Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Nik modem...?!
Niech ktos qwa zamknie ten temat. Cyvil, skoro tak bardzo Ci sie tu nie podoba, to po kiego ch*ja tu ciagle przylazisz? Czy ktos Cie tu qwa trzymał? Stary, zbierz ziomków i zróbcie konkurencyjny serwis o Spider-Manie, aby pokazac nam jak to sie powinno robic! Kto Ci broni?? Jezeli caly czas tu przesiadujesz to albo przejawiasz sklonnosci masochistyczne, albo srasz wolnym czasem i bez kitu nie masz co z nim robic. Pozazdroscic, ziomus, pozazdroscic...

Zeby bylo jasne: SMO nie jest serwisem komercyjnym. Nikt z Was nam nie placi za to co robimy, wiec nic nie zobowiazuje nas do podejmowania naszych decyzji wg Waszego widzimisie. Jakos do tej pory bylo spoko. Teraz niewiedziec czemu w dupach sie poprzewracalo :blink:

Z wyrazami szacunku.
Stary, i ja mam uwierzyc, ze nie masz zadnych pretensji do nas, skoro tyle czasu poswieciles tutaj na pisanie rzekomo w sprawie Aresa. Ciekawe, ze sam zainteresowany milczy. Czy on wogóle on tym wie? I jeszcze jedno: potwierdziles moje ironiczne stwierdzenia, obrazajac mnie na swój sposób (rozumiem, ze Majkiemu zwracac uwage mozesz, sikajac na jego adminostwo jak to napisales, a sam innych mozesz nazywac jak chcesz). I ja mam uwierzyc, ze nic do nas nie maszą
Cytat:@Crov(a ?)
Czy ja gdzies napisalem, ze "Spider-Nik jest glupi" ? Nie, napisalem tylko, ze nie podoba
mi sie wybór adminów i tyle.
@Cyvil(a ?)
Aha, czyli nie mial to byc dowod na glupote czy niekompetencje Nika tylko na...?

Jezeli nie podoba ci sie wybór adminów to nie musiales tego wykrzykiwac jak czteroletnie dziecko, które chce zabawke. Zero argumentów dlaczego Nik jest zlym wyborem, tylko krzyk "Spider-Nik jest be, ma odejsc!".

Cytat:Po prostu chce godnie odejsc z tego forum.
Jol, godnie? Trzeba bylo pomyslec o tym przed zalozeniem glupiego tematu.
Zreszta jak tak bardzo chcesz bana to na cholere ta akcja? Zeby sprowokowac administracje, bo napewno nie po to by "nam wszystkim zylo sie lepiej bez tego zlego Nika". Skoro forum i strona ci zwisaja to wypad i juz. Jaki w tym problem?

Roach napisał(a):Niech ktos qwa zamknie ten temat.
A tam, jeszcze nie widzialem Dawidosa piszacego tyle postów jednego dnia :P
Tak to jest jak dzieci maja ferie, nie maja co robic.
Ech ludzie przestancie :/ Jeszcze Nik nie zdazyl pobytowac jako mod a juz nagonka leci. Jest pracowity to i w roli moda sie sprawdzi. Ot co. A SMO zlazi na psy glównie z powodu takich nagonek bo czlowiekowi niemilo jest na forum wchodzic :/
Tony Stark
A tam, Cyvil po prostu zrobil z siebie glupka, a teraz próbuje sie jakos ratowac. :]
caterkiller,Feb 2 2006, 00:02 napisał(a):A tam, Cyvil po prostu zrobil z siebie glupka, a teraz próbuje sie jakos ratowac. :]
Licho widze jego szanse w tej dyscyplinie...
Roach,Feb 2 2006, 00:10 napisał(a):
caterkiller,Feb 2 2006, 00:02 napisał(a):A tam, Cyvil po prostu zrobil z siebie glupka, a teraz próbuje sie jakos ratowac. :]
Licho widze jego szanse w tej dyscyplinie...
Ja tez B).
-.-
No to skoro wszystko jasne :D :D zamykam temat. Spider-Nik bedzie modem, bo narazie reszta redaktorów (i userów, z pominieciem Cyvila) nie ma do niego zastrzezen. A Cyvil moze odejsc sobie z tego forum, kontynuujac swoje glupie zachowanie albo zachowac sie jak rozsadny czlowiek, wrzucic na luz i pozostac tutaj. To juz tylko od niego zalezy. Pozdrawiam wszystkich (nawet Cyvila :D :D)
Cyvil,Jan 31 2006, 21:38 napisał(a):C o dowodów, narazie moze starczyc ten oto obrazek zrobiony przez pana Aresa_Reala :
Dowody

Czyli akcja pod tytulem "Nie dla Nika jako moda !"
:lol: HAHAHAHA to jakas kpina? Zwala na forum? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Majki, wszyscy juz wiemy, ze to kpina. Wyglupili sie chlopcy, nie doprowadzaj ich do placzu ;)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości