Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs Świąteczny Spider-Man Online!
Star 
Spider-Man 0nline ogłasza konkurs z okazji zbliżających się Świąt!

Konkurs polega na przygotowaniu i przesłaniu pracy graficznej, dowolnego rodzaju, na temat:

"Superior Spider-Man i jego walka z samym sobą - przedstaw to jako pracę plastyczną"

Termin: 6 stycznia 2014 r.

Nagrodą w konkursie jest komiks "Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - Ultimate Spider-Man: Moc i Odpowiedzialność"

Prace proszę przesyłać na adres: konkurs@spider-man.org.pl

Ponadto! Wśród ludzi, którzy polubią naszą stronę na Facebooku oraz udostępnią wpis o Konkursie, wylosujemy osobę która otrzyma nagrodę: Blu-ray 3D/2D The Amazing Spider-Man (2012)
Revan od kiedy jesteś w redakcji ?

(08.12.2013 , 18:16)Revan napisał(a): Nagrodą w konkursie jest komiks "Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - Ultimate Spider-Man: Moc i Odpowiedzialność"

Szkoda że nie Daredevil: Odrodzony albo Tajne Wojny Tongue
Haha, tak, też liczyłem na Tajne Wojny Big Grin ale konkursy nie są od wybrzydzania, chętnie wezmę udział, zwłaszcza, że lubię rysować. Ostatnim razem, jak wziąłem udział w jakimś konkursie to wygrałem iPada, także kto wie...
(09.12.2013 , 11:09)Pawcio napisał(a): ale konkursy nie są od wybrzydzania

Ja nie wybrzydzam, po prostu liczyłem na atrakcyjniejszą z mojego punktu widzenia nagrodę, w konkursie udziału nie wezmę ale zachęcam do tego innych...
Nie celowałem tym w Ciebie, spokojnie Wink
Ok, ja tylko prostuje pewne wypowiedzi żeby nie wyszło że kręcę nosem
(09.12.2013 , 00:37)Scarlet Spider napisał(a): Szkoda że nie Daredevil: Odrodzony albo Tajne Wojny Tongue

Nie wiem czy zauwazyles ale ten serwis nazywa sie Spider-Man Online... a nie Daredevil Online Tongue
Zauważyłem, ale co to zmienia ? Moim zdaniem nic, Pawcio też liczył na Tajne Wojny Wink
Ale przyznam, że z trzech faktycznie Ultimate jest najbardziej na miejscu Big Grin
A ja z kolei przyznam że wolałbym tamte dwie pozycji i uważam że to iż jest to serwis / forum o Spider-Man nie jest w jakiś sposób obligatoryjne do tego by ta nagroda dotyczyła właśnie jego universum. Jest zrozumiałe dla mnie że wybrano taką nagrodę, ale jak mówię nie obligatoryjne. Poza tym na upartego mógłbym powiedzieć że w Tajnych Wojnach pojawia się przecież Spider-Man, a z kolei Daredevil: Odrodzony warto posiadać ze względu na Franka Millera. Czyż nie ???
Nie warto wybrzydzać.
Chyba już w tej kwestii rozwiałem wszelkie wątpliwości wraz z drugim swoim postem w tym temacie...
Według mnie nagroda jest odpowiednia i nie można wybrzydzać , sam jednak nie wezmę udziału bo nie umiem rysować.
Co wy wszyscy z tym wybrzydzaniem ?

To już nie można nie zachwycić się nad nagroda główną i wyrazić swojej opinii na jej temat ? Może nie podajmy w zbiorową paranoje, to nie program pt. 5-10-15. Chyba każdy ma prawo tutaj wyrazić swoją opinie, wyraziłem ją. Poprałem konkurs, choć nie wezmę w nim udziału. Nie ma mowy o żadnym wybrzydzaniu. Ok ?!
(12.12.2013 , 20:50)Lorenzo Fabbri napisał(a): Według mnie nagroda jest odpowiednia i nie można wybrzydzać , sam jednak nie wezmę udziału bo nie umiem rysować.

nie musisz rysowac, format pracy jest dowolny Smile
Cholerka, nie da rady przedłużyć terminu o dzień czy dwa? Mam problem ze skanerem...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości