Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka...
innuendo,Jan 14 2006, 14:36 napisał(a):Moim zdaniem ci wszyscy starzy dzialacze powinni sie usunac w cien i dac szanse nowym, którzy jeszcze nie rzadzili.
Oj to jaki by byl wtedy cyrk.....Lepiej zeby byli ci i ci naraz , starzy by uczyli nowych rzadzic :P
Odpowiedz
Nie zgodze sie z tym. Na naszej scenie politycznej jest wielu mlodych i zdolnych. Nie moga jednak wybic sie przez tzw starych wyjadaczy.
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jan 14 2006, 17:27 napisał(a):Nie zgodze sie z tym. Na naszej scenie politycznej jest wielu mlodych i zdolnych. Nie moga jednak wybic sie przez tzw starych wyjadaczy.
No np Roman Giertych. Ale masz racje, ze stare sprzedawczyki sa ciagle niestety poslami. Ale niewiadomo czy ci mlodzi i zdolni naprawde dzialaliby w interesie Polaków czy swoim jak wiekszosc aktualnych poslów.

Odpowiedz
Tego sie nie dowiemy póki nie damy im szansy. Nie chodzilo mi o Giertycha bo on nie jest nowy w polityce ;)
Tony Stark
Odpowiedz
Cyvil,Jan 14 2006, 11:59 napisał(a):
Ares napisał(a):A co ma piernik do wiatraka(zamknij sie cyvil , nie tylko ty znasz odpowiedź ;))?
Bo w wiatraku wytwarza sie make potrzebna do zrobienia piernika :D
Nie ma to jak rozprzestrzeniac tekst po raz pierwszy uzyty na forum przez Crova. :]
Odpowiedz
Remoralizacja z twarza Giertycha i Leppera to chyba nie najlepszy pomysl ?

Co tu duzo mówic, to samo spoleczenstwo glosowalo na Iwana i Delfina do Eurowizjii i to samo spoleczenstwo wybralo PiS . Co najbardziej przerazajace, poczynania tej parti bardzo podobaja sie naszej stonie bo poparcie dla nich wciaz rosnie. A bracia K. chca zawladnac prawie wszystkimi instytucjami w tym kraju (np. planowane wywalenie Balcerowicza z NBP i wsadzenie tam swoich ludzi). Nie wspomne juz o premierze Marcinkiewiczu - marionetce w rekach braci Kaczynskich.

Tak wiec zapowiada sie kolejne 4/5 ciekawych lat, a potem? LEWICA ! Wtedy to oni beda tymi dobrymi, a PiS "Tymi którzy nakradli !"...

n/c

People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Odpowiedz
Zastanawia mnie kto wygra, mam nadzieje ze nie PiS; najwieksze szanse ma chyba P0, choc nigdy nie wiadomo, jak cos to moze wygra EA-Szczerzy do Bólu:-)
Odpowiedz
Nie jestem za nikim ,ale uwazam ze lepiej PO niz PIS , wiec licze na wygrana Kaczora Donalda :)
Odpowiedz
A tam ja jak bede mial 24 lata to bede startowal w wyborach,jak wygram bedziecie mogli wszystko kupowac za darmoche.
Odpowiedz
MaximumCarnage,Feb 15 2008, 04:44 PM napisał(a):A tam ja jak bede mial 24 lata to bede startowal w wyborach,jak wygram bedziecie mogli wszystko kupowac za darmoche.
To nikt na Ciebie nie zaglosuje z tej prostej przyczyny, ze doprowadzisz panstwo do ruiny ;)
Tony Stark
Odpowiedz
"Kupowac za darmoche" O.o
To ja wole Tuska.

Ale serio: gdybym mógl glosowac swego czasu, na pewno na PiS bym nie glosowal.

A jak to kiedys powiedzial Janek z "Janka i Mateusza" (kultowy komiks Crova- diabelskie nasienie Ty czego nie prowadzisz dalej :P): "Chcialbym zeby Lepper zostal prezydentem (...) Polski by nie naprawil, ale przynajmniej byloby sie z czego posmiac"

P.
Odpowiedz
Mam dosy? tego kraju, cały świat się z nas śmieje. Pomnik powinien powstał na miejscy katastrofy, i w innych miejscach publicznych, jak to bywa z bohaterami wojennymi. Np. taki Józef Pi?sudski, ma pomnik w Drawsku Pomorskim chociaż nigdy tu nie był, chodzi o jego zas?ugi dla całego kraju. Dlatego pomnik Kaczyńskich czy kogokolwiek może powstał wszędzie, ale nie przed pa?acem. To miejsce publiczne, urządowe. Czy to że był Prezydentem od razu daje mu przywilej żeby był tam jego pomnik? ja pracowałem kiedyś przy złomie, czy jak umr? przy złomiarc? ma był mój pomnik? A krzy? został sprofanowany, sam Jezus który jest symbolem krzy?a nie kazał mieszał religii w polityką, to chcieli zrobić jego uczniowie. Teraz już w dwóch kwestiach zgadzam się z Januszem Korwin-Mikke, "Demokracja to ?mierdz?ce g...", i "W Polsce panuje wirus grypy... Smoleńskiej". Dziękuje tyle mam do powiedzenia.
Odpowiedz
Sprawa krzy?a sprwi?a ,że jesteśmy prawdopodobnie po?miewiskiem na całym świecie.Gdzie jest miejsce krzy?a?W końciele.więc czemu jakieś je***e mochery k?óc? się i wymachuj? swoimi krzy?ami?{wyci?ty fragment za obraćliwe sformu?owanie}.Ja rozumiem ,że chcę upami?tnienia sprawy,ok. pomnik niech powstanie to czemu nie pozwalaj? przenie?c krzy?a?Komorowski już powiedział ,że ofiary katastrofy zostan? upami?tnione ,więc nie rozumiem czemu krzy?a nie można przenie?? do końcio?a?Rydzyk nie pozwalałOn może w tej swojej sekcie zwanej Radio Maryja prac mó?d?ki mocherom i ich nap?dzac i {wyci?ty fragment za obraćliwe sformu?owanie} ,że bohaterowie broni? krzy?a ale to nie Tadek rządzi w tym państwie.Także nie rozumiem po co to, i po co znowu śmieje się z nas nie tylko Europa ale i cały świat.
Druga sprawa to pan Jarek Kaczyński.No,ten to już naprawdę przesadza.Podczas kampani "koniec wojny Polsko-polskiej","Polska jest najważniejsza" itp. itd.,a po wyborach jedzie po wszystkich jak po ?ysych kobyłach.Raz stwierdziś nawet ,że tak nie powinno byc w kraju demokratycznym ,że się ignoruje źledztwo w sprawie Smoleńska,że tu jest źle-jak dla mnie może śmiało stąd {wyci?ty fragment za obraćliwe sformu?owanie},droga wolna-nikt za nim nie zapłacze.Reklama Zimny Lech-ta reklama trwa już baaaardzo długo i nie rozumiem po co ten cyrk.Poza tym-jeśli chodzi o zdjęty banner-to nie reklama jest w nieodpowiednim miejscu.Bo przepraszam bardzo ale czym się niby Kaczyński przys?użyć by le?e? koło Pi?sudskiego?No czym?Ci?g?ym wetowaniem,robieniem nam siary za granic??Nazywaniem go ojcem narodu i porównywanie do Jana Paw?a II jest moim zdaniem conajmniej nietaktem.Tyle ode mni.
PS:Rozpisaćem się ale mam wen?.
PS2:Przepraszam jeśli urazi?em czyje? poglądy
Odpowiedz
Nie tyle chodzi o krzy? co o zaprezentowanie sprzeciwu wobec komorze. Mochery go nie lubię wiec się burz?.
Zgadzam się ze robić po?miewisko, ba jakiś dziennikarz czy redaktor powiedział nawet że obrońcy krzy?a są atakowani i powstrzymywani przez chuliganów- czyli warszawska stra? miejska i M0 to chuliganeria?:D
W ogóle to dali dupy w tej sprawie, powinni po cichu usunąć ten krzy? o 3 w nocy jak siedzia?o ze tuzin babek a nie teraz jak się tłumy zebrały. Mogli go wstawił z ceregielami, ale usunąć mogli po cichu.
Teraz to chyba będą musieli użyć sięy, ale P0 jest za cienkie żeby zrobić to co konieczne.
Swoj? droga wiele osób sobie z tego jaja robi. Pod krzy?em pojawił się Elvis, Szturmowcy Imperium Galaktycznego itp.
śmieszą mnie babki co gadaję że są gotowe zginął za ten krzy?, pff jakby ktoś zamierza? w nie strzela?:P
Jednakże najbardziej ?a?o?ni są np. 30latkowie co tam koczuj?. Mogę zrozumieć nadmiar wolnego czasu u emerytki, ale nie u młodego faceta, niech do kina idzie, albo na browar.
Odpowiedz
Widzę ,że mamy podobne zdanie Revan.Co do ?artów to napewno należy dodał piosenk? w Gdy?skiej dyskotece i wieczór kawalerski.Hardcore.
PS:Administratorzy,przecież cenzurowałem....
Odpowiedz
Postanowi?em się wypowiedzieć w tym temacie....
POLITYCY to k..... ! ch...... ! J........ c....... !!!! A cały rząd to jedna wielka kupa!
Dziękuje za uwagę:P
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Katastrofa Smoleńska - to hasło musiało się pojawić w tym temacie w ramach jego odświeżenia Big Grin
A tak poważnie, ktoś tutaj wcześniej napisał by zapomnieć o tym temacie bo polityka wywołuje kłótnie. Wiadomo temat trudny, lub łatwy dla kogoś kto ma jasne poglądy polityczne i umie ich jakoś sensownie bronić. Odświeżając go czy też raczej wracając do niego, nie mam jednak zamiaru wyskakiwać od razu ze swoimi. Poczekam aż sama znajdzie się tu jakaś może odpowiednia osoba na poziomie, chętna porozmawiać o meandrach oraz blaskach i cieniach polityki...
Odpowiedz
Cytat:chętna porozmawiać o meandrach oraz blaskach i cieniach polityki...

Chętnie - zapodaj jednak jakiś konkretny temat, bo Katastrofa Smoleńska nie ma nic wspólnego z prawdziwą polityką.
Odpowiedz
Teoretycznie masz racje nie ma, ale próbuje się na niej zbić uważam kapitał polityczny lub też wykorzystać do walki politycznej
Odpowiedz
(07.12.2013 , 21:34)Doctus napisał(a): [...] Katastrofa Smoleńska nie ma nic wspólnego z prawdziwą polityką.

Według Maksa Webera, polityka to "dążenie do udziału we władzy lub do wywierania wpływu na podział władzy, czy to między państwami, czy też w obrębie państwa, między grupami ludzi, jakie to państwo tworzą". Tak więc wszystko, co może być użyte do zdobycia władzy, ma wiele wspólnego z prawdziwą polityką. Pomijając już fakt, że sam wyjazd LK do Katynia był czysto polityczny - związany ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości