Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Wieczny Bohater
Witajcie

Wpierw powinienem przeprosić że od razu się nie ujawniłem...
Naprawdę sorki...

Dobra..od czego by tu zacząć
Miło mi że mogę tu wrócić po kilku latach (wcześniej byłem miki200 ale konto mi wcięło) . Kiedyś byłem (nie) znany Mikidraw...ale dobra to wole pominąć.
Nakręciłem fan-film ''Spider-Man: Wieczny Bohater''. Cóż...wiele się przy tym ucze. Miałem niestety za sobą nie udany film ''W ciemności ulicy'' którym sie szczycić nie lubie, ale wiele mnie to nauczyło.

Przejdźmy do konkretów:

Tytuł: Spider-Man: Wieczny Bohater
Premiera: 15 luty 2014
Studio: Script Studio

''Peter Parker zostaje odnaleziony przez tajemniczą dziewczynę którą poznał w przeszłości, Jessice Drew. Proponuje ona układ Peterowi. Prezes ogromnej firmy, Oscorp Industries, Norman Osborn, stojąc nad skrajem bankructwa, postanawia wszczepić eksperymentalny środek ''Serum 101'', który jako jedyny niesie nadzieje na odratowanie firmy. Jednakże to staje się zgubne i doprowadza do katastrofy. Peter będzie musiał włożyć kostium i zapobiec atakom, jakie przyniosły eksperymenty Osborna.''

Kilka fotek:

Obecnie pracuje nad dokrętkami/ poprawkami...bo krótko mówiąc pokazy testowe zawiodły co po niektóre osoby więc staram się to poprawiać...

Żeby wam tu udowodnić że się nie obijam to wstawiam fotke z obecnie wstawiania chroma key do sceny lotu...

Zwiastun:

Opinie dobrze widziane i te dobre i te złe...
I jeszcze raz sorka za takiego wtopka...
Odpowiedz
Tongue 
Chyba autor Przysnął Wink tutaj link do filmu:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości