Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka...
Co to ma byc....

Patrze na obecna sytuacje w sejmie i zastanawiam sie nad glupota spoleczenstwa...
Jak to mozliwe, ze partia populistyczna ( do tego korzystajaca z metod swojej swoistej "poprzedniczki" tj. SLD ) zwana PiS wygrala wybory ? Aaaa tak... omamili wszystkich wizja panstwa "opiekunczego", które zapewni wszystkim wygode... I teraz co ? Na szcescie nie zdobyli tych 250 miejsc w sejmie wymaganych do zmiany konstytucji, wiec próbowali koalicji. Omamili Leppera i Giertycha, ale ci w koncu odmówili... No i teraz Pis próbuje wczesnych wyborów. To sie nazywa ped po wladze! Jak czasami patrze na sytuacje polityczna w Polsce, to mi sie wydaje, ze to jakis czarny humor... Cholera, i do tego nie ma w Polsce partii centrowej, która by moim pogladom odpowiadala... w sumie mieli nia byc Demokraci.pl, ale ci sie nie dostali...

A wy jakie macie poglady na kryzys buzetowy, ostatnie wybory, i ogolnie na polska scene polityczna ?

Pozdrawiam,
(¥ \/|1
-.-
Odpowiedz
Cyvil,Jan 12 2006, 22:03 napisał(a):Leppera i Giertycha
Powinienes dodac jeszcze Rydzyka :D Jakby kto nie wiedzial o co mi chodzi prosze posluchac piosenki "Big Cyc - Moherowe berety" B)
Odpowiedz
Polityka. Rany.... Wiecie ile osób sie przez polityke klóci. Moze lepiej zapomnijmy o tym temacie i pozostawimy go jak jest?? Ludzi jest wiele i maja rózne poglady.
Szkoda czasu na klótnie o polityce. Zeby sie nie klócic i rozmawiac o polityce trzeba miec te same poglady.
Dajmy sobie spokuj z polika, zostawmy ja politykom bo i tak nic rozmowa na forum o niej nie wskuramy ani nic nie poprawimy.
Odpowiedz
Mysle, ze mam doswiadczenie w tych sprawach bo sama jestem czescia polityki. Chcialam SdPL a ludzie wybrali oszolomy z PiSu i teraz jest to, co jest. Tyle na poczatek ode mnie.
Tony Stark
Odpowiedz
Powiem tak : do rzadu wedlug mnie dostaly sie partie które nie powinny sie dostac . Z PiS'u nikt (niby) nie jest zadowolony , PO wylatuje ze swoja potrzeba koalicji by później wokolo Rokita (diabel polski taki) wylatywal w Panoramie z tekstem "Zostalismy Oszukani". Polska polityka to poprostu fajna dla nich zabawa w kotka i myszke......zabawa dzieki której dostaja 10 tysiecy co miesiac :P

Cytat:Powinienes dodac jeszcze Rydzyka Jakby kto nie wiedzial o co mi chodzi prosze posluchac piosenki "Big Cyc - Moherowe berety"
Rydzyk byl od poczatku , myslisz ze komu podziekowal oprócz prezesowi Kaczynski ?

Cieple slowa od serca:
Po cholere zes zalozyl taki topic <_< Teraz bedziemy sie klócic , polowa z nas sie pozabija , i po co to?
Odpowiedz
Ares_Real popieram. Btw wiecej niz 10 tys na miesiac ;) Jeszcze zalezy od funkcji w panstwie. A topic jest po to, abysmy sie pozabijali ;)
Tony Stark
Odpowiedz
Ja to olewam bo my szarzy ludzie nie mamy wplywu na nich tam na górze
A prawo polskie istnieje tylko dla biedych ludzi bo bogatych ze znajomosciami to nie dotyczy niestety taki to popieprzony kraj
Kto na stolku juz jest to ma wszystko w d.... :/

Tak to sie juz u nas utarlo i trudno bedzie cos zmienic

sam DJ Lepper powiedzial ze czestowal Nas zwykla kielbasa przedwyborcza a teraz ma to gdzies bo juz ma stolek

B)
Odpowiedz
Ares_Real,Jan 13 2006, 09:08 napisał(a):Cieple slowa od serca:
Po cholere zes zalozyl taki topic <_< Teraz bedziemy sie klócic , polowa z nas sie pozabija , i po co to?
To ja ci nie mówilem o moim sadyźmie :P ?
Nie martw sie, to forum ma za wysoki poziom na takie prozaiczne klótnie ;) (chyba).

P.S. chyba wiekszosc nie chce moich tematów wiecej :]...

-.-
Odpowiedz
timgrayson,Jan 13 2006, 13:58 napisał(a):Ja to olewam bo my szarzy ludzie nie mamy wplywu na nich tam na górze
I tu sie mylisz bo to przeciez spoleczenstwo glosuje i decyduje kto ma rzadzic w panstwie. Jakby ludzie nie glosowali na PiS to nie mielibysmy teraz takiego cyrku w sejmie. A juz wogóle smieszne sa niby koalicje z Samoobrona i LPR. Ale nasi rodacy pewnie nie przejrza na oczy i bedzie katastrofa...

Odpowiedz
rzadlo, ale jak wytlumaczyc ludziom, ze to co im mówia to zwykla kielbasa przedwyborcza? Do ludzi nie dociera. Obieca taki mieszkania na ksiezycu to wszyscy poleca za nim
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jan 13 2006, 17:40 napisał(a):rzadlo, ale jak wytlumaczyc ludziom, ze to co im mówia to zwykla kielbasa przedwyborcza? Do ludzi nie dociera. Obieca taki mieszkania na ksiezycu to wszyscy poleca za nim
Nie no sorry ale tu sie za bardzo nie zgodze :
1) Minelo dopiero niecale 6 roku , to aktualne zamieszanie w sejmie nie oznacza ze odrazu "PiS zlooooooo , spalmy na stosie" . Za rok , póltora ocenimy czy ich "rzady" sa dobre czy zle , a ksiezyca nie ukradli wiec i tak bysmy nie polecieli :]
2) Sorry , ale czy ty wierzylas ze Borowski wszystko spelni co mówił Kazdy polityk faszerowal nas swymi "kielbasami" , a ze PiS i PO zrobily to najskuteczniej (czytaj , ludzie uznali ze swoich obietnic dotrzymaja , nie tak jak znane tobie SDPL) to wszyscy na nich zaglosowali , proste nie?

No offence....

PS: Ktos powinien to zamknac zanim jednak wszyscy sie pozabijamy......
Odpowiedz
Ares zapraszam na priv w takim razie lub gg. Tak, wierzylam i dalej wierze bo znam i cenie tego czlowieka. I jeszcze raz powtarzam SdPL byloby o wiele lepsze niz taki LPR lub Samoobrona w sejmie. Bo PiS ma teraz branie.
Tony Stark
Odpowiedz
hehe. I sie zaczyna :D:D
Ja wole tego... ja nie lubie tego.
Jestem za zamknieciem tematu. Polityka dla polityków :D
Odpowiedz
Ares_Real,Jan 13 2006, 18:42 napisał(a):Minelo dopiero niecale 6 roku , to aktualne zamieszanie w sejmie nie oznacza ze odrazu "PiS zlooooooo , spalmy na stosie" . Za rok , póltora ocenimy czy ich "rzady" sa dobre czy zle , a ksiezyca nie ukradli wiec i tak bysmy nie polecieli :]
Czlowiek inteligenty zdaje sobie sprawe z tego, ze kaczorom od poczatku chodzilo tylko o wladze. Ich ciagle dzialania daja tego kolejne sygnaly. A juz niedlugo zapewne zacznie sie prawdziwa samowolka PiSu...
Innuendo sobie zdaje sprawe z tego, ze ludzie zaglosuja na Leppera bo mówi prostym jezykiem, itd, itp. Ale prawda jest to, ze ludzie którzy na takich ludzi glosuja zdaja sobie z tego sprawe i odpowiedzialnosc w duzym stopniu spada na cale spoleczenstwo.
PS. Bardzo ciekawy temat.

Odpowiedz
Taak, i do tego jeszcze zzynaja od SLD... w koncu SLD tez obiecalo, ze niby sie z przestepcami rozprawi, ze kazdy bedzie zyc pod dostatkiem... Jak ludzie moga wierzyc w takie utopie ? Ja tam popieram PD, bo tam ktosie sa bardziej kompetentni (vide Mazowiecki), no i maja nowoczesne poglady na all, czyli liberalowie ala Cyvil ;)

@rzadlo
dziekuje ;>
-.-
Odpowiedz
Mazowieckiemu tez mozna sporo zarzucic, ale nie wnikajmy w szczególy. Pogadamy za 4 lata. Ja jestem przeciwna PiS, zawsze bylam i zawsze bede przeciwna tej partii
Tony Stark
Odpowiedz
rzadlo,Jan 13 2006, 21:16 napisał(a):Czlowiek inteligenty zdaje sobie sprawe z tego, ze kaczorom od poczatku chodzilo tylko o wladze. Ich ciagle dzialania daja tego kolejne sygnaly. A juz niedlugo zapewne zacznie sie prawdziwa samowolka PiSu...
rzadlo napisał(a):Czlowiek inteligenty zdaje sobie sprawe z tego, ze kaczorom od poczatku chodzilo tylko o wladze. Ich ciagle dzialania daja tego kolejne sygnaly. A juz niedlugo zapewne zacznie sie prawdziwa samowolka PiSu...
A co ma piernik do wiatraka (zamknij sie cyvil , nie tylko ty znasz odpowiedź ;))? Napisalem ze oceniac mozemy za rok , a ty ze daza do wladzy. Jak wszystko przejma w naszym , pomówimy co mówia Äźle a co dobrze. Moze ta ich "wszechobecna" polityka sie sprawdziś

Innu napisał(a):I jeszcze raz powtarzam SdPL byloby o wiele lepsze niz taki LPR lub Samoobrona w sejmie. Bo PiS ma teraz branie.
Z tym sie zgadzam w 100%

Spider-Nik napisał(a):Jestem za zamknieciem tematu. Polityka dla polityków
RESPECT :)

PS: Czy uslyszymy w tym topicu legendarne "inteligenci glosowali na Tuska"?
Odpowiedz
Ares napisał(a):PS: Czy uslyszymy w tym topicu legendarne "inteligenci glosowali na Tuska"?
Nie mysle... Jak juz, to w kontekscie "mniejsze zlo..." :P
Ares napisał(a):
Innu napisał(a):I jeszcze raz powtarzam SdPL byloby o wiele lepsze niz taki LPR lub Samoobrona w sejmie. Bo PiS ma teraz branie.
Z tym sie zgadzam w 100%
Me too...
Ares napisał(a):A co ma piernik do wiatraka(zamknij sie cyvil , nie tylko ty znasz odpowiedź ;))?
Bo w wiatraku wytwarza sie make potrzebna do zrobienia piernika :D

@EDIT :
Innu napisał(a):Mazowieckiemu tez mozna sporo zarzucic, ale nie wnikajmy w szczególy. Pogadamy za 4 lata. Ja jestem przeciwna PiS, zawsze bylam i zawsze bede przeciwna tej partii
Grube kreski, huh :> ?
-.-
Odpowiedz
Ares_Real,Jan 14 2006, 11:45 napisał(a):Napisalem ze oceniac mozemy za rok , a ty ze daza do wladzy. Jak wszystko przejma w naszym , pomówimy co mówia Äźle a co dobrze. Moze ta ich "wszechobecna" polityka sie sprawdziś
No troszke sie nie zrozumielismy. Mam na mysli to, ze nie musimy czekac rok czy wiecej zeby ich oceniac. Bo po prostu od razu bylo wiadomo jakie sa ich zamiary. A teraz jeszcze ten cyrk z budzetem...
Ale cieszmy sie, ze krajem nie rzadzi Lepper :).

Odpowiedz
Oj z tym Leperem to nie wiadomo :/ Moim zdaniem ci wszyscy starzy dzialacze powinni sie usunac w cien i dac szanse nowym, którzy jeszcze nie rzadzili.
Tony Stark
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości