Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw sie fanie Spider-Mana
Nie mam zbyt wielu kanalów wiec to moja taka "ostatecznosc" :D
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Imie: Konrad

Data urodzenia: 92 (jakby ktos nie zauwazyl, mam 16 lat ;))

Zainteresowania: Komiksy (równiez manga(tylko nie manga o spideyu =])),

Role-Playing Gamess, anime, RMXP, programowanie

Gry które uwielbiam ^^: Shenmue, Final Fantasy, Fallout

Why i love spidey?: Zaczelo sie od amazinga wujka kiedy mialem 6 lat, po przeczytaniu chcialem wiecej ale nie moglem =d. Potem kilka przypadkowych komiksów o supermanie/batmanie... Dopiero od paru lat kupuje prawie ze regularnie jakies dobre komiksy/mange, a spidey (ultimate) szczególnie mnie zainteresowal :) . Jak bylem maly to wszystkie odcinki sm: tas ogladnalem po kilka razy =d (jak pewnie duzo osob na tym forum). No, lubie spideya za wszystko =]

PS: i bylbym zapomnial ^^, mój deviant.
ULTIMATE!
Run Spidey run! www.Sabikku.deViantart.com
ULTIMATE!
Odpowiedz
Imi?: Damian
Data urodzenia: 5.10.1995
Zainteresowania: auta, tuning, Uniwersum Marvel`a, Assassin`s Creed , muza.
Dlaczego lubię Spider-Mana: Pierwszy bohater Marvel`a jakiego pozna?em. Fajny ma styl walki i super dowcip :lol: .

PS: Taka ciekawostka XD. Jestem bratem ciotecznym TIGER`a444.
Odpowiedz
Witaj :)
Tak w ogóle nie lepiej napisał kuzyn zamiast brat cioteczny?

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Może i tak XD. Ale się przyzwyczai?em jak mówili o nas że jesteśmy braćmi ciotecznymi :P .
Odpowiedz
Też oboje macie takie głupie cyferki po nicku x( Nie wiadomo po co...
Odpowiedz
Cóż, mój nick to mi brachol wymyślić, a te cyferki jest to moja data urodzin.
12 październik 1996, tyle, że zamiast 1996 jest po prostu 96.
A samo Daniel moim zdaniem by było gorsze...

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
QbaS,Jan 5 2009, 11:16 PM napisał(a):takie głupie cyferki po nicku x( Nie wiadomo po co...
Czemu głupie??XD

Ja nie wiem co z tymi cyferkami XD Przyzwyczai?em się do cyfr. Co kto lubi. Ja lubię 4 a brat 3 nic już tego nie zmieni xD. Nie lubię nicku bez cyfr. A samo TIGER to też mi jakoś nie pasi, TIGER to mój nick na multiplayerach.
Odpowiedz
Będzie offtop, ale co mi tam. Kierowany ciekawo?ci? (czy może raczej zanikami pami?ci) odnalazłem swój wpis (2 strona - dla zainteresowanych) i... zrobiło mi się po części głupio, a po części śmiał mi się chciało, jak przeczytałem co tam wysmarowałem. Dzisiaj ten post wyglądałby zupełnie inaczej.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Imi?: Konrad
Data urodzenia: 1994
Zainteresowania: Film,Komiks,Gry oraz Sztuki Walki :P
Dlaczego lubię postać Spider-Mana?:Za moce,duż? ilo?? komiksów oraz charakter :P

Ps:Forum źledz? od dawna ale dopiero teraz się zarejestrowałem :spidey_poland:

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Witamy na forum :D.
Odpowiedz
Witaj w?ród nas, Sztukas ;)
Odpowiedz
Witaj.życzę ci żebył był z nami jak najdłużej.

Odpowiedz
Imi?: Damian :)
Data urodzenia: 13.12.1991
Zainteresowania: Komiksy, motoryzacja, grafika
Dlaczego lubi postać Spider-Mana? Za jego życiowe problemy :) i ogólnie za charakterek :]

Na forum jestem już od d?uzszego czasu, a sie zapomnia?em przywitac :]
Odpowiedz
Imi?: Kuba
Data urodzenia: 08 11 1996
Zainteresowania: Filmy, Gry komputerowe i komiksy i motoryzacja

Fanem Spider-Man'a jestem dlatego ?e...poprostu bardzo lubie pajeczaka obejrzalem wszystkie filmy wszystkie odcinki kreskowki (animated series) i mam spora kolekcje komiksow i figurek :D
Odpowiedz
Imi?:Damian
Urodzony:1999
Zainteresowania:Komiks Ameryka?ski,Literatura Fantastyczna,
Dlaczego Spidey?:Poniewa? w?ród tych wszystkich Supermanów,demonów,diab?ów Spidey wydaje mi się najrealniejszy
Odpowiedz
Siema Ja na forum jestem krótko ale mam nadzieję był i udziela? się dużo. teemat zobaczyłem dopiero dzisiaj więc grzeczno?c nakazuje mi się przedstawi?:)
Imi?: Artur
Data urodzenia: 27 luty 1983
Zainteresowania: Jest to dośc szerokie spektrum zainteresować. Przede wszystkim komiksy, oraz ogólnopoj?t? fantastyką (głównie naukow?... Star Wars nasuwa mi się od razu na myśl), Muzyka, zarówno tworzenie (giercuj? trochę na skrzypcach) jak i s?uchanie (Chemical Brothers i muzykę House głównie.. ale ?ykam wszystko, prócz hip-hopu, "Dodoidów"i Fila:P). Pozatym filmy lubię, jak również grafik?: rysowanie tuszem jak i obróbka cyfrowa (fotosów i nie tylko) wchodzi w ten zakres. Wspomn? też o grach i piwie, bo oprócz organizowania sobie z kumplami (od czasu do czasu) sesji całonocnych z udziałem Unreala, Total annihilationa i NFSa, to ostatnio odgrzeba?em konsolke typu Pegasus (czyli o?miobitowe szale?stwo):Di wszystko w towarzystwie tego złocisto-bursztynowego napoju:D:spidey_cheers:
Dlaczego lubię postać Spider-Mana?
Mam do tej postaci niema?y sentyment. Pierwszy raz, jako dzieciak, zobaczyłem Spidermana w Teleranku (w chwile przed tym jak TM-Semic zaczął wydawał komiksy o nim). W trakcie, lub po programie puszczany był Serial "Spiderman & His Amazing Friends". Potem pamiętam że na stacji RTL i Sky-One były puszczane "Pająki" Mo?na powiedzieć że się wychowałem na tej postaci dzięki TM-Semic no i telewizji.
Pająk nie jest postacią jednowymiarową (tak jak Superman który jest mega dobry i mega silny i dzielny). Kole? musi pogodziś swoje życie prywatne, które jest dośc mocno zagmatwane. Do tego dochodzą perypetie z Super-Villainami, (którzy s?, krótko piszęc, "barwni" i bez których seria mogęaby upa??) i mamy rzecz, niemal?e idealn?. Dodatkowo postać Venoma jest jedn? z bardziej złożonych postaci w uniwersum Marvela.. piszę o nim gdyż jest to moja ulubiona postać:)
:venom:
Pozdrawiam serdecznie
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
witam wsród nas Darth Konio
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=4LuVvhUMa_U heheh jak chcecie poznac mnie jak robie z siebie z nudow idiote z kolegami ,obejrzyjcie ten filmik . Ja to ten po środku .
Odpowiedz
Imi?: Dominik.

Data urodzenia: nieistotne;), w Marcu.

Zainteresowania: Star Wars, historia, fantasy. Fanem Spider-Mana jestem od niedawna.

Dlaczego lubię Spider-Mana: Poniewa? jest bohaterem najbardziej zbliżonym do każdego z nas - chodziś do szkoły, wiedzie normalne życie ( oczywiście jako Peter )...A poza tym nie jest jakimś super herosem, który zawsze zwyci??a. Spider-Man bardzo często jest ranny i przegrywa, oczywiście aby na końcu zwyci??y? w wielkim stylu. Podoba mi się charakter i podejście do życia Spider-Mana.
Poza tym Człowiek-Pająk ma świetne moce oraz najciekawszy moim zdaniem kostium.
"With great power comes great responsibility."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości