Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka...
(07.12.2013 , 22:49)Scarlet Spider napisał(a): Teoretycznie masz racje nie ma, ale próbuje się na niej zbić uważam kapitał polityczny lub też wykorzystać do walki politycznej

Próbuje to zrobić tylko jedna partia, i niestety całkiem skutecznie jej to wychodzi. Mimo że Janusz Palikot nie jest dla mnie żadnym autorytetem, to zgadzam się w 100% z jego stwierdzeniem jakoby Macierewicza powinno się zamknąć za wypowiadanie publicznie tych pierdów, i podpieranie się ekspertami którzy albo są nierzetelni, albo blefują, albo po prostu są takimi samymi idiotami jak On. Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę tu obrazić niczyich sympatii politycznych, ale uważam że Smoleńsk był tragicznym wypadkiem i własnie tak powinien zostać zapamiętany w historii Polski. Rozdmuchiwanie tego wydarzenia, wmawiania ludziom że doszło do zamachu (nie mając de facto na to żadnych dowodów) oraz robienie z pamięci zmarłych w Smoleńsku osób politycznej hucpy to brak szacunku dla nich oraz ich rodzin. Macierewicz w całej swojej politycznej karierze szuka spisków i zamachów, i to nie jest pierwszy raz kiedy przez jego osobę personalnie oskarża się ludzi o rzeczy, których albo nie popełnili albo nie ma na to dowodów. Nie rozumiem jak tacy ludzie mogą dalej funkcjonować w polityce, nie rozumiem jak można na nich głosować.
Odpowiedz
(08.12.2013 , 12:49)Doctus napisał(a): Próbuje to zrobić tylko jedna partia, i niestety całkiem skutecznie jej to wychodzi.

Sam więc teraz widzisz że temat Katastrofy Smoleńskiej = Polityka Wink Mniejsza większa ale jednak

Cytat:Mimo że Janusz Palikot nie jest dla mnie żadnym autorytetem, to zgadzam się w 100% z jego stwierdzeniem jakoby Macierewicza powinno się zamknąć za wypowiadanie publicznie tych pierdów

A ja się nie zgodzę z tym, bowiem nie przypominam sobie by osoby chore psychicznie trafiały do więzienia. Ich miejsce jest w specjalnych zakładach, w których są leczone. Jeśli Janusz Palikot uważa inaczej, to naprawdę tylko współczuć. Ale cóż ja na niego (i nie tylko na niego) nie głosowałem i głosować nie zamierzam. I dzięki temu co rano wstając, idąc do łazienki mogę sobie spojrzeć w lustro prosto w twarz bez wyrzutów...

Cytat:Nie rozumiem jak tacy ludzie mogą dalej funkcjonować w polityce
Raczej powinieneś nie rozumieć ludzi którzy właśnie na takie osoby głosują
Odpowiedz
Nie powiedziałbym, że PiS buduje Smoleńskiem kapitał. To sposób na umacnianie posiadanego już elektoratu. Mniej radykalnych ludzi, o których walczą, ten temat odstrasza. Dlatego sam JarKacz rzadko wypowiada się na ten temat i pokazuje w jego kontekście, a całą robotę odwala Macierewicz, bo jego nie da się już przypudrować.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
(08.12.2013 , 22:22)_SetH_ napisał(a): Nie powiedziałbym, że PiS buduje Smoleńskiem kapitał. To sposób na umacnianie posiadanego już elektoratu.

Ok umacnia ten który posiada, ale to nie wyklucza też tego zamierza pozyskać nowy. Próbując przekonać do siebie tych, którzy jednak chcieli by wyjaśnić do końca całą sprawę. Oczywiście wielu ten temat odstrasza, nudzi ale nic z tym nie da się zrobić skoro pewna partia polityczna obrała właśnie taki kierunek...

Cytat:Dlatego sam JarKacz rzadko wypowiada się na ten temat i pokazuje w jego kontekście, a całą robotę odwala Macierewicz, bo jego nie da się już przypudrować.

Akurat jemu uważam w kwestii np. wyborów prezydenckich raczej zaszkodziła by retoryka Smoleńska. Więc woli pozostawić tą sprawę innym, Antonii Macierewicz całkiem sprawnie radzi sobie w tym temacie (co nie znaczy że sensownie). Natomiast prezes partii jest człowiekiem uważam przegranym na całej linii, nie sądzę by firmując swoją osobą i twarzą jakiekolwiek przyszłe wybory wygrał. Z polityki się jednak nie wycofa, PiS to jednak partia wodzowska i bez niego by się rozpadła
Odpowiedz
Kontynuując kontrowersyjny tok, mam pytanie: Co sądzicie o pojawiających się coraz częściej w TV narodowcach?
Zagrożenie? Zbawienie? Pic na wodę?
Odpowiedz
Cytat:Akurat jemu uważam w kwestii np. wyborów prezydenckich raczej zaszkodziła by retoryka Smoleńska. Więc woli pozostawić tą sprawę innym, Antonii Macierewicz całkiem sprawnie radzi sobie w tym temacie (co nie znaczy że sensownie).

Macierewiczem powinni się zająć już dawno temu, bo to co ten człowiek robi to zwykłe zakłamywanie faktów i kompromitowanie nas na oczach całego świata. Chyba tylko u nas w kraju mamy takich idiotów, którzy tak zaparcie chcą udowodnić coś co nigdy nie miało miejsca. To nie ma nic wspólnego z moimi poglądami politycznymi, to po prostu zdrowy rozsądek. Takich chorych ludzi trzeba izolować.

Co do narodowców to nie widzę w nich żadnego realnego zagrożenia, a przynajmniej ja w nich tego nie dostrzegam. Nacjonalizm w żadnej formie nie przejdzie w XXI wieku, w czasach kryzysu a już na pewno nie w Polsce która jest od góry do dołu wyprzedana. Między innymi z tego powodu, że w moim mniemaniu polityka zagraniczna jest BARDZO ważna nie dopuściłbym do władzy PiSu, a co dopiero mówić o jeszcze bardziej ekstremalnie prawicowych odłamach. Niech narodowcy i Korwin zostaną tam gdzie są, czyli na politycznym marginesie. Właśnie tam jest miejsce dla takich skrajności.
Odpowiedz
Doctus straszne rzeczy piszesz. 0 ile Macierewicz to sobie jaja chyba robi, a narodowcy poza tym że są oburzeni obecnym stanem rzeczy to nic konkretnego nie można o nich powiedzieć, to jednak nie wiem kogo byś niby widział jako alternatywę do buraków obecnie rządzących?
Odpowiedz
Z tym zamknięciem, to tak bardziej mówię żartobliwie - chodzi mi o ukrócenie wygłaszania farmazonów przez tego pana.

Revan, czy ja wiem czy straszne? jestem po prostu realistą. Narodowcy w tej agresywnej post-Dmowskiej formie nie mają racji bytu. White power i Bóg Honor Ojczyzna łatwo wykrzykiwać, ale gdzie jest jakiś program i pomysł na ten kraj. Pomysł, który dla odmiany nie jest populistyczną mrzonką. Żeby ten kraj jakoś funkcjonował powinno się prowadzić mądrą politykę gospodarczą, wspierać obywateli - również społecznie. Nie wyobrażam sobie żyć w państwie w którym ktoś jest dyskryminowany w jakikolwiek sposób. Dla mnie narodowe ruchy to światopoglądowo margines pokroju niektórych ludzi od Palikota. Powtarzałem to i powtarzać będę - nie ma recepty na jedne i konkretne poglądy dla kraju. Tylko w państwie którego rząd jest światopoglądowo umiarkowany - czy to lewicowo, czy prawicowo - można w miarę spokojnie żyć zgodnie ze swoją naturą, pochodzeniem, orientacją. Klasę polityczną mamy jaką mamy, ale wbrew pozorom jest naprawdę spokojnie w porównaniu do tego co mogłoby być gdyby takie środowiska weszły do sejmu i miały jakikolwiek wpływ na kształt państwa. Jaką widzę alternatywę dla tych 'buraków'? Stary, przyznaje się otwarcie, nie widzę na razie żadnej. Potrzeba na te czasu rządu konkretnego i umiarkowanego, nie skręcającego zbytnio ani w wolny rynek ani w politykę socjalną, a będzie wybierał rozwiązania dobre dla państwa a nie programu partyjnego.
Odpowiedz
Narodowcy to ludzie zmanipulowani tym złym Zachodem, ciągle pobudzani treściami zahaczającymi o teorie spiskowe. To wszystko ma na celu budowanie poczucia zaszczucia i chęci walki. Bo chyba nie trzeba tłumaczyć, że jeśli nie ma z kim walczyć, to nie ma wspólnoty. Ciągle też się narzeka, że w Polsce nic się nie zmienia. A to dlatego, że mamy 4-5 partii w sejmie, które zajęte są walką między sobą i realizowaniem własnych interesów. Rozwiązanie jest proste, głosowanie na mniejsze partie. Nie będzie większości w sejmie, to spowoduje, że potrzebne będą koalicje. A im więcej partii w koalicji tym lepiej. Trzeba wtedy wypracować kompromis, który jest zawsze korzystny dla obywatela.
Odpowiedz
Widzę, że jesteśmy zgodni co do tego, że obecni posłowie są do luftu.

Im więcej elementów koalicji tym więcej sprzeczek, poza tym nie w tym rzecz żeby wymienić siekierkę na kijek, trzeba system zmienić gospodarczy, bo reszta to ma marginalne znaczenie. Nie da się być umiarkowanym w tych kwestiach. Bo rynek albo jest wolny albo jest kontrolowany. 0 ile większość ludzi zdaje sobie sprawę, że komunizm to absurd, to nie chcą zobaczyć, że obecny socjalizm jest winien naszych problemów. Jak się robi tak, że trzeba mieć na różne rzeczy zezwolenia, to się automatycznie tworzy kasta tych co czerpią korupcyjne korzyści z tej mocy, bo skoro dostaję pensję bez względu na to czy dam zezwolenie czy nie, to co mi wisi- niech mnie "przekona" "prezentem". To z kolei powoduje, iż zwykły śmiertelnik, nie mający kumpla w skarbówce czy ministerstwie, jest na straconej pozycji, a jak zagrozi "kolegom" to się naśle kontrolę i R.I.P.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości