Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Every Single One/Spider-Verse
Każdy, kto mnie choć trochę zna, wie doskonale, iż najbardziej lubię porozmawiać na forum o najnowszych komiksach zza oceanu. Do zapytania forumowiczów o ich zdanie skłonił mnie niedawno opublikowany, wielce zagadkowy teaser, którego w postaci grafiki można zobaczyć poniżej. Jak myślicie, co może on zwiastować? O co chodziś Co się dzieje? Zapraszam do dyskusji Spidey_yeah_that

Odpowiedz
Tam na tle księżyca jakby Scarlet Spider, bo i web-linkę widać po lewo, jakby od huśtania się.
Odpowiedz
Heya. Do komisków o Spider-Manie wracam dopiero po wieloletniej przerwie i mam bardzo małą wiedzę na temat tego co obecnie dzieje się w uniwersum, ale chyba wiem o co pytasz.

W zeszycie "Free Comic Book Day - Guardians of the Galaxy" który dorzucono mi do któregoś zamówienia jest 6-stronnicowy teaser czegoś co ma się nazywać Spider-Verse i ma ruszyć w listopadzie 2014. Grafikę kończącą teaser wygrzebałem w sieci i wygląda ona tak:

W skrócie - z teasera można wywnioskować, że Morlun ściga różnych Spider-Manów w różnych światach równoległych (i chyba czasie również) celem zabicia ich i wyssania z nich życia.

EDIT: Wsyatrczyło chwilę pogrzebać. Wink Spider-Verse to Marvelowy event który będzie miał miejsce głównie w Amazing Spider-Man, ale rozleje się też na inne serie. Story w dużej mierze takie jak nakresliłem wyżej. Moim zdaniem zapowiada się rewelacyjnie, uwielbiam takie kombinowanie. Więcej info: http://comicsalliance.com/marvel-announces-spider-verse-event-dan-slott-olivier-coipel/
I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
Odpowiedz
Posta tego zamieściłem, gdy jeszcze nie było nic wiadome. Myślałem, że wydawnictwo dłużej potrzyma czytelników w niepewności, a tu lada dzień podali szereg informacji o tym wydarzeniu. Niemniej jednak, dzięki CTSG za wyszukanie wiadomości na ten temat. Przygotowałem zwięzłą, ale bardzo interesującą notatkę, nadającą się na reklamę tego eventu. Osobiście dobrze wspominam Morluna, bo pochodzi on z czasów, gdy Spider-Man był pod "opieką" Straczynskiego. A co sądzicie o uzupełniającej miniserii, o której mowa w tym newsie. Ja nie mogę doczekać się występu Gwen Stacy jako Spider-Woman Big Grin Kobitki rządzą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości