Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy kostium Spider-mana
Podejrzewam ze wlasnie tak bedzie wygladal. Nawet mi sie podoba.

PS.
Iron Spiderman ? Mi bardziej przypomina Spider-Phonixa.
Odpowiedz
mnie sie ten kostium na poczatku srednio podobal. ale teraz stwierdzam ze jest nawet fajny. tylko, ze ja bym wolal, zeby Peter wrocil do czarnego trykotu niz zakladal nowy... :unsure:
Odpowiedz
Nareszcie mozemy obejrzec nowy kostium Spidera w akcji kilka skanów ASM na luty 2006 http://www.newsarama.com/marvelnew/Spider-...Straczynski.htm
Odpowiedz
mi sie podobaja te skany
Odpowiedz
Mi tez sie podobaja i to nawet bardzo ciekawe kto to rysuje bo napewno nie Deodato ani Hitch :D

:spiderman:
Odpowiedz
timgrayson,Feb 2 2006, 15:59 napisał(a):Nareszcie mozemy obejrzec nowy kostium Spidera w akcji kilka skanów ASM na luty 2006 http://www.newsarama.com/marvelnew/Spider-...Straczynski.htm
Fajne, fajne tylko... Czy na ostatnim szkicu spidey LATA?! Jesli oczy mnie nie myla, jesli nie wydaje mi sie to sadze, ze schrzanili! Spider-man który nie swinguje na pajeczynach to juz nie Spider-man!
Odpowiedz
Najlepsze jest to, ze Straczynski zapowiedzial, ze w 2007 roku Spider-Man wróci do oryginalnego kostiumu. Chwala Stwórcy :D Czyli caly ten nowy kostium to jedynie zabieg tymczasowy, który ma spotegowac przyjaźn miedzy Parkerem, a Tony Starkiem.
Odpowiedz
Dawidos,Feb 2 2006, 19:05 napisał(a):Najlepsze jest to, ze Straczynski zapowiedzial, ze w 2007 roku Spider-Man wróci do oryginalnego kostiumu. Chwala Stwórcy :D Czyli caly ten nowy kostium to jedynie zabieg tymczasowy, który ma spotegowac przyjaźn miedzy Parkerem, a Tony Starkiem.
Chwala za to! ;)
Odpowiedz
QbaS,Feb 2 2006, 19:15 napisał(a):
Dawidos,Feb 2 2006, 19:05 napisał(a):Najlepsze jest to, ze Straczynski zapowiedzial, ze w 2007 roku Spider-Man wróci do oryginalnego kostiumu. Chwala Stwórcy  :D Czyli caly ten nowy kostium to jedynie zabieg tymczasowy, który ma spotegowac przyjaźn miedzy Parkerem, a Tony Starkiem.
Chwala za to! ;)
Chwala, chwala... Ale jednak po dlugim czasie patrzenia na niego w newsach nawet mi ise podoba.
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Najlepsze jest to, ze Straczynski zapowiedzial, ze w 2007 roku Spider-Man wróci do oryginalnego kostiumu. Chwala Stwórcy   Czyli caly ten nowy kostium to jedynie zabieg tymczasowy, który ma spotegowac przyjaźn miedzy Parkerem, a Tony Starkiem.
Chwala za to!

Zgadzam sie w 100% z powyzym. B) Kostium nawet fajnie wyglada ale te nowe gadzety to gruba przesada.
Odpowiedz
Dawidos,Feb 2 2006, 19:05 napisał(a):Najlepsze jest to, ze Straczynski zapowiedzial, ze w 2007 roku Spider-Man wróci do oryginalnego kostiumu. Chwala Stwórcy :D Czyli caly ten nowy kostium to jedynie zabieg tymczasowy, który ma spotegowac przyjaźn miedzy Parkerem, a Tony Starkiem.
Cóz, rok musimy sie z nim uzerac. Nie mowiac juz o tym, ze cala wielka przyjazn Parker-Tony jest strasznie naciagana.

I potem w Cyvil War przemyslenia Petera:
"Tony to dobry przyjaciel. Zrobil mi kostium, co prawda tandetny i niepotrzebny ale zrobil. Kupe kasy na to wylozyl. Z drugiej strony Steve kupil mi wczoraj kawe... Komu pomoc?"

W ogole - przyblizanie widoku i mozliwosc zapisywania obrazu? Co on jest aparat cyfrowy? Pewnie gry java i dzwonki tez ma. Wyobrazcie sobie tylko:
Spider-Man goni Vulture'a ale, zeby sie nie meczyc to sobie w kostiumie ustawia autopilota a sam wlacza sobie w masce gry java z dzwonkiem Crazy Frog w tle. (nie bylo sprecyzowane w komiksach jakie superherosi lubia typy muzyki :))

Z Gamartem doszlismy do wniosku, ze podczas Cyvil War zrobia kryzys Pjetji i Stark zabierze mu kostium. Peter sie potnie i zacznie cpac. MJ go opusci i odejdzie ze Starkiem bo ten da jej nowa iron-bielizne z dodatkowymi ramionami. Ogolnie to tak nas natchnelo, ze zaczelismy wymyslac tyle, ze spokojnie mozemy zostac nowymi Editorami-In-Chief Marvela. :]
Odpowiedz
Ogólnie rzecz ujmujac kostium nie jest zly, acz z jego pelna ocena wstrzymam sie do momentu przeczytania AMAZING SPIDER-MAN #529 .

QbaS na chwile obecna nalezy przyjac , iz on "tylko" szybuje na tej stronie zaprezentowanej na newsaramie.....choc jesli ten kostium wyszedl z pod reki Tonego mozemy sie spodziewac iz ta "zbroja" moze miec jakies silniczki czy cos..wszystko sie okaze po lekturze tego komiksu bedacego przygrywka do MCW.
Osobiscie sadze , iz zdecydowanie przesadzili z wyposazeniem w tym kostiumie-zbroi. O ile te systemy lacznosci mu sie przydadza to zupelnie nie rozumiem po co mu taki "nowoczesny sprzet militarystyczny " ??
Ciesze sie , iz oryginalny kostium powróci w 2007 roku...choc wolalbym Czarny.

Ta przyjaźn nie jest udawana . Mamy tu do czynienia z sytuacja taka , iz Tony jest dla Petera jak dobry wujek lub tez "drugi tata"...wiec wybór jakiego dokona Peter w trakcie MCW bedzie bardzo ale to bardzo ciezki..oby dobrze wybral

Crov i Gamart macie bardzo bujna wyobraźnie.... w pozytywnym tego slowa znaczeniu.. oby tak dalej !

Crov dokladnie o to co mi napisales w mailu mi chodzilo...

Odpowiedz
Spider-Cyclop83,Feb 2 2006, 21:09 napisał(a):Ta przyjaźn nie jest udawana . Mamy tu do czynienia z sytuacja taka , iz Tony jest dla Petera jak dobry wujek lub tez "drugi tata"...wiec wybór jakiego dokona Peter w trakcie MCW bedzie bardzo ale to bardzo ciezki..oby dobrze wybral
Moze nie udawana (choc cholera wie czy Tony nie stara sie przeciagnac Parkera na swoja strone bo wie co sie szykuje... no ale z tego moglaby wyniknac dluga dyskusja :)) ale naciagana. No bo tak wlasciwie ni z gruszki ni z pietruszki Peter zaprzyjaznia sie z Tony'm a ten mu daje nowy stroj, zeby ta przyjazn powiekszyc. Chyba wolalbym przyjazn Spider'a z Loganem, których Straczynski tak wrogo do siebie nastawil. :)
Odpowiedz
Hey O co chodzi z ta wojna domowa (Civil War) wydarzy sie ona miedzy super herosami ze kazdy zbiera sobie przyjaciól ?
Odpowiedz
Troche info masz w newsie z wywiadu o Straczynskim. Mialem nawet zamiescic konkretnego newsa o Cyvil War ale nie mialem czasu znaleźc info na Newsaramie.

Krótko mówiac: Rzad zazada od herosów by przestali ukrywac swoja tozsamosc i byli oficjalnie zarejestrowani. Jedni herosi przystana na to a drudz beda przeciw, na czele jednych stanie Captain America, a na czele drugich Iron Man. Wyjdzie cala sprawa z Illuminati, zgrupowaniem, które widzielismy juz w New Avengers. (Namor, Black Bolt, Iron Man, Profesor X, Reed Richards, Doctor Strange) Oprocz tego ja licze, ze skoro pisze Millar to rozwinie watek z ludzmi produkujacymi supervillainów, o których mówil Green Goblin w Millarowskim MK Spider-Man.
Odpowiedz
to pewnie spider bedzie po stronie tych kturzy nie chca zdac swoich masek tak bo niewierze ze peter chetnie by zdjal maske
Odpowiedz
Juz w historii Spider-man'a Spidey byl zmuszony sciagnac maske, jednak cos mu zawsze przeszkodzilo. np. Podczas rozprawy w sadzie Ben oskarzony o zbrodnie które popelnil Kain. Spidey chcial sciagnac maske, ale ostatecznie zrobil to Kain.
Albo Spectacular Spidey :D gdzie Peter zalozyl jedna maske na druga :D
Odpowiedz
Spider-Nik,Feb 3 2006, 16:45 napisał(a):Albo Spectacular Spidey :D gdzie Peter zalozyl jedna maske na druga :D
Ooo... Pamietam! Ten numer byl niezly! I jeszcze tan text:
"Twoje imie stalo sie symbolem, tak jak zawsze tego chciales. Za kazdym razem, kiedy ktos odwali publicznie kiche, beda mówic, ze odstawil Ottona..." - pamietam, ze to mnie rozbroilo! :lol:
Odpowiedz
tez mi sie ten numer spectulara podobal tez smialem sie z tego kiedy to przeczytalem
Odpowiedz
Mysle, ze mozna by wprowadzic to nawet na forum. Zamiast kogos upominac, napisac "Odstawiles Ottona, koles" :D :D :D

A co do nowego kostiumu to nie fajny jest ten nowy kostium:
- szybujacy Spider <_< (pajaki szybuja, zwlaszcza mlode, ale najpierw wyrzucaja nic. Wiatr porywa nic, a one leca z nicia i pokonuja wiele kilometrów, czyli tak lataja na sieciach w jaki sposób Spider robil to od poczatku kariery)
- Oczy z kamera i wbudowanym aparatem (lepiej Tony by sobie samemu cos wbudowal)
- macki z kamerkami (motyw macek ottona z filmu, dzieki temu Otto widzial co sie dzieje z tylu, czy one sa potrzebne Spider'owi)

Ciekaw jestem jak ten kostium bedzie wspólgral z nowymi mocami Peter'a (zwlaszcza z moca 2 i 4). Przypomne (lb poinformuje tych którzy o tym jeszcze nie slyszeli):
1. widzenie w ciemnosci
2. "lepkie cialo" Peter'a (dziewczynka przykleila sie do pleców Spider'a w najnowszym Amazingu)
3. czucie drgan sieci
4. orientowanie sie w terenie poprzez wiatr (wlosy na rekach Peter'a czuja teraz ruchy wiatru, dzieki czemu, Pete moze okreslic z której stronyu wieje wiatr)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości