Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-man/Black Cat
Ciekaw jestem jak wam sie podoba kontynuacja historii pajaka i kotki po tych paru latach czekania...
Mnie osoboscie 4 czesc nie powalila, ale preczytalem ja z przyjemnoscia. Najbardziej z calego numeru przypadla mi do gustu konwersacja Petera i Matta :) Oby nastepne numery byly jeszcze lepsze i jakos wynagrodzily ta dluuuga przerwe.
Odpowiedz
Ja niestety przegapilem ta serie ale moze nadrobie za pomoca TPB :)
Odpowiedz
Czytalem juz czwarty numer. Nie powala, czyta sie nawet niezle ale rysunki z troche gorsze niz poprzednio no i Matt - wg mnie - wydawal sie troche zbyt porywczy. Cóz, zobaczymy co przyniasa kolejne numery...

Co do wydania zbiorczego to mam cicha nadzieje, ze pojawi sie HC. Seria ma miec 6 numerów (tzn razem) wiec mala szansa jest, bo Wolverine v3 Millara 6 numerów jest w HC choc to regularna seria... Cóz, no ja napewno zbiorcze wydanie nawet tpb kupie.
Odpowiedz
Ja tez kupie ale zwykle z softcover bo HC to nie na moja kieszen a za okladke placi sie 2-3 x drozej :)
Odpowiedz
timgrayson,Dec 14 2005, 09:56 napisał(a):Ja tez kupie ale zwykle z softcover bo HC to nie na moja kieszen a za okladke placi sie 2-3 x drozej :)
Ten TPB bedzie kosztowal w przeliczeniu na zlotówki - 60zl (bo to 6 numerow, a takie tpb zawsze tyle kosztuja); slaby HC z tym (tzn nie oversized, bez dodatkow jakichs szczegolnych) pewnie z 70zl; a jezeli bedzie mial dodatki, bedzie powiekszony (oversized) to bedzie kosztowal 90-pare zlotych... Napewno dwa-trzy razy wiecej? :)
Odpowiedz
Dobra moze przesadzilem ale mam Batman Hush HC za 30$ i mam tez wersje w miekkiej okladce za 14,95 $ :D
Odpowiedz
No cóz jestem w polowie historii, tzn przeczytalem 3 komiksy z szesciu, ale jakos nie powala mnie ta historia... pierwszy numer calkiem spoko a potem juz coraz gorzej. Generalnie nie podoba mi sie pomysl z typem, który telepatycznie przenosi heroine do organizmu innych ludzi <_< No ale ostatecznie sie wypowiem jak skoncze czytac pozostale numery... tzn o ile skoncze bo nudzi mnie troche ta historia...

Odpowiedz
Ja mam wydanie Premiere HC. Kosztowalo $19,90, czyli 60 PLN, softcover kosztuje $14,99, czyli 45 PLN... Nie wiem jakie dodatki (jesli w ogóle) zawiera wydanie softcover, ale 15 zl to chyba nie duzo za twarda oprawe i grubszy papier (cos posredniego pomiedzy papierem uzywanym w SC i Oversized HC). A co sie dodatków tyczy (22 strony!), to w Premiere HC zamieszczono:
- scenariusz do numeru 6 (18 stron)
- szkice Terry'ego Dodsona (7 sztuk, dziela strony ze scenariuszem)
- przednia i tylna okladka do Marvel Must Haves: Evil That Men Do
- okladka do Wizard #130 (2 wersje: sam tusz i pelny kolor)

Moim zdaniem historia jest spoko, ale od numeru czwartego jej poziom mocno spada... Ale i tak warto miec to na pólce w HC.
Odpowiedz
Jakby ktos chcial numery 1-3 w Marvel Must Haves - zapraszam: http://allegro.pl/item178637269_spider_man...ina_smitha.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości