Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars
Wybacz nie zaczai?em.

Jedno jest pewne to będzie wy?mienity MM0.

Zastanawia mnie jak zrobić ekwipunek i skille.
Odpowiedz
No i stało się wojny klonów 3D zawitało do Polski za sprawą TVP1 oraz Cartoon Network Polska, oczywiście w wersji dubbingowej. Z czego ucieszę się ci którzy telewizji CN nie posiadaję. Warto wspomnie? że do pracy zatrudniono aktorów, którzy u?yczali już swego głosu postacią w zdubbingowanej wersji Nowej Trylogii oraz rysunkowej wersji Wojen Klonów.

Na TVP1 serial wy?wietlany jest od 4 stycznia w niedziele w zmiennych godzinach przedpo?udniowych, a na Cartoon Network w piłtki o 19:00 od 13 stycznia. W przeciwie?stwie do telewizji państwowej, CNP przewiduje również emisją powtórek odcinków: w soboty i niedziele o 11:00, a w poniedziałki o 19:00. Na razie zapowiedziano 22 odcinki które na pewno pojawił się w pierwszych emisjach serialu.

A co s?ycha? na świecie? 2 stycznia wyemitowano 11 odcinek serii - Dooku Captured, więc pierwszy sezon jest na pó?metku. Mia?em okazje zapozna? się do tej pory że wszystkimi odcinkami serii i musze powiedzieć że nie widać zbytnio że jest to serial dla młodzieńy. Fabu?a jest sensowna, chociaż niektóre motywy są naciągane, walki bardzo efektowne, dialogi zno?ne, droidy trochę zbyt głupaw? ale za to pojawiaj? się Jedi którzy zaliczyli tylko krótkie cameo w filmach. Mówięc pro?ciej zdecydowanie polecam. Może niedługo podziel? się swymi odczuciami, z emisji odcinków, ale wpierw poczekam na koniec pierwszego sezonu.

Nie samymi filmami człowiek żyje, a ponieważ jest to forum po?więcone komiksowej postaci, warto wspomnie? o komiksach o Star Wars wydanymi w polsce.

We wrześniu wydawnictwo Emont wznowi?o wydawanie serii Star Wars Komiks, miesięcznika, którego materia?em źródłowym są komiksy Star Wars Tales (po dwa na każdy numer) i pojedyncze wydania nieb?d?ce części? większej cało?ci (po jednym na każdy numer). Do tej pory wydano 5 numerów w cenie 4,90 za około 48 stron. Naprawd? warto je kupił, chociaż poziomy historii są często rozbie?ne pod względem graficznym i faburalnym.

13 października Egmont zaczął wydawał nową seri? komiksową Dziedzictwo. Pierwszy album zawierał 144 strony w cenie 40 złotych. Drugi ukaz?? się w grudniu. O czym ona jest? Rzecz dzieje się ponad 100 lat po starej trylogii. Luke, Han, Leia i spółka dawno nie ?yj?, a w galaktyce nastały mroczne czasy. Władzę przejść nowy Lord Sithów Darth Krayt, Republika przestała istnie?, Jedi zeszli do podziemia, a miedzy Sithami i dawnymi sprzymierze?cami - imperium Rona Fela trwa wojna. Jedyn? nadzieję dla galaktyki jest Cade Skywalker, były Jedi który jest... ?owc? nagród polującym na Jedi i narkomanem. Z czasem jednak odkryje swe prawdziwe powo?anie. Pozycja zdecydowanie obowięzkowa dla fanów gwiezdnych wojen, gdyż wprowadza sporo ?wierzo?ci, i choć nie pojawiaj? się ani Luke ani Han, to u?wiadczymy w niej postacie znany choćby z Wojen Klonów!!.

Odpowiedz
Tak...można śmiało powiedzieć że saga wraca (i nie mówił tu o herbacie na zimne dni ;))
TCW posidam wszystkie dotychczasowe odcinki, a kilka z nich to prawdziwepere?ki (ambush, Rookies, czy lair of grievous)
Sw komiks tez kupuję i przyznam że zamieszczone w nim pozycje ?a na nie??óym poziomie.
Legancy zaś jest teraz jednym z moich ulubionych okresów w chronologii SW ;)

Polecam wszystkie wymienione tu media.
Odpowiedz
Po obejrzeniu średniawego pilota The Clone Wars nieco przesz?a mi ochota na serial. Na szczęście przypomniał mi o nim DarthDestruktor i postanowiłem dał temu dzieńu kolejną szans?. Jak się okazało to był doskona?y wybór. Serial jest o niebo lepszy od swej wersji kinowej. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że niektóre odcinki mają więcej klimatu SW niż dwa pierwsze epizody filmowe. Szczególnie przypad?y mi do gustu trzy odcinki opowiadające o walce Republiki ze statkiem Separatystów Malevolance a także Rookies, Cloak of Darkness i Grevious Lair (na razie widziałem 12 pierwszych odcinków). Niestety są też dwa odcinki w których wyst?puje Jar Jar i niestety pod względem jakońci znacz?co odstaj? one od reszty. Ogólnie bardzo polecam ten serial fanom SW.

Odpowiedz

Pierwszy Horror w SW ^^

Info z Bastionu:

Cytat:Na oficjalnej stronie Star Wars opublikowano okładk? książki „Deathtroopers” - pierwszego gwiezdnowojennego horroru. Prezentuje się ona pos?pnie, niczym plakat z "dobrego" ameryka?skiego filmu grozy ostatnich lat. Autorem książki jest Joe Schreiber i ma ona został wydana na Halloween 2009, czyli pod koniec listopada tego roku.
Odpowiedz
Niezłe :P . Kojarzy mi się z filmem pt. "Pi?a" :D
Odpowiedz
Hmm. Dość ciekawe po??czenie. Jeśli autor się spisał to może się to nawet uda?. Jeśli natomiast nie przy?o?y? się to będzie tragedia.

Odpowiedz
Mam nadzieję że to będzie to na co czekaćem.
Patrolowanie zak?tków galaktyki przez szturmowców Imperium zawsze wydawało mi się materia?em na konkretny thriller lub horror.
0by wszystko było 0K:]
Odpowiedz
Ekhm...nie wiem czy już niektórzy wiedzą...ale DARTH KRAYT nie żyje.
Od miecha. Jak mnie to kur...mogło omin?c? średnio lubięem go, ale ostatnio polubięem bardziej, a tu dead -_-
żeby chociarz jako duch się pojawił.

A żeby kontynuejszyn temat: co myslicie o SW: LEGANCY?
Odpowiedz
A jak tak trochę nie na ostatnio poruszony temat ale w końcu o Star Wars. No więc:
wcale nie uważam się za wielkiego znawce uniwersum Star Wars. Moj? wiedzą opieram na obejrzeniu wszystkich 6 epizodów (oglądałem je tak często że umiem już rozróżnia? 80-90 % postaci, planet i pojazdów wyst?pujących w filmie) i przej?ciu paru gier w świecie Star Wars (niestety większość na podstawie filmów więc za dużo nie wnosz?). Ale przechodzą do setna. Otó? mam kilka pytał:
1) Czym zacząły się Gwiezdne Wojny?? W sensie czy Epizodem IV czy jakimś komiksem czy bajk???
2) Kto to jest Mistrz Sajfodijas (przepraszam za pismo, ale nie znam go, więc nie wiem jak się pisze)??
3) Czy może mi ktoś poda? jakiś link czy coś w tym rodzaju, gdzie mógłbym trochę nadrobić moje zaległo?ci w świecie SW?? Bo jestem wielkim fanem SW, a tak mało o nich wiem :( . Bo wszystkie epizody to chyba ledwo podstawa, nie??
Odpowiedz
TIGER444,Feb 9 2009, 09:41 PM napisał(a):3) Czy może mi ktoś poda? jakiś link czy coś w tym rodzaju, gdzie mógłbym trochę nadrobić moje zaległo?ci w świecie SW?? Bo jestem wielkim fanem SW, a tak mało o nich wiem  :( . Bo wszystkie epizody to chyba ledwo podstawa, nie??
Do uzupełnienia swojej wiedzy polecam Bibliotek? Ossushttp://www.ossus.pl/biblioteka/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
Odpowiedz
Heh, nawet nie wiedziałem, że taka....wikipedia o SW istnieje XD ale dzięki za link bardzo pomocny.
Odpowiedz
Jeśli wcześniej o niej nie wiedziałe? to czeka cię duuuu?o przedniej zabawy. Ta encyklopedia to rewelacyjna sprawa dla fana Star Wars.

Odpowiedz
Na pewno jest lepsza od starej Empirepedii, a jeżeli znasz dobrze angielski, polecam Wookiepedi?.

Wookiepedia
Odpowiedz
Hoho, jakie szczegóły są na tych stronach opisane :P . Dzięki wszystkim za pomoc.

Edit: Mam jeszcze jedno pytanie. W?aśnie czytałem w Bibliotece Ossus o Revan`ie. Zna?em tą postać tylko z wyglądu i imienia. Na Ossusie piszę o tym, że podczas gry można wybrać Revan`owi p?e?, styl walki itp. I tu moje pytanie: jaka to gra?? Czy to Knights Of The Old Republic??
Odpowiedz
Jak najbardziej Knights of the Old Republic. Możesz dokona? wyboru samodzielnie, ale kanonicznie Revan jest męszczyzn? po Jasnej Stronie. Jest to moja zdecydowanie ulubiona postać z uniwersum SW. Szkoda, że przeczytałe? o nim zanim przeszedłe? gr? bo w ten sposób pozbawiłe? się ogromniej przyjemności stopniowego odkrywania jego historii wraz z post?pami w grze.

Odpowiedz
Niestety :( . Ale na szczęście nie przeczytałem wszystkiego. Zaciekawi? mnie w spisie tre?ci podtytuł "P?e?". Dopiero tam zauważyłem, że chodzi o gr? i dlatego nie przeczytałem wszystkiego. Może ktoś z kolegów ma gr?, a jak nie to musz? kupił :P .

A jeszcze takie pytanko. Czy podczas gry Reven`owi da się odblokować tą zbroj?, szat? i mask? ze zdjęć??
Odpowiedz
Szat? da się zdobył w trakcie gry (pod koniec) ale bez maski i kaptura. Jeśli nie przeczytałe? o Revanie do końca to bro? boże tego nie rób przed przej?ciem KotORa. Jeśli jesteś fanem SW to obie części KotORa to dla ciebie pozycje obowięzkowe. ;)

Odpowiedz
Skoro tak mówisz to musi był naprawdę dobra gra. Mo?liwe że jutro będą miał pierwsz? część.
Odpowiedz
To NAPRAWD? jest rewelacyjna gra. Najlepsza w jak? kiedykolwiek gra?em.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości