Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwo przez mangi
spider-fan,Jan 31 2006, 17:35 napisał(a):BZDURA NIKT BY SIE NIE ZABIL MOZE MALE DZIECIAKI SZYBKO W TAKIE RZECZY WIERZË? ALE NIE PRAWIE DORO¦LI LUDZIE W JEDNYM KO¦CIELE GADALI ZE HP TO SZATAN HA HA NIE  A KOMIKSY BY CHCIELI ROZWALIC NIE <_<
No patrzac na taki przypadek jak ty moznaby rzecz ze troche racji jesli o komiksy i ich wplyw na nastolatków <_< I wylacz tego cholernego Caps Locka!!

A tak btw. Ostatnio w PE znalazlem cytat z agory (do Spider-Nika : tak , redaktor naczelny PE mnie oplacil bym to napisal na tym forum) o chlopcu co zabil taksówkarza nozem. Cytat jest nastepujacy :
Agora napisał(a):Przed zbrodnia chlopak gral w playstation czyli komputerowe symulacje na automatach.

Nie ma to jak polscy dziennikarze :D
Odpowiedz
Ech pokazuja, jacy sa pusci. Nie wiedza nawet co to playstation ^^'
Tony Stark
Odpowiedz
Ares_Real,Jan 31 2006, 19:04 napisał(a):
Agora napisał(a):Przed zbrodnia chlopak gral w playstation czyli komputerowe symulacje na automatach.
Szkoda, ze nie napisali, ze przed zbrodnia ubral buty firmy Nike czy pil mleko. Spalono by fabryki butów Nike a wszystkie crovy trailyby do rzeźni.
Odpowiedz
QbaS,Jan 31 2006, 18:08 napisał(a):
spider-fan,Jan 31 2006, 17:35 napisał(a):W JEDNYM KO¦CIELE GADALI ZE HP TO SZATAN
Benedykt XVI tak uwaza. Na szczescie nasz kochany Jan Pawel II mial optymistyczne zdanie co do tej ksiazki. :)
I bardzo dobrze. Niech zrobi jakas inkwizycje czy cos i spali wszystkie HP razem z ich wlascicielami. :]
Odpowiedz
caterkiller,Feb 1 2006, 01:41 napisał(a):I bardzo dobrze. Niech zrobi jakas inkwizycje czy cos i spali wszystkie HP razem z ich wlascicielami. :]
A coś Ty nie lubisz Harry'ego Potter'a? No ja tego nie rozumiem, taka fajna ksiazka...

PS: juz nie jestem twoim idolem? :P
Odpowiedz
Przez liste idolów nie miescily mi sie banery. ;P Poza tym za rzadko tu bywam, nie wiem czy nawet zaslugujecie, zeby byc na liscie. :]

Tak, nie lubie. Ani klimatu, ani glównego bohatera, ani fabuly. :]
Odpowiedz
QbaS,Feb 1 2006, 16:47 napisał(a):
caterkiller,Feb 1 2006, 01:41 napisał(a):I bardzo dobrze. Niech zrobi jakas inkwizycje czy cos i spali wszystkie HP razem z ich wlascicielami. :]
A coś Ty nie lubisz Harry'ego Potter'a? No ja tego nie rozumiem, taka fajna ksiazka...

PS: juz nie jestem twoim idolem? :P
Zbyt dziecinne, poza tomem 5 i(chyba) 6
Odpowiedz
W Detektywach bylo o samobujstwie przez mange nie mieli co dac to dali nastepna historyjke o mandze .
Odpowiedz
Ja tez nie cierpie Harrego Pottera.
Odpowiedz
Mesogog,May 15 2006, 17:46 napisał(a):Ja tez nie cierpie Harrego Pottera.
Dzieki temu rozbudowanemu postowi i topicowi o zólwiach ninja moje zycie nabralo sensu :]
Odpowiedz
Nie no twoj post tez jest cholernie rozbudowany i bardzo duzo wnosi do tematu.
Odpowiedz
Cytat: Dzieki temu rozbudowanemu postowi i topicowi o zólwiach ninja moje zycie nabralo sensu :]
Hehe, moje tez thx mesogog teraz wiem po co zyje :D
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
... a wtedy rozwarly sie niebiosa i spojrzal na nich Bóg...
Odpowiedz
Green,May 15 2006, 19:37 napisał(a):... a wtedy rozwarly sie niebiosa i spojrzal na nich Bóg...
A to wszystko przez mangi i anime :P
BleJd napisał(a):Nie no twoj post tez jest cholernie rozbudowany i bardzo duzo wnosi do tematu.
Za to twoje posty zachwycaja od wielu lat
Odpowiedz
Ady,May 5 2006, 12:55 napisał(a):W Detektywach bylo o samobujstwie przez mange nie mieli co dac to dali nastepna historyjke o mandze .
Wiesz, terz z poczatku nie bylem zadowlony, ale kiedy twórcy wsadzili w usta dtwójki fanów m&a druga strone medalu, zaraz poczulem sie uspokojony.
No, bo skoro dyrekcja pozwolila pokazac problem z wiecej niz jednej strony, to moze nei sa jeszcze calkiem zawzieci na ten tamat i jakos te zdanie zmienia.
Odpowiedz
BleJD kompletnie nie pasuje do naszej wspanialem spolecznosci forumowiczów... Najpierw poczuj klimat, potem sie wypowiadaj ;)

Staje po stronie Aresa...
Odpowiedz
hm, ja bym powiedzial, ze odkad forum zostalo zaatakowane przez imperium Mix Komiks, to MY tutaj nie pasujemy... czas umierac... ech... :(
Odpowiedz
Cytat:czas umierac... ech...
Mysl pozytwnie, chociaz wlasciwie to right troche jest:(
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
QbaS,May 15 2006, 21:37 napisał(a):BleJD kompletnie nie pasuje do naszej wspanialem spolecznosci forumowiczów... Najpierw poczuj klimat, potem sie wypowiadaj ;)

Staje po stronie Aresa...
Nie pasuje, bo nie mam 12 lat i nie jestem idiota ? Aha jesli takie sa wymogi to rzeczywiscie bedzie problem...
Odpowiedz
Mix komiks imperium ha ha .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości