Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RSS
Czemu na tym forum nie ma kanalu RSSą Jak ktos chce byc na biezaco to by sie takie cos przydalo. Nie chce mi sie wchodzic na SMO, potem na forum, potem zamknac okno strony SMO, potem zobaczyc czy sa nowe posty, jesli sa to przegladac, zas jesli nie to zamknac przegladarke :P . Za duzo roboty. RSS jest ostatnio bardzo popularny. No przydalby sie tutaj.

P.
Odpowiedz
Mozesz cos wiecej napisac o tym bo widzialem juz to w paru miejscach ale niewiem na jakiej to zasadzie dziala ?
Odpowiedz
timgrayson,Jan 27 2006, 13:33 napisał(a):Mozesz cos wiecej napisac o tym bo widzialem juz to w paru miejscach ale niewiem na jakiej to zasadzie dziala ?
Cytat:RSS - Really Simple Syndication (Bardzo Prosta Syndykacja) to metoda dostepu do wiadomosci umieszczanych na stronach WWW oparta na jezyku XML. Korzystajac ze specjalnych czytników, mozna regularnie pobierac naglówki nowych wiadomosci pojawiajacych sie w serwisie. Przypomina to troche newsletter, jednak w przeciwienstwie do niego, informacje sa dostepne natychmiast po opublikowaniu, a nie dopiero po dokonaniu wysylki przez administratora witryny. Zaleta technologii RSS jest mozliwosc zebrania w jednym programie wielu interesujacych informacji z róznych źródel oraz ograniczenie do minimum koniecznych do pobrania danych. Aby korzystac z RSS trzeba posiadac odpowiedni program zwany czytnikiem RSS. Tego typu programy sa czasami od razu wbudowane w nowoczesne przegladarki internetowe. Mozna równiez zainstalowac osobna aplikacje.
A teraz po ludzku - W przegladarce zaklada sie dynamiczna zakladke i tam sa pokazane najnowsze posty... (?)... Fuck. W tej zakladce sa wyswietlane tematy, w ktorych ostatnio ktos cos napisal (?). Dobra, masz przyklad -
Na czerwono jest dynamiczna zakladka, a na niebiesko tematy, w ktorych ktos sie udzielil ostatnio.
Wiem, nie umiem tlumaczyc :P . Moze ktos zrozumie...

P.
Odpowiedz
To takie cos jak Kozworld chcial zeby nowe posty pokazywalo , taką :)
Odpowiedz
Ares_Real,Jan 27 2006, 15:53 napisał(a):To takie cos jak Kozworld chcial zeby nowe posty pokazywalo , taką :)
A ja nie wiem, co Kozworld chcial... Ja tu o RSS'sie mowie :P

P.
Odpowiedz
Nie do konca ale by sie przydalo :D Mi chodzilo o to ze: http://www.cdaction.pl/agora/ (link do forum CDA). Jesli sie nie zalogujesz to bedziesz mial na górze "zobacz posty bez odpowiedzi" a jak bedziesz zalogowany to bedzie "zobacz posty od ostatniej wizyty" jak klikniesz to ci sie pojawi lista tematów z nowymi postami. proste :)

A RSS jest dobrym pomyslem :) Fajnym programkiem do obslugi jest Wiadomek z gazeta.pl bo jest tam tez od razu imfo ze swiata :) Dodajemy np. Lemon TV i wiemy wszystko o najnowszych filmach i grach :) (w sensie zwiastuny)
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=82573
Nie b?de ukrywa? jak niektórzy - taka gierka. Klikaj?c na link pomagasz mi Smile Z góry dzi?ki
Odpowiedz
Dla tych co niezauwazyli, u góry po prawej jest taki link Pokaz nowe posty :D

Odpowiedz
Kod:
<?php
print ("Ale to takie malo dynamiczne jest. <BR> My chcemy RSS!");
?>
-.-
Odpowiedz
No i wlasnie o to mi chodzilo :)
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=82573
Nie b?de ukrywa? jak niektórzy - taka gierka. Klikaj?c na link pomagasz mi Smile Z góry dzi?ki
Odpowiedz
No to surprise dla wszystkich, mozecie dodac sobie kanal RSS Spider-Man Online do swoich przegladarek, i byc na biezaco z newsami

pzdr

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości