Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy
Jak widac forum jest nowe i moze zawierac bledy bada? wyswietlac dziwne komunikaty. O wszelkich problemach prosze informowac w tym temacie. Postaram sie im zaradzic.
Odpowiedz
avatar mi sie zle wyswietla i nie moge zmienic rangi
Wesoły świr
Odpowiedz
"Twój avatar nie moze byc wiekszy niz 100x120 pikseli. Avatary uploadowane z Twojego komputera nie moga byc wieksze niz 20 KB.
Nastepujace typy plików sa dozwolone: gif .jpeg .jpg .swf .png"

Spelniasz te wymogi. Jesli choc jeden wymóg sie nie zgadza to mozesz miec problemy z wgraniem i wyswietlaniem avatara. Ale widze, ze avatar dobrze lezy.

A co do rangi. Innym dziala. Ja zmienilem range, Dengar to zrobil, zygmoont tez. Wymóg to jeden post. Spróbuj jeszcze raz. Masz wystarczajaco ilosc postów.

Odpowiedz
Posta wyslalem o 15:14 a wyswietla ze o 14:14. Forum ma Äźle ustawiony czas.
Odpowiedz
Micromic,Aug 26 2005, 14:17 napisał(a):Posta wyslalem o 15:14 a wyswietla ze o 14:14. Forum ma Äźle ustawiony czas.
Ile razy zostal poruszany ten temat na starym forum??!!Przynajmniej raz.... Chlopcze , dajesz "Mój Profil" "Ustawienia forum" i zmieniasz strefe czasowa.
Odpowiedz
Gdy klikam na stronie glównej w Zespól moderujacy, pokazuje sie blad.
Odpowiedz
Micromic,Aug 27 2005, 23:58 napisał(a):Gdy klikam na stronie glównej w Zespól moderujacy, pokazuje sie blad.
Plagiator! Ares to pierwszy odkryl! A zreszta, po co Ci zespol moderujacy? :P

P.
Odpowiedz
zygmoont,Aug 27 2005, 23:03 napisał(a):
Micromic,Aug 27 2005, 23:58 napisał(a):Gdy klikam na stronie glównej w Zespól moderujacy, pokazuje sie blad.
Plagiator! Ares to pierwszy odkryl! A zreszta, po co Ci zespol moderujacy? :P

P.
Zeby sie dowiedziec kogo sie bac........A taki np. Jackson to czemu w punkcie "Grupa" ma wpisane "members" a forum modernowac moze?!
Odpowiedz
Bo Jackson to czlonek. :]
Odpowiedz
Crov,Aug 27 2005, 23:10 napisał(a):Bo Jackson to czlonek. :]
Powiedzmy ze mod.....bo jak mówisz "czlonek" to to niezbyt przyzwoicie brzmi :P
Odpowiedz
Mi brakuje takiego tematu jak "Komentarze do regulaminu" :]
Sam go nie zalorze bo to robota jakiegos admina jest ;]
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Odpowiedz
Kurt,Aug 31 2005, 18:16 napisał(a):Mi brakuje takiego tematu jak "Komentarze do regulaminu" :]
Sam go nie zalorze bo to robota jakiegos admina jest ;]
@Admin - A nie mozna komentowac regulaminu w temacie REGULAMIN? :D Bo zamkniety nawet nie jest...

P.
Odpowiedz
A co tu komentowac? I tak malo kto sie go trzyma.
Odpowiedz
To po cholere jest na forum ;/ Ja gadam o zabezpieczeniach w grach , Pawcio dal nielegalne linki do SM TAS'a a zaden z nas nie dostal nagany , chociaz zlamalismy regulamin......nie ze sie domagam nagany ;) (bo jeszcze crov mnie za slowo zlapie i bana bede mial)
Odpowiedz
Ares_Real,Aug 31 2005, 20:02 napisał(a):(bo jeszcze crov mnie za slowo zlapie i bana bede mial)
Tak, websterze, bo ja bany za nic rozdaje. Gdyby tak bylo nie mial bym admina. Poczytaj za co jest ban w regulaminie... O, po to on jest - zebys wiedzial za co Crov moze cie zlapac i zablokowac.
Niestety - skoro juz tak zabawnie do mnie pijesz - wszystkiego nie dam rady zauwazyc. I tak jest to poki co upomnienie.

Po za tym zdaje mi sie, ze regulamin jest wziety ze starego forum gdzie juz potem zeszlismy z tonu poniewaz na poczatku bylo troche za oficjalnie i dretwawo. Mysle, ze akurat rozmowa o zabezpieczniach w grach nie jest niczym strasznym.

Jednam mimo twych przypuszczen Crov za nic cie nie zlapal - zawiedziony?

PS Ale wlasciwie moznaby Cie upomniec za przeklinanie :lol:
Odpowiedz
Podpowiedzcie mi jeszcze jak zamiast opisu dac obrazek bo ja sie za bardzo nie znam.
Odpowiedz
,,Twój avatar nie moze byc wiekszy niz 64 pikseli na 64 pikseli. Ladowany avatar z twojego komputera musi byc mniejszy niz 20 KB.
Nastepujace typy plików sa dozwolone: gif .jpeg .jpg .swf .png''

Kiedys moglem wstawic sobie wiekszy avek teraz nie moge :angry:
Odpowiedz
Ja tez mam klopot. Mój avek jakis mikroskopijny jest a niektórzy maja normalnej wielkosci. O co z tym CHODZI?!
<<Ja chce Avka takiej wielkosci jakiej byl!>>
Odpowiedz
Ehh... sorry to moj blad... ale juz go naprawilem mozna dodawac avatarki w normalnych rozmiarach

Odpowiedz
Male pytanko:
Jak zrobic zeby obrazek z mojego kompa znalazl sie w syngaturze? :huh:
Z góry dziekuje za odpowiedz. :)

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości