elepiej od mojego kolegi z liceum- 20 lat.
Ale co do bariery wiekowej zasadniczo sie zgadzam.

Chociaż czasami faktycznie styl pisania zależy od wieku. Kiedy byłem w podstawówce zało?y?em tu konto i jakby to powiedzieć...trochę się wygłupiłem, więc przestałem pisać na tym koncie. Dopiero kiedy się "uporządkowałem" zało?y?em jeszcze raz konto na którym pisze do dziś i mam nadzieję, że jak na razie skarg na mnie nie ma :rolleyes: i nie będzie.
Odpowiedz
Hmm, tak jak spider1170 napisał, każdy kiedyś był nowicjuszem.Na przykład moje kilka pierwszych postów były krótkie i mało skomplikowane.Co do wieku to czasami chyba można odgadn?? wiek po stylu pisania.Posty nowicjuszy z regu?y są proste i bez większych wniosków.Skupiaj? się między innymi na cytowaniu postów innych userów i komentowaniu ich.W moim profilu jest informacja, że mam 12 lat (w lipcu będzie 13) co oznacza, że chodzą do 6 klasy.A tak z ciekawo?ci zapytam:
Jakby w moim profilu nie pisaćo ile mam lat, to po stylu pisania jaki wiek byłcie mi typowali?

Odpowiedz
Ja bym dał 14 lat. A wy mnie?
Odpowiedz
Ja tobie typuje 15-16 lat.

Odpowiedz
B?agam Was, przestałmy tutaj, zanim ten temat się przerodzi w "a ja ile mam lat wg was?"...

Co do nowicjuszy, to jak już ktoś s?usznie zauważył, każdy z nas nim był, ale w tym czy innym wydaniu. Rzecz w tym, że trzeba się pilnować i wiedzień, jak używa? forów internetowych. Ja na przykład, kiedy za czasów młodości SMO zarejestrowałem się pod nickiem Pawciolux (o, zgrozo) i pisaćem byłem przyjąty entuzjastycznie raczej przez niewielką liczb? userów, nie przesadz? chyba, jeśli powiem, że byli to tylko Dawidos i Innuendo, byli też tacy, którzy podchodzili do mnie wyjątkowo apatycznie, jak Ares_real na przykład (nie w?ciekaj się Ares- już jest wsio w paradike), pozostali byli obojętni. Dzisiaj przez wielu jestem nazywany weteranem i tym "ze starej elity SMO". Po prostu: pilnować się i nie awanturować o byle co, a zajdzie się daleko:)
Odpowiedz
Pawcio ja daje Tobie 17 lat:D
Ja natrafilem na ta strone juz bardzo dawno temu i zaluje, ze wtedy sie nie zarejestrowalem, moze tez bym nalezal do "elyty". A tak po za tym, to brak mi slów na coraz to kolejnych uzytkowników tego forum. Rozumiem, ze nowi, ze moze nie wiedza jak sie poslugiwac forum i jak na nim pisac, ale ludzie bez przesady. Spójrzcie chociazby na ten temat/sonde: http://www.spider-man.org.pl/forum/index.php?showtopic=1696 Za kazdym razem kiedy widze cos takiego mam ochote odpowiedziec jakas cieta riposta, ale wiem, ze rzadlo tutaj czysci takie sprawy i powstrzymuje sie.
Odpowiedz
Ale odkopales temat. Ostatnio wchodze na forum sporadycznie i caly czas widuje nowych uzytkowników, którzy faktycznie wysokiego poziomu nie reprezentuja, ale nic w tym dziwnego. Spider-Man jest obecnie popularna postacia w dzieciecych czasopismach, a jako ze rodzice zamiast roweru na komunie, kupuja swym pociechom komputery z internetem, skutki odczuwamy na forum. Ciezko cokolwiek na to poradzic, za jakis czas czesc jako tako dojrzeje, a czesc po prostu sie ulotni. A i mocno ich karcic tez nie ma co, bo wielu z nas, bedac w ich wieku postepowaloby podobnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości