Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw sie fanie Spider-Mana
Widze coraz wiecej ludzi postanawia sie przedstawic.

Witamy!
Welcome!
Wilkomen!
:spidey_welcome:
Odpowiedz
Imie::spider_ignore:
Data urodzenia: 1993
Data smierci: 2053 (obliczona kalkulatorem smierci ^^)
Zainteresowania: Komiksy, koszykówka, manga, anime, filmy, gry, telewizja, muzyka (pop i metal).
Dlaczego lubi postac Spider-Mana? Bo to pierwszy bohater którego polubilem. Póózzsiiooii?
Odpowiedz
Wlasnie znalazlem ten temat:)wiec nie mam chyba wyboru.
A wiec:
Imie: Daniel
Data urodzenia: mam napisane w profilu ale juz napisze zeby nie bylo: 1991
Zainteresowania: Kocham ogladac dobre filmy niezaleznie od gatunku, fanatyk dr House, komiksy ale glównie DC Vertigo (Sandman, Constantine oraz Batman), ale takze Marvel (Ghost Rider, Daredevil, Punisher), uwielbiam dobra ksiazke z gatunku fantasy, ulubieni pisarze: Neil Gaiman, Stephen King, interesuje sie plastyka (rzezbie w glinie, troche rysuje i fotografuje) ulubiony rodzaj muzyki: Rock, Metal, rozpisalbym sie pewnie wiecej ale jest dosyc pózno wiec zakoncze :)
Dlaczego lubi postac Spider-Mana? Gdy bylem dzieckiem ogladalem serial Spider-man TAS, byl jednym z moich ulubionych seriali, komiksu nigdy w rece nie mialem, ale interesuje sie historia Spidera i jego wrogów, mam wszystko na biezaco, a lubie go bo to komiks z ciekawym bohaterem ze zwyklymi problemami i swietnie wymyslonymi postaciami:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Imie: Karol
Data urodzenia: 21.01.1998
Zainteresowania: Plastyka, Komputer, Komiksy DC i Marvel.
Moja przygoda ze spider-manem zaczela sie gdy mialem 4 lata w 2002.
Na polsacie zobaczylem 6 epizod serialu Spider-Man Unlimited. Pomyslalem wtedy " co to za dziwny facet???"(bo do tej pory wychowywalem sie na batman TAS i superman TAS).
Odpowiedz
Imie: odchodzi w zapomnienie, czyny czlowieka jedynie pozostaja zatem po co sie nim chwalic.
Data urodzenia: kiedy ciemiezony lud potrzebowal bohatera. Wtedy narodzil sie on.
Zainteresowania: komiksy, dobre horrory, wino, kobiety i spiew.
Dlaczego Spider Man: to byla milosc od pierwszego czytania i tak zostalo do dzis, pomimo chwil zwatpienia. Pajak jest postacia uniwersalna i pod ta maska moze byc kazdy. Wszyscy mamy w sobie cos z Parkera czyz nie?
Odpowiedz
Imi?: Mateusz
Zainteresowanie: komiksy, ?onglerka
Data urodzenia: 15 luty 1998 rok
Od dawna jestem fanem komiksów a spider-man jest dla mnie szczególn? postacią, gdyż był on bohaterem pierwszego komiksu jaki dostałem.
Odpowiedz
Przedstawi? się ponownie ,gdyż wcześniej napisałem to dalekatnie mówięc komicznie.
Imi?:Dominik
Zainteresowania:Tennis sto?owy,piłka no?na,komiksy Marvel i niektóre innych wydawnictw,informatyka,trochę muzyka (ale na niczym nie gram),kinematografia.
Dlaczrgo lubię postac Spider-Mana?-trudno powiedziec,uwielbiam tą postac za wszystkie cechy charakteru.
Odpowiedz
Cze??! Jestem Miko?aj, na forum buszuj? już kilka dni:DInteresuje się Japoni?/japońskim, mang?, oraz oczywiście Marvel'em i Spider - man'em xD
Gram również na gitarze i lubię s?ucha? muzyki. Postał spider - man'a najbardziej lubię za jego dowcipki i odzywki:D.
Odpowiedz
mikoos, witaj na forum.Obył się tu udziela? jak najczęściej...

Odpowiedz
Siema, jestem Filip:PMam 12 lat, interesują się Marvelem i DC już od dawna, a najbardziej lubie Spider-mana bo lubię pająki:PM Co tu dużo powiedzieć... Zainteresowania? Gra na gitarz?, oczywiście Superbohaterowie:P, granie na komputerze i rysowanie. Z rysowaniem mi za dobrze nie idzie, chyba nie mam talentu, ale może za mało ?wiczy?em. Jestem Leniem. Dowidzenia !
"Mwhahahaha, Spidey Freak-Ass!                                         
We Know your Weakness,
our Rocket sauce!
We rock the casbah,
and blow your mind!
We will defeat you,
for all mankind!
You Hold the scepter,
we hold the key
You are the devil,
we are the D!"
Odpowiedz
Witam...

Imie: B?a?ej.
Data urodzenia: 28 Listopada.
Zainteresowania: Komiksy, Filmy, Polityka, Internet.
Dlaczego lubi postac Spider-Mana: Poniewa? jest świetn?, prostolinijn?, komiksową postacią.
Odpowiedz
Witamy nowych, jak widze młodych, użytkowników. Mam nadzieję, że dobrze będzie się Wam pisaćo na forum.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Cze??;)
Jestem fanem Marvela i postaci z tego? uniwersum xD
Interesują się komiksami, japoni?/japonistyk?, a więc również mang? i anime xD Jestem szerokopoj?tym artyst? i posiadam cechy narcystyczne xD
Odpowiedz
Kolejny fan japońskiej kultury! Jupi ha jej!
Witam na forum ^^
Odpowiedz
Imie: xxx (Anonimowo?? na 100%)
Zainteresowania: Metal (zwłaszcza Metallica), gry video, filmy (zwłaszcza te w klimatach Noir, gdyż były one kawa?em mojego dzieci?stwa), Japo?szczyzna (w bardzo malym stopniu, ale sentyment do animacji Tatsunoko jest), Marvel (zwłaszcza Noir), Star Wars, Predator, Alieny, Terminatory, czasem wkurzanie sztywniaków i kiedyś kobiety, ale już jedn? mam:P
Dlaczego lubię Spider-Mana: Pocz?tkowo spodobał mi się Spidey Noir, ze względu na klimaty, oraz to że Bohater miał dośc "ciekawe" sposoby na walk? z przest?pczo?ci?. Potem doceni?em oryginalnego Spidey'a i innych bohaterów Marvel'a którzy podszedli mi bardziej, niż wszyscy bohaterowie DC i Image;)

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Imi? : Bartosz
Data urodzenia : 05 Stycze? 1996
Zainteresowania : Muzyka (R&R), Pi?ka No?na(Man Utd), Skateboarding, Rysowanie, J. angielski.
Dlaczego lubię postać Spider-Mana ? Gdy miałem około 5 lat, rodzice nad morzem kupili mi jakąś tani? figurk? Człowieka - Pająka. Przez długi czas była to moja ulubiona figurka i z czasem gdy na Fox Kids emitowany był Spider Man TAS zacząłem lubię i poznawa? go coraz bardziej...;)
Odpowiedz
Cytat:Wiek: 32 (Anonimowo?? na 99.9%:lol:)

Nie chwal się tak staruszku;).
Odpowiedz
Nie chwale się, wręcz niech?tnie się do tego przyzna?em, ale pomimo tego że staro?? nie radośc, staram się był jak najbardziej "luzak" i optymistyczny;).
Dobra skończmy ten offtop

P.S. Witam wszystkich nowych!

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Zapraszam wszystkich nowych użytkowników do przywitania się i powiedzenia czego o sobie Smile
Odpowiedz
Dzień dobry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości