Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Amazing Spider-Man
Szkoda troche,bo serial byl fajny(jak na te lata byl Niesamowity)
Chyba sam sie podejme zrobienia takiego serialu:D
Odpowiedz
Cytat:
Czemu, teraz nikt nie zrobi serialu o Spider-Manie, ale nie kreskówke tylko live???

Bo póki co nikomu sie to nie oplaca. Dwugodzinny film kosztuje bardzo wiele $$$ to co dopiero kilkanascie epizodów. A zysków takich jak film nie przyniesie.
Chyba, ze ktos wpadnie na pomysl zeby zrobic cos w stylu Smallville :P, ale to byloby malo pajecze :P. Ale minie pewnie kilka lat i ktos moze podejmie sie serialu Spider-Man na miare XXI wieku :D.

Odpowiedz
No, pewnie w XXII wieku. ;)

Odpowiedz
Skoro Jackson zezwolil na piractwo to ja mam prosbe. Czy ktos móglby mi zgrac ten film na CD/DVD? Na Youtube sa odcinki,ale tylko po angielsku, bez lektora. Ja niestety nie znam angielskiego, gdyz sie go nie ucze. Z neta bym pobral,ale niestety mam limit w sciaganiu. Nawet nie pytajcie jaki, bo sam wlasciwie nie wiem. Powtórze swoja prosbe: Niech ktos zgra mi te filmy. Bardzo prosze :rolleyes:

---------------------------------
A ja mam dwa pytania: Co ma Jackson do zezwalania na tym forum? Czy Jackson jest obecnie moderatorem tego forum? Mam nadzieje, ze juz wiesz dlaczego to pisze (podpowiedz: patrz punkt 5 regulaminu; warto tez spojrzec na date postu Jacksona) - Spider-Nik

Zauwazylem ,ze Jackson pozwolil na piracenie ,ale potem nikt nie zniósl tego zezwolenia. W kazdym badz razie przepraszam za lamanie regulaminu.-Gadziu1115
Odpowiedz
:spidey_welcome: noto czas zapostowac dwa filmy mi sie podobaly ;)
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
Szczerze mówiac ten serial móglby byc komedia...
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Blind Ghost,Feb 18 2008, 02:42 PM napisał(a):jezeli bylo, to sorry.

Trailer do starego filmu z lat 70: 

The Amazing Spideman

to jest genialne! te kocie ruchy  :D

Po oglądnięciu tego trailera nasun??a mi się myśl, że ten film był robiony po amatorsku :lol:
Chodzi mi tu przede wszystkim o te walki z tymi japo?cami. Po prostu ?miesznie to wygląda. I jeszcze ta pajączyna powoli oplatająca tych sko?nookich. :D
Odpowiedz
Wszystko jest możliwe. Spójrz na taki stary film Fantastic Four, efekty są ?mieszne i dzisiaj można powiedzieć "amatorszczyzna ale na tamte lata to było coś ;)
Odpowiedz
http://pl.youtube.com/watch?v=q8aQvCEn3JU

Teraz to może i on wydaje sie robiony po amatorsku ale kiedyś to były inne czasy. A co do pozwalania na piractwo to popełnia się błęd, bo albo sie nie pozwala i nie robi wyjątków albo sie pozwala na wszechobecne piractwo. Brak konsekwencji widzę ale dobrze, co do serialu jeszcze to wszystkie o bohaterach z tamtego okresu wyglądały podobnie lub jeszcze gorzej
Odpowiedz
Nie wiem który film oglądałem jak byłem młodszy ( 10 lat chyba ) ale z niego pamiętam coś o gościach robiłcych bombą, motocrossach noi pajączynie na helikopter która u?yta była tylko 1 raz przez cały film
Odpowiedz
(04.06.2009 , 21:16)Darvel napisał(a): Nie wiem który film oglądałem jak byłem młodszy ( 10 lat chyba ) ale z niego pamiętam coś o gościach robiących bombę, motocrossach noi pajęczynie na helikopter która użyta była tylko 1 raz przez cały film

heh tez wlasnie widzialem ten film majac nawet troche mniej lat, bo z 5... i zawsze pamietalem ta scene z pajeczyna na helikopterze. Choc teraz jak probowalem ogladac ten serial, bardzo szybko sie nudzilem i chyba ani jednego odcinka nie obejrzalem calego Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości