Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepraszam
Liczę się z tym, że za taki temat moge dostać po prostu bana, ale 8-9 lat temu dosyć namiętnie i oddanie się udzielałem na tym forum. Miałem wtedy 9 lat hahah

Do wszystkich wytrwałych którzy być może pamiętają mnie jeszcze choćby z ksywki: Przepraszam Was, mam teraz 19 lat i gdy czytam te moje posty z 2006-2005 roku to, aż wstyd mi za siebie. Serio myślałem, że uwierzycie i weźmiecie mnie za starszego użytkownika, bo dodałem chyba z 6 lat sobie hahaha

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum z tamtego okresu, lubialem mega spędzać czas po szkole na tej stronie. Szczególnie pozdrowienia dla chyba Aresa który mnie zdemaskował hahaha

Ps. Dalej jestem fanem kaczora donalda, ale porzucilem pasje rysownika komiksów Smile
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Nie martw się. Na pewno wszyscy ci wybaczą. Poza tym, to żaden wstyd być na forum wśród pełnoletnich kolesi. Ja sam mam 10 lat. Mimo, iż w tamtych okresach mnie tu nie było, fajnie, że wróciłeś.
Don't ignore me, because I'm Goblin Nation Member...
Odpowiedz
(30.12.2014 , 17:56)Spider-Kapi napisał(a): Nie martw się. Na pewno wszyscy ci wybaczą. Poza tym, to żaden wstyd być na forum wśród pełnoletnich kolesi. Ja sam mam 10 lat. Mimo, iż w tamtych okresach mnie tu nie było, fajnie, że wróciłeś.
Kurde, masz 10 lat, czyli jak niektórzy z nas już pisali na tym forum, Ciebie jeszcze nie było w brzuchu. Masakra, jak ten czas leci.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości