Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwo przez mangi
BleJd,May 17 2006, 09:53 napisał(a):Nie pasuje, bo nie mam 12 lat i nie jestem idiota ? Aha jesli takie sa wymogi to rzeczywiscie bedzie problem...
Gdybys nie zauwazyl panie nie idioto to ja i Ares nie mamy juz 12 lat <_<

Do Ady'iego - wiem ze juz przestalismy na ten temat dyskutowac, ale oto jeden z dowodów:
spider-fan napisał(a):Mix komiks imperium ha ha .
Odpowiedz
Dajcie spokój-to zwykla bzdura!
Odpowiedz
Kuba, prosze. Rozwinalbys ta wypowiedz i nie odkopywal starych tematów bez potrzeby. Rozumiem, ze chcesz miec duzo postów, ale to jeszcze nie powód...
Odpowiedz
A ja Cie prosze, bys zwracal uwage na daty ostatnich postów i nie nabijal sobie ich...
Tony Stark
Odpowiedz
Tak, jesli chcesz przescignac Ares'a to czeka cie jeszcze sporo pracy...
Odpowiedz
Czytajac ten temat zauwazylem, ze zrobil sie burdel -.-. Tak wiec zeby reaktywowac temat chce napisac, ze nie przepadam za manga i tym ..anime. Lubie za to Spidermana i Harry'ego Pottera i kazdy ma prawo lubic co chce itd. Jednak racja jest niekiedy w tych znaczkach wiekowych na pudelkach gier czy komiksów bo wygrywa ogól, czyli oni biora sobie za przyklad, ze wiekszosc w takim wieku to to wplynie na ich umysl tak ;d. Takie badania mniej wiecej przeprowadzaja, ale nie znaczy to, ze z kazdym w danym wieku tak bedzie (czyli, ze zle na jego umysl wplynie) bo jednemu pomiesza w glowie, a jednemu rozsadniejszemu da tylko przyjemnosc ;d, a bedzie dobrze...Tak wiec róznie to jest bo nie mozna sie porównywac do kogos innego. Mam nadzieje, ze mój post zupelnie "pokrecony" to nie jest.
Odpowiedz
Sorry ,że odkopuje temat sprzed dwóch lat ale wtedy miałem zastój interesowania się spidey'em ,który trwa? od 2006 do 2009.Ta afera z zabójstwem niby przez mangi to kolejne nagło?nienie pokroju "Stop zdemoralizowanej młodzieńy".Tak jak mądrze napisał QbaS niektórzy są zbyt głupi żeby poj?c ,że nie wylec? na miotle przez okno.Gdzień kiedyś słyszałem ,że dziecko wyskoczyło przez okno w nadzieji ,że poleci jak spide'y.Jeśli chodzi o "demoralizujące młodzień gry to wymyślić to pan giertych żeby wygrac wybory.Chyba widziałem ten reorta? ,co gadali o brutalno?c i gier i oczywiście pokazali GTA:SA jak dzieciak kogoś rozstrzeliwuje.Jakoś ja po graniu w Delta Force nie zacząłem chodzic z M24 i strzelac do wszystkich by uratowac konwój.Tak samo z GTA.Nie chodziśem z bazuk? czy minigunem i nie rozstrzaliwa?em wszystkich.
PS:sorry ,że odkopuje ale musiałem się wypowiedziec.Nie nabijam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości