Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw sie fanie Spider-Mana
Cos sie nikt nie przedstawia ostatnio...

Odpowiedz
imie:Kamil
Data urodzenia:21.09.1993
Zainteresowania:Spider-Man,film i kino,motoryzacja,fotografia
Dlaczego lubie Spider-Man: poniewaz to najlepszy superbohater wszech czasów.
Odpowiedz
Imie: Monika
Data urodzenia: 20.03.1993
Zainteresowania: Spider-Man, Prison Break, film, muzyka
Dlaczego lubie Spider-Man'a: nie mam pojecia ja po prostu go uwielbiam! :D
Odpowiedz
Imie:Lukasz
Data urodzenia: 11.10.1993
Zainteresowania:Manga,Komiksy,Anime,Filmy,RPG Maker
Dlaczego lubie Spider-mana:Bo ja wiem :rolleyes:
Odpowiedz
Imie:Kamil
Data urodzenia:24.11.1997
Zainteresowania:Gothic,Gothic2,Spider-Man,Dragon Ball,Naruto,Pajaki,Heroes4
Dlaczego lubie postac Spider-Mana?:Sam nie wiem,Kiedys dostalem zabawke Spider-Mana i Venoma(jeszcze mam :P )i tak jakos mnie to wkrecilo,pózniej bajki na Jetix,jeszcze pózniej filmy i teraz sciany z plakatami
:P No,to chyba tyle

Pozdro
Odpowiedz
Imie: Marcin
Data Urodzenia: 15.03.1991
Zainteresowania: "Z Archiwum X", kinematografia, komiksy i filmy ze Spider-Manem.
Dlaczego lubie Spider-Mana?: Po pierwsze: wychowalem sie na SM TAS. Po drugie podoba mi sie, ze oprócz walki z przestepczoscia Spidey ma bardziej przyziemne problemy.
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
Witam nowego czlonka naszej spolecznosci. Mam nadzieje, ze zagoscisz tutaj na dluzej niz wiekszosc nowych uzytkowników.

Odpowiedz
Tez mam taka nadzieje. :D
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
Przedstawie sie jeszcze raz zeby odswiezyc wam moja postac :D

Imie:Bartosz
Data urodzenia:01.01.1991
Zainteresowania:Manga,anime,komiksy,filmy,Spider-man,Batman,Marvel,DC, Spidey Vilian RPG
Dlaczego lubi postac Spider-Mana?Bo wiele przeszedl a dalej jest Herosem!

Odpowiedz
Imie: Dawid
Data urodzenia: 14.11.1994
Zainteresowania: Sportowe auta, TUNING (!), MARVEL, muzyka (rap, hip-hop), filmy akcji i seria NEED FOR SPEED
Dlaczego lubie postac Spider-Mana: 1.Bo wiele przeszedl 2. Za dowcip 3. Trójki nie wiem (po prostu go lubie)
Odpowiedz
Witamy na forum TIGER444. Lubie cie za serie NFS i muzyke jaka sluchasz. No i za to ze lubisz Spider-Mana :P.

EDIT: Nie wiem czy sie przedstawialem. Teraz to zrobie (choc na forum jestem juz ok. pol roku)

Imie: Tomek

Data Urodzenia: 07.06.1995

Zainteresowania: Informatyka, gra komputerowa Wiedzmin, PS2, Power Rangers, gra komputerowa Assassin's Creed, Naruto, Naruto Shippuuden, Dragon Ball, DB Z i GT, wszystkie rodzaje RPG'ów, seria GTA, MTV, sluchanie muzy, Fur TV i oczywicha Spider-Man.

Dlaczego lubie postac Spider-Mana? 1. Nie lata w taki sposob jak Superman i to jest cool. 2. Podobaja mi sie jego moce. 3. Robi sobie "jaja" z przeciwnikow mam na mysli, ze sobie z nich zartuje :P. 4. Ma calkiem smieszne dowcipy :D.
Odpowiedz
Imie: Jakub
Data Urodzenia: 9 czerwca 1988r.
Zainteresowania: Jazda szybka(lyzwiarstwo),plywanie,gry mmorpg
Dlaczego Lubie Spider-Mana: Lubie go dlatego,ze ma takie fajne supermoce i nie jest jak inni superbohaterowie stworzeni przez Marvela.
Odpowiedz
Imie: Piotr
Data urodzenia: 10.12.1993
Zainteresowania: paleontologia, komiksy marvela, Dr. House
Dlaczego lubie Spider-mana: jest pierwszym bohaterem jakiego poznalem, lubie jego zarty
Odpowiedz
Imie: Bartek
Data urodzenia: 30.07.92
Zainteresowania: filmy, muzyka, biologia, sztuka
Dlaczego lubie Spider-mana: Pierwszy bohater jakiego znam od dziecka, wychowalem sie na bajkach, grach i filmach z nim i choc od dawna jest juz z nami ciagle jest oryginalny a jego czasy dopiero nadejda. Najlepszy bohater na swiecie!
Odpowiedz
Witamy na forum B@xy :spidey_welcome:

Odpowiedz
Na forum jestem juz dlugo, ale sie nie przedstawialem o ile mnie pamiec nie myli.

Imie:Daniel
Data urodzenia:21.07.1996
Zainteresowania:Star wars, Harry Potter, dobre ksiazki, filmy s-f, no i Spidey oczywiscie :D
Dlaczego lubie Spider-Mana: Gdybym wiedzial to bym sie cieszyl.Poprostu go uwielbiam! B)

Odpowiedz
Imie: Lukasz
Data urodzenia: 23.07.93
Zainteresowania: action figures(marvel), komiksy, muzyka, filmy
Dlaczego lubie Spider-Mana: No cóz to dzieki niemu poznalem Universum Marvel.
Zaczelo sie od bajek w tv na jego temat, a teraz komiksy, figurki i inne gadzety
z calego Universum.
Odpowiedz
daniello32,Oct 2 2008, 02:01 PM napisał(a):Na forum jestem juz dlugo, ale sie nie przedstawialem o ile mnie pamiec nie myli.

Imie:Daniel
Data urodzenia:21.07.1996
Zainteresowania:Star wars, Harry Potter, dobre ksiazki, filmy s-f, no i Spidey oczywiscie :D
Dlaczego lubie Spider-Mana: Gdybym wiedzial to bym sie cieszyl.Poprostu go uwielbiam! B)
daniello urodziles sie w tym samym roku co ja :D

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
:spidey_welcome:

Imie: Bartek.

Data urodzenia: 01.01.1991

Zainteresowania:Assassin's Creed,Grand Theft Auto,The Sims 2,Unreal Tournament,Medal of Honor,Call of Duty,Counter Strike,Gothic.

Ulubione komiksy i bohaterowie: Naruto,Bleach,Dragon Ball,Batman,Punisher,Spider-Man,

Ulbubione filmy/seriale:Star Wars,39 i pól,Teraz albo Nigdy!,AGentki,BrzydUla,

Ulubiony sport:Pink-Pong

Ulubiona napój: Piwo,Pepsi,Cola,Czekolada.
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Taki dziad (nie obraz sie :P), a oglada Brzydule i Agentki? o.O
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości